Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 13:18, Piotrbov napisał:

Lipdub całkiem niezły. Mi się podoba ;) Dość śmiesznie z tym radiem wyszedłeś.

Ta wiem bo kręciliśmy kilka razy i w sumie to inne motywy z tym były ;p najlepszy to i tak zrobiłem upadek na płycie z prezentacją maturalną ;d

Kręciliśmy chyba ten filmik z 7 razy ;] nawet nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 13:07, mlynar911 napisał:

Otóż wraz z kumplami w dawnej szkole w LO nakręciliśmy LIP DUBA do piosenki Bonnie Tyler
- I Need a Hero. Jak na nasze warunki myślę ,że to jako tako wyszło no nic sami oceńcie
;]

http://www.youtube.com/watch?v=fC3J4cMnQl4 Jak zobaczycie kolesia z radiem to będę to
ja :D

jak wam się udało tyle osób w to zaangażować? bo to nie lada sztuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 11:49, kindziukxxx napisał:

jak wam się udało tyle osób w to zaangażować? bo to nie lada sztuka :P

To sprawka nauczyciela ze szkoły. Jakoś udało mu się namówić + ludziom się podobał projekt i wyszło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 13:22, mlynar911 napisał:

> jak wam się udało tyle osób w to zaangażować? bo to nie lada sztuka :P
To sprawka nauczyciela ze szkoły. Jakoś udało mu się namówić + ludziom się podobał projekt
i wyszło ;p

u mnie by coś takiego nie przeszło za nic w świecie , ale masz przynajmniej pamiątkę ze szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 13:23, kindziukxxx napisał:

u mnie by coś takiego nie przeszło za nic w świecie , ale masz przynajmniej pamiątkę
ze szkoły :)

Tego typu miał być filmik na płytę maturalną tylko sami maturzyści mieli być ,ale osoby nie dopisały wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 13:25, mlynar911 napisał:

> u mnie by coś takiego nie przeszło za nic w świecie , ale masz przynajmniej pamiątkę

> ze szkoły :)
Tego typu miał być filmik na płytę maturalną tylko sami maturzyści mieli być ,ale osoby
nie dopisały wtedy.

u mnie na płycie maturalnej też nie jest źle ale cała afera co była została pomięta a szkoda , bo byłem main eventem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowione... zapisuje się do partii :) do Młodych Demokratów pod patronatem PO, dlaczego bo to oni mają władzę, a moje poglądy, cóż nie muszę ich ujawniać, do czasu udziału w debatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest święto, może jeszcze ktoś tutaj zaglądnie, właśnie minęło dla wielu 5 lat życia z gramem :), straconych bardziej lub nie Do dzisiaj pamiętam moja pierwszą wymianę zdań z hunterem :), kurczę, teraz jestem studentem a Wy kończycie studia lub już dawno pracujecie, pamiętam zmiany poranne (hunter, KrzysztofMArek, Młynar) i wieczorne (Ja, Davidos, UBq, Pieterus, czasem Spider), wiem nie byłem od początku, ale trochę życia ty spędziłem dlatego próbuje ostatni raz zreanimować to co zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:40, kindziukxxx napisał:

... próbuje ostatni raz zreanimować to co zostało :)


Kto próbuje temu się udaje ;)
Włącz gg bo coś się nie odzywasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:42, Isildur napisał:

> ... próbuje ostatni raz zreanimować to co zostało :)

Kto próbuje temu się udaje ;)
Włącz gg bo coś się nie odzywasz :P

5469010 :) mam włączone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Loży to ja z jakieś trzy lata siedzę... Choć dzisiejszy dzień będzie mi się kojarzył z powiększeniem grona dzieciaków w moim otoczeniu. Właściwie to siostra powinna stawiać, ale co tam. Za Viki mogę i ja wytoczyć beczułki.

20101006224804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

W Loży to ja z jakieś trzy lata siedzę... Choć dzisiejszy dzień będzie mi się kojarzył
z powiększeniem grona dzieciaków w moim otoczeniu. Właściwie to siostra powinna stawiać,
ale co tam. Za Viki mogę i ja wytoczyć beczułki.


Witamy, witamy, i jak tam za oceanem, czy już w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:53, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Witamy, witamy, i jak tam za oceanem, czy już w kraju?

Hmm... Ja już dwa lata w kraju siedzę... Waćpan trochę informacji opuścił... :P


No to faktycznie trochę mnie ominęło :) ale naprawdę to już 2 lata? Jeny ale ten czas gna, tak czy inaczej, zdrowie wszystkim obecnym i tym nie obecnym, po długim czasie

Zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:58, kindziukxxx napisał:

No to faktycznie trochę mnie ominęło :) ale naprawdę to już 2 lata?


Właściwie to dwa lata będą w połowie listopada, ale czas tak szybko leci, że...

Dnia 06.10.2010 o 22:58, kindziukxxx napisał:

Jeny ale ten czas
gna, tak czy inaczej, zdrowie wszystkim obecnym i tym nie obecnym, po długim czasie


To nie tylko mi czas zaczyna pędzić jak rakieta... xD Szkoda, żę ekipę ten czas tak wykruszył... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:40, kindziukxxx napisał:

Do dzisiaj pamiętam moja pierwszą wymianę
zdań z hunterem :),


Przypomnij ją, cosik nie pamiętam, ale tyle spamu zrobiłem na forum przez te lata, że mam prawo nie pamiętać :P

Dnia 06.10.2010 o 22:40, kindziukxxx napisał:

wiem nie byłem od początku, ale trochę życia
ty spędziłem


Też nie byłem od początku, ale jak wiadomo spamer ze spamerem się dogada, więc się jakoś wmieszałem w towarzystwo lożowe :P

Dnia 06.10.2010 o 22:40, kindziukxxx napisał:

dlatego próbuje ostatni raz zreanimować to co zostało :)


IMO Loża umarła wraz z zamknięciem starej siedziby... to tak jakby reanimować śnieg w lato, póki go trzymasz w zamrażalce to się ma dobrze, ale gdy go wynieść na zewnątrz to się bezpowrotnie stopi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 11:04, Kakarotto napisał:

> Do dzisiaj pamiętam moja pierwszą wymianę
> zdań z hunterem :),

Przypomnij ją, cosik nie pamiętam, ale tyle spamu zrobiłem na forum przez te lata, że
mam prawo nie pamiętać :P

to była luźna rozmowa na nie pamiętam jaki temat :), ale zakończyła się pytaniem w której jesteś klasie :P a Ty odpowiedziałeś ze jesteś na którymś już tam roku, wtedy właśnie zrozumiałem że nie jestem aż taki stary i dlatego jakoś to zapamiętałem :)

Dnia 07.10.2010 o 11:04, Kakarotto napisał:

IMO Loża umarła wraz z zamknięciem starej siedziby... to tak jakby reanimować śnieg w
lato, póki go trzymasz w zamrażalce to się ma dobrze, ale gdy go wynieść na zewnątrz
to się bezpowrotnie stopi :(


może masz rację, ale jak napisałem to ostatnia próba... Jednak przydałby się taki luźny temat bo nie chodzi o +1 do statusu tylko jak "spamować" to w jednym miejscu wtedy to nikomu nie przeszkadza bo udziela się jedna grupa w jednym miejscu, ale cóż zmiany wywołały reakcję ciężką albo wręcz niemożliwą do odwrócenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 17:36, kindziukxxx napisał:

to była luźna rozmowa na nie pamiętam jaki temat :), ale zakończyła się pytaniem w której
jesteś klasie :P a Ty odpowiedziałeś ze jesteś na którymś już tam roku, wtedy właśnie
zrozumiałem że nie jestem aż taki stary i dlatego jakoś to zapamiętałem :)


No to ciekawe :) Jesteś młodszy, ale że tak zażartuję staro ci z oczów patrzy :P

Ogólnie rzecz biorą w Loży byli starsi niż ja... dziad spider i krzysio-misio choćby :P

Dnia 07.10.2010 o 17:36, kindziukxxx napisał:

może masz rację, ale jak napisałem to ostatnia próba... Jednak przydałby się taki luźny
temat bo nie chodzi o +1 do statusu tylko jak "spamować" to w jednym miejscu wtedy to
nikomu nie przeszkadza bo udziela się jedna grupa w jednym miejscu, ale cóż zmiany wywołały
reakcję ciężką albo wręcz niemożliwą do odwrócenia...


Reaktywowałeś... ale na jak długo? Za pewien czas znowu ten temat spadnie w czeluść forum i znowu ludzie zapomną o Loży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2010 o 17:58, Kakarotto napisał:

No to ciekawe :) Jesteś młodszy, ale że tak zażartuję staro ci z oczów patrzy :P

dzięki :)

Dnia 07.10.2010 o 17:58, Kakarotto napisał:

Ogólnie rzecz biorą w Loży byli starsi niż ja... dziad spider i krzysio-misio choćby
:P

dziad spider to jeszcze ujdzie ale Krzysio :), sam jestem ciekaw kim tak na prawdę on jest :)

Dnia 07.10.2010 o 17:58, Kakarotto napisał:



Dnia 07.10.2010 o 17:58, Kakarotto napisał:


Reaktywowałeś... ale na jak długo? Za pewien czas znowu ten temat spadnie w czeluść forum
i znowu ludzie zapomną o Loży :(


w takim wypadku nic już się nie zrobi, kiedyś o sile loży decydowali ludzie a jak jest brak to wtedy loża istnieje ale ludzie nie żyją ;/ wtedy trzeba będzie sobie znaleźć inny temat do spamo.... dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować