Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl na 3 miejscu w Polsce w rankingu Microsoftu!

83 postów w tym temacie

Ciekawe jakie było pierwsze miejsce. Nie ma co. Dla mnie gra.pl wymiata. Myślę że wyżej mogło być tylko jakieś xboxowe forum :D Jesteście git ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* 1 miejsce: gry-online (503 glosy)
* 2 miejsce: polygamia (339 glosow)
* 3 miejsce: gram.pl (171 glosow)
Polygamia nie ukrywała 2 pozostałych miejsc -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z GOLa w ogóle nie korzystam, o Polygamii pierwsze słyszę więc gram.pl jest dla mnie nieoficjalnym zwycięzcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:35, destro177 napisał:

Nie wiedziałem o głosowaniu, a na gry-online bym nie zagłosował nigdy. Za informacje
nie będę płacił. Nie w internecie :)


Za kiepskie informacje na dodatek. Jeszcze dodałbym do tego wszystkiego beznadziejne community GOLa :/ 99% dzieciarni, analfabetów i idiotów...
Mój osobisty ranking wygląda nastepująco:
1. Polygamia - świeże dobrze napisane newsy, mnóstwo INTERESUJĄCYCH MNIE informacji, fajni ludzie.
2. gram.pl - za newsy Zaitseva, (;P) fajnych ludzi (chociaż widzę coraz więcej dzieciarni) i tematy na forum które nie koniecznie dotyczą gier.
3. GOL - ??

PS. Widział ktoś na GOLu post bez nastrętnych byków, bez odpychającej interpunkcji i z merytorycznym przekazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gram.pl jest tak przyjazne xboksowcom,to pewnie jest równie przyjazne i blaszakowcom.Skoro tak,to poco przenosić się na cdprojekt.pl?Ja zostaję w domu,to znaczy na gram.pl ;-).A po za tym gratulacje.Każdy sukces cieszy,nawet ten mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:46, Darkstar181 napisał:

Nie wiem czemu GOL na pierwszym miejscu. W życiu by mi nie przyszło do łba by płacić
np. za zapowiedź (!!!) gry w internecie.



Pal licho te ich zapowiedzi- może się wysoko cenią,ale żeby płacić u nich za darmowe pliki np. trainery alpo trailery z gier po 5 zł to już przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:51, NecroVisioneR napisał:

Pal licho te ich zapowiedzi- może się wysoko cenią,ale żeby płacić u nich za darmowe
pliki np. trainery alpo trailery z gier po 5 zł to już przesada...


Moim zdaniem nie ma co ich winić. To tak jak by narzekać na koncerny tytoniowe bo ludzie palą. Prawda jest taka że jest idiota który za to zapłaci więc jest taka opcja wprowadzona. Popyt - podaż - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować