Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2010 o 08:50, kindziukxxx napisał:

/.../, no i moje urodziny,/.../

Z opóźnieniem, bom zajety, to powiem Ci: ach ty Byku jeden, czegoż się lenisz?
Ale nie martw się zbytnio, dzisiaj Twoje zdrowie wypiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 14:23, KrzysztofMarek napisał:

Ale nie martw się zbytnio, dzisiaj Twoje zdrowie wypiłem.


Jak wypiłeś jego zdrowie, to chyba chłopak się powinien martwić... Bo jak tu można bez zdrowia w dzisiejszych czasach? Nawet by pójść do lekarza to trzeba mieć końskie zdrowie...

No chyba, że w natłoku zajęć wyraz "za" uciekł, to co innego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 14:45, Fumiko napisał:

realny świat wszystkich dorwał


Powiedzmy ;)

Ostatnio zajmuję się szkołą... trochę się leniłem ostatnie trzy semestry i musiałem je niedawno nadgonić - co się mi udało (praktycznie bez żadnego zaliczania czegokolwiek, raz jednego dnia musiałem się do Sopotu na uniwerek wybrać i tam "zaliczyłem" dziesięć wpisów :D:D).

Musiałem także pracę licencjacką wreszcie napisać... pierwszy rozdział napisałem w marcu, a niedawno dwa i pół rozdziału w półtora tygodnia śmignąłem i zostałem pochwalony przez promotorkę, że napisałem piękną pracę :):)

I po trzecie, mniej związane z realnym światem, nie ma tu o czym pisać i z kim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 14:23, KrzysztofMarek napisał:

> /.../, no i moje urodziny,/.../
Z opóźnieniem, bom zajety, to powiem Ci: ach ty Byku jeden, czegoż się lenisz?
Ale nie martw się zbytnio, dzisiaj Twoje zdrowie wypiłem.

Wcale się nie lenie, bo przygotować na studia się trzeba, no i jeszcze praca też jest więc lenieniem się tego nazwać nie można...

Fumiko

niestety czasem bywa, że świat realny wymaga od ludzi skupienia się prawie całkowicie na nim, a w takim wypadku reszta jest przekładana na dalszy plan, co nie znaczy że całkowicie się o wszystkim innym zapomina....


Hunter22/Karakotto

Dnia 06.06.2010 o 14:23, KrzysztofMarek napisał:

nie ma tu o czym pisać i z kim :P


w sumie to o czym zawsze jest pisać, a z kim, za poprzedniej loży jakoś towarzystwo było stałe i to samo, no jeszcze Wodzu się wypowiadał a tak to jest w sumie to co było... pop prostu, (nie licząc tych poprzednich argumentów) ktoś ma lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 13:58, kindziukxxx napisał:

za poprzedniej loży


Loża była i jest taka sama jak zawsze. Jak wiadomo miejsca się rzadko zmieniają, za to ludzie przychodzą i odchodzą ;)

Nie mam nic przeciwko, by tu trochę posmamować jak kiedyś. ale jak już pisałem nie ma z kim, a sam ze sobą nie mam ochoty pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 21:12, Kakarotto napisał:

> za poprzedniej loży

Loża była i jest taka sama jak zawsze. Jak wiadomo miejsca się rzadko zmieniają, za to
ludzie przychodzą i odchodzą ;)

To jest naturalna kolej rzeczy, może trzeba napisać do króla spamerów o powrót, ? :)

Dnia 07.06.2010 o 21:12, Kakarotto napisał:

Nie mam nic przeciwko, by tu trochę posmamować jak kiedyś. ale jak już pisałem nie ma
z kim, a sam ze sobą nie mam ochoty pisać :P

no racja jeszcze wdowiakm, znany obecnie jako jeden z czerwonych po nickiem Isildur, no i kojota nie ma, ale jak stwierdzisz, że są odpowiednie osoby to napisz coś od czasu do czasu niekoniecznie sam do siebie bo to jest objaw choroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 18:11, Kakarotto napisał:

Musiałem także pracę licencjacką wreszcie napisać...


O. Z ciekawości: na jaki temat piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 22:12, Fumiko napisał:

O. Z ciekawości: na jaki temat piszesz?


Dochody i wydatki budżetowe w jednostce samorządu terytorialnego na przykładzie <mojego miasta> w latach 2006-2008 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 21:54, kindziukxxx napisał:

To jest naturalna kolej rzeczy, może trzeba napisać do króla spamerów o powrót, ? :)


Każdy może pospamować, wystarczą dobre chęci ;)

Dnia 07.06.2010 o 21:54, kindziukxxx napisał:

no racja jeszcze wdowiakm, znany obecnie jako jeden z czerwonych po nickiem Isildur,


No i jako mod nie może tu spamować jak kiedyś :P

Dnia 07.06.2010 o 21:54, kindziukxxx napisał:

no i kojota nie ma,


Kojot poluje na strusia i nie ma czasu tu zaglądać :(

Dnia 07.06.2010 o 21:54, kindziukxxx napisał:

ale jak stwierdzisz, że są odpowiednie osoby to napisz coś od czasu
do czasu niekoniecznie sam do siebie bo to jest objaw choroby :)


No to czekam, aż się pojawi tu więcej osób rządnych spamu i innych uciech forumowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 11:38, Luk_Der_Ritter napisał:

O, dobrze że sobie przypomniałem. W kosztach była również wycieczka do Berlina, mogę
rzucić kilka fajnych zdjęć, np. to maleństwo z muzeum narodowego:


A co to piła? To chyba jakiś zestaw harcerski, bo tym to i można drzewo ściąć i człowieka powalić i pewnie by się dało i dołek wykopać, by potrzebę jedną załatwić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 16:33, Piterus_Von_Drackus napisał:

A co to piła? To chyba jakiś zestaw harcerski, bo tym to i można drzewo ściąć i człowieka
powalić i pewnie by się dało i dołek wykopać, by potrzebę jedną załatwić. ;)


Niezłe :) Albo scyzoryk dostosowany do pewnego rycerza którego wizerunek udało się odtworzyć po wieloletnich badaniach...
http://e1.pudelek.pl/p2923/a02a1a8700127f484b510634

A tu fajny akcent znalazłem (sorry że ciemno, ale nie można lampy używać)

20100616175713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 22:37, kindziukxxx napisał:

Witaj, posiadasz może jeszcze te poradniki wyborcze, bo bardzo by mi się przydały, oczywiście
do celów niekomercyjnych :)


W obliczu wiadomej tury wiadomych wyborów powyższe pytanie dosyć niedwuznacznie zabrzmiało, ale że zarówno pan K. jak i K. raczej na gram.pla nie zagląda, to przyjmijmy, że zadaje je kindziukxxx w imieniu kindziukxxxa. Sprawdziłem w kieszeniach wszystkich par spodni i niestety żadnych poradników nie posiadam. Domyślam się iż z tego prostego powodu, że żadnego na domowy użytek nie zostawiłem, bo mi nie był i nie jest potrzebny. Co prawda nie wiem, co tam takiego cennego było, ale skoro jednak ktoś tego szuka, to chyba czas najwyższy, byś sprawę rozwiązał jednym ze swych cudów, tych co to w trzy dni załatwiasz. Ewentualnie pozostaje popytanie innych (choć to zdecydowanie mniej cudowne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2010 o 18:26, Matteos napisał:

W obliczu wiadomej tury wiadomych wyborów powyższe pytanie dosyć niedwuznacznie zabrzmiało,
ale że zarówno pan K. jak i K. raczej na gram.pla nie zagląda, to przyjmijmy, że zadaje
je kindziukxxx w imieniu kindziukxxxa. Sprawdziłem w kieszeniach wszystkich par spodni
i niestety żadnych poradników nie posiadam. Domyślam się iż z tego prostego powodu, że
żadnego na domowy użytek nie zostawiłem, bo mi nie był i nie jest potrzebny. Co prawda
nie wiem, co tam takiego cennego było, ale skoro jednak ktoś tego szuka, to chyba czas
najwyższy, byś sprawę rozwiązał jednym ze swych cudów, tych co to w trzy dni załatwiasz.
Ewentualnie pozostaje popytanie innych (choć to zdecydowanie mniej cudowne).


niestety amerykańskie serwisy są poza zasięgiem działania cudów, ale faktycznie pytanie mogło zabrzmieć dwuznacznie, ale kto wie może panowie K. oraz K. znaleźli jeden z takich poradników, bo to co teraz wyczyniają względem lewicy to jest szopka. Skoro źródło już nie posiada informacji trzeba będzie pójść zgodnie z biegiem rzeki i popytać pozostałe osoby z byłego sztabu, osoby o byłym nicku hunter22. Dodam od siebie że jeden post od Ciebie, i poziom wypowiedzi w loży wzrasta.., ale cóż to chyba jest już norma, i jak mi się wydaje w każdym temacie tak jest. Nie będę Cię już więcej męczył, bo zapewne masz jakieś ważne sprawy o których zwykli śmiertelnicy pojęcia mieć nie mogą, więc zakończę to krótko, Dziękuję za odpowiedz.
Aby na pewno nie pisałeś poradników dla panów K. i K. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prośbą założyciela tego tematu, zmieniłem nazwę na "Szowinistyczna Loża Szyderczyń", lecz zastrzegam sobie możliwość przywrócenia starej bez podania powodu.

Posta przypinam, by później nie było żadnych niedomówień, autor wątku został poinformowany, lecz post został napisany by przypadkiem nie zapomniał :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować