Zaloguj się, aby obserwować  
Woo-Cash

Brzydkie kobiety ;P

10 postów w tym temacie

Jest temat o pieknych laskach, czemu nie wyjść temu na przeciw? W granicach dobrego humoru, oczywiście ;P

Dodawajcie zdjecia swoich "liderek", może coś bedzie z tego tematu ;D

20090506152520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zakładasz temat, to wysil się chociaż trochę i przygotuj taka karykaturę sam, a nie ściągaj z onetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:25, Woo-Cash napisał:

Jest temat o pieknych laskach, czemu nie wyjść temu na przeciw? W granicach dobrego humoru,
oczywiście ;P

Dodawajcie zdjecia swoich "liderek", może coś bedzie z tego tematu ;D



Wiesz, szkoda słów na takie pomysły, pokroju Twoich... Czy byłoby Ci miło gdyby ktoś na jakimś forum wkleił zdjęcie Twojej facjaty z podpisem "super paszczur"? Myślę, że nie, popraw mnie jeśli się mylę.
A co do zdjęcia, które niefortunnie wkleiłeś, czy zdajesz sobie sprawę, że ta osoba jest chora? Dotknęło ją straszne kalectwo, to nie powód do śmiechu.
Zastanów się czasem nad tym, co robisz- rada na przyszłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że chora to sie dopiero teraz dowiedziałem z TV. Chodziło mi raczej o wyszukiwanie karykatur z neta, ale widac że to nie ma sensu. Chiałem zrobić temat, gdzie można by sie było pośmiać poza "kwasami". Sorry za tą inicjatywę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"postrach monitora" (jak w nazwie zalacznika) miala cos z twarza chyba po jakims wypadku druga fotka to jak juz ma przeszczepiona twarz. Czytalem na jakims serwisie. Nie wygląda to dobrze ale zakladanie takiego tematu to juz w ogóle chybiony pomysł. Ty byś nie chciał byc wiesmiewany na forach jakby ci ktos zmasakrowal twarz chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:59, Starscream napisał:

"postrach monitora" (jak w nazwie zalacznika) miala cos z twarza chyba po jakims wypadku
druga fotka to jak juz ma przeszczepiona twarz. Czytalem na jakims serwisie. Nie wygląda
to dobrze ale zakladanie takiego tematu to juz w ogóle chybiony pomysł. Ty byś nie chciał
byc wiesmiewany na forach jakby ci ktos zmasakrowal twarz chyba?


Nie, z tym przykładem moze faktycznie przesadziłem... Ale w na świecie takich "pięknosci" jest dużo wiecej.
A przecież nie chodzi mi o naśmiewanie sie z cudzego nieszczęścia i chorób, tylko o trochę humoru...

Ps. Używaj funkcji "odpowiedz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:23, Woo-Cash napisał:

Nie, z tym przykładem moze faktycznie przesadziłem... Ale w na świecie takich "pięknosci"
jest dużo wiecej.
A przecież nie chodzi mi o naśmiewanie sie z cudzego nieszczęścia i chorób, tylko o trochę
humoru...

Ps. Używaj funkcji "odpowiedz".

No "może"...
Btw, swoje zdjęcie zamieścisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:27, kitek0101 napisał:

No "może"...
Btw, swoje zdjęcie zamieścisz? :D


Mało zabawne... a brzydki raczej nie jestem. Zdaniem niektórych nawet wręcz przeciwnie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:29, Woo-Cash napisał:

> No "może"...
> Btw, swoje zdjęcie zamieścisz? :D

Mało zabawne... a brzydki raczej nie jestem. Zdaniem niektórych nawet wręcz przeciwnie...
;P

Ale że co jest mało zabawne? :|
I skromny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować