Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2010 o 22:30, Piterus_Von_Drackus napisał:

Widzę, żeś z wprawy Waćpan wyszedłeś przez ten tydzień, skoro sam sobie odpowiada na
zagadnienia swoje. :P Cóż takiego było powodem rozłączenia sieci? Jaka wichura łącza
zerwała?

Widzisz zapominam jak to jest używać neta i forum ;/ studia się rozpoczęły i w mieszkaniu nowym nie było neta. Trzeba było go załatwić a technicy tydzień szli bo tak terminy pozawalane były ;d ale mam teraz 8 mb i net smiga jak ta lala ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 23:54, mlynar911 napisał:

Widzisz zapominam jak to jest używać neta i forum ;/ studia się rozpoczęły i w mieszkaniu
nowym nie było neta. Trzeba było go załatwić a technicy tydzień szli bo tak terminy pozawalane
były ;d ale mam teraz 8 mb i net smiga jak ta lala ;d


Student? Pewnie kierunek polonistyka (specjalność: Pan Tadeusz) albo historia (okres panowania Jana III Sobieskiego) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 12:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

Student? Pewnie kierunek polonistyka (specjalność: Pan Tadeusz) albo historia (okres
panowania Jana III Sobieskiego) :P

Bardziej coś Logistycznego i zabawa w browarnika ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:45, mlynar911 napisał:

> Student? Pewnie kierunek polonistyka (specjalność: Pan Tadeusz) albo historia (okres
> panowania Jana III Sobieskiego) :P
Bardziej coś Logistycznego i zabawa w browarnika ;d


Miałem też dopisać Geografię (bliska znajomość Finlandii, Żywca, Zwierzyńca) No ale skoro logistyka... To chyba doświadczenie wyniesione z salonu Loży. Czasem trzeba było coś przynieść KM, by mógł tworzyć swe zacne mikstury. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

Miałem też dopisać Geografię (bliska znajomość Finlandii, Żywca, Zwierzyńca) No ale
skoro logistyka... To chyba doświadczenie wyniesione z salonu Loży. Czasem trzeba było
coś przynieść KM, by mógł tworzyć swe zacne mikstury. :D

Dokładnie ;p następnym razem(czyli za kilka lat) będę organizował transport wszelkiej maści trunków do loży ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:57, mlynar911 napisał:

> Miałem też dopisać Geografię (bliska znajomość Finlandii, Żywca, Zwierzyńca) No
ale
> skoro logistyka... To chyba doświadczenie wyniesione z salonu Loży. Czasem trzeba
było
> coś przynieść KM, by mógł tworzyć swe zacne mikstury. :D
Dokładnie ;p następnym razem(czyli za kilka lat) będę organizował transport wszelkiej
maści trunków do loży ;d

no to wiemy kto huntiego w zamawianiu zastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:14, Piterus_Von_Drackus napisał:

A takiego co się nie pojawia w Loży trzeba zastąpić. :P


Jeśli kogoś nie widać i nie słychać nie oznacza, że tego kogoś nie ma w okolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:50, Piterus_Von_Drackus napisał:

Cichociemny? Hmm... Ty raczej do takich nie należysz :P


Czapka +100 do niewidzialności i +100 do wyciszenia ruchów robi swoje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:47, Piterus_Von_Drackus napisał:

I -300 do możliwości spożycia mikstur przygotowywanych przez KM. :P


Skoro tak piszesz, to alchemik musi być z niego kiepski ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 18:51, Kakarotto napisał:

> no to wiemy kto huntiego w zamawianiu zastąpi :)

Pewne osoby są nie do zastąpienia :D


z tego co mi wiadomo to każdego można zastąpić tylko jakość będzie niekoniecznie ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chyba nici będą ze słoneczka w Loży. Po próbie kontrolowanej fuzji termojądrowej na poziomie sub-molekularnym doprowadziłem do wystrzelenia w kosmos elementu zabezpieczającego zasilacza telefonu. Zamiast jasności ujrzałem ciemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 18:28, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmm... Chyba nici będą ze słoneczka w Loży. Po próbie kontrolowanej fuzji termojądrowej
na poziomie sub-molekularnym doprowadziłem do wystrzelenia w kosmos elementu zabezpieczającego
zasilacza telefonu. Zamiast jasności ujrzałem ciemność...


a nie mówiłem że trzeba wezwać bądź sprowadzić prawdziwego elektryka! cóż teraz przynajmniej ciągle żyjemy, bo jak dalej eksperymenty będą pod taką czujnością przeprowadzane to za kilka miesięcy znowu wybuchnie t bomba i już nic nam nie zostanie. ale próbuj może coś z tego wyjdzie w końcu Edison też wynalazł ponad 100 sposobów na nie stworzenie żarówki czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 18:33, kindziukxxx napisał:

a nie mówiłem że trzeba wezwać bądź sprowadzić prawdziwego elektryka! cóż teraz przynajmniej
ciągle żyjemy, bo jak dalej eksperymenty będą pod taką czujnością przeprowadzane to za
kilka miesięcy znowu wybuchnie t bomba i już nic nam nie zostanie. ale próbuj może coś
z tego wyjdzie w końcu Edison też wynalazł ponad 100 sposobów na nie stworzenie żarówki
czy coś takiego.


Mówiłeś o fizyku, a nie o elektryku :P No, ale przy takich efektach ubocznych to też będzie potrzebny elektryk, by nową instalację położyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2010 o 18:46, Piterus_Von_Drackus napisał:

Mówiłeś o fizyku, a nie o elektryku :P No, ale przy takich efektach ubocznych to też
będzie potrzebny elektryk, by nową instalację położyć :P

elektryk też zna się na fizyce, jak dobrze pójdzie to za 2 lata będę elektronikiem to już się wszystkim zajmę ale do tego czasu trzeba będzie tu sprowadzać ludzi ;] a bez instalacji słabo, ale cóż teraz będziemy siedzieli przy ognisku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:24, kindziukxxx napisał:


> Mówiłeś o fizyku, a nie o elektryku :P No, ale przy takich efektach ubocznych to
też
> będzie potrzebny elektryk, by nową instalację położyć :P
elektryk też zna się na fizyce, jak dobrze pójdzie to za 2 lata będę elektronikiem to
już się wszystkim zajmę ale do tego czasu trzeba będzie tu sprowadzać ludzi ;] a bez
instalacji słabo, ale cóż teraz będziemy siedzieli przy ognisku ;]


Podstawy elektryk fizyki zna, bo w końcu prąd jest zjawiskiem fizycznym, ale procesy fuzji termojądrowej to
już wyższa szkoła jazdy... :P A elektronik jest w stanie zrobić dobre układy pomiarowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2010 o 19:48, Piterus_Von_Drackus napisał:

Podstawy elektryk fizyki zna, bo w końcu prąd jest zjawiskiem fizycznym, ale procesy
fuzji termojądrowej to
już wyższa szkoła jazdy... :P A elektronik jest w stanie zrobić dobre układy pomiarowe
:P

no cóż w takim wypadku, zdrowie za tego kto przyjdzie i cokolwiek zrobi aby założyć nam instalację ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować