Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Cenega rozpoczyna współpracę z JoWooD - O ZGROZO !!!!

94 postów w tym temacie

Zgodze sie może spierniczyli kilka polonizacji, ale przecież nie wszystki, mają dość dużego konkurenta jak CDP, ale starają się, a my postarajmy sie nie faworyzować narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 23:19, PAPISHON napisał:

Nie wiem co macie do Cenegi :/ Cenega ostatnio się stara, może ten Gothic 3 wyjdzie im dobrze
:D


ehh..ile razy mozna mowic ze gotic 3 wyda CDP??
tosz to pare razy jusz napisali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ciastuś: tak jak pisalem, chodzi mi o sformulowanie "mocno okrojona wersja". Brak jakiejs tam fidrygalki graficznej imho nie upowaznia do takiego sformulowania. Przy czym i tak uwazam, ze Cenega powinna oddac pieniadze kazdemu, kto o to poprosi. Sadze zreszta, ze jest to mozliwe, tylko ludzie wola poczekac na przeslanego im patcha + jakis upominek by zatrzec zle wrazenie po wpadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce powiedziec, ze chyba Cenega ma sie coraz lepiej, robi coraz lepsze lokalizacje, no i wydaje coraz to lepsze tytuly. Coraz bardziej lubie ich lokalizacje kinowe...

A co do Gothica 3, poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie z CDP już się przecież wypowiedzieli na temat Gothica 3. CDP ma umowę, która nie łatwo byłoby zerwać - i Gothic 3 NA PEWNO zostanie wydany przez CDPROJEKT. Jakoś Morrowind nie przeszedł w posiadanie Cenegi, kiedy dostała Obliviona, prawda ? To, że Cenega rozpoczyna współpracę z JoWood, nie znaczy, że będzie wydawać wszystkie gry JoWoodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 10:49, WorldWar3PL napisał:

Panowie i panie z CDP już się przecież wypowiedzieli na temat Gothica 3. CDP ma umowę, która
nie łatwo byłoby zerwać - i Gothic 3 NA PEWNO zostanie wydany przez CDPROJEKT. Jakoś Morrowind
nie przeszedł w posiadanie Cenegi, kiedy dostała Obliviona, prawda ? To, że Cenega rozpoczyna
współpracę z JoWood, nie znaczy, że będzie wydawać wszystkie gry JoWoodu.


Obyś miał rację bo jeśli (pfu!) Cenega przejmie także Gothica III to pewnie zrobi polonizację kinową (aaaaa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie niektóre pozycje Cenegi zwłaszcza ostatnio wydane Kolekcje Klasyki ale nadal ma wielkie braki co do CD Projektu i jak będą gry wydawane u tych dwóch dystrybutorów to wybiore CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak CDP ma już Gothica III to raczej wyda go bez względu na to czy Cenega będzie kontyować współpracę z JoWood. Tak więc nie martwiłbym bym się o Gothica III, a o ewentualnego Gothica IV :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kolejny temat, kolejne narzekanie na Cenegę. Ja się zgodzę tu z paroma osobami, że Cenega ma się coraz lepiej. Poza tym wydaje ostatnio świetne tytuły(chyba, że po prostu tego nie widzicie), a to, że często nie ma spolszczenia w grach to też jakiś plus. Niektórzy wolą oryginalne wersje :). Można by rzec, że Cenega jest dla zawodowców :P. Także Gothicomaniacy jak odczepicie się od Cenegi to doczekacie się swojej czwóreczki w prawdziwym spolszczeniu. Bo na prawdę publiczne obrażanie jest nie na miejscu i byście chyba się wreszcie obudzili, jakby co poniektórzy dostali degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obaw. Uważam sprawę dystrybutora G3 za zamknięta, bo Cenega nie ma szans na przejęcie. Gdyby jakimś cudem przejęła, to JoWood by żałował, bo by dość dużą karę zapłacił ;-) W końcu to zerwanie umowy. Ja wytłumaczyłem - nie ma nawet 0,00001% szans, że Cenega przejmie projekt. W końcu Cenega współpracę z JoWood rozpoczęła już dawno, a CDP jest już w trakcie lokalizacji. I co ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm osobiscie to pisalem o tym jaki Gothic 3 w ogole bedzie, bo nie bedzie to "stary dobry Gothic" tylko cos nowego, czy sie sprawdzi? Zobaczymy :P

Ja bardzo lubie kinowki, HoMM5 tez wolalbym kinowa wersje, polskie glosy mnie nie przekonuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy chcecie bojkotowac? To moze byc fajne. Na przyklad jakis rozmarzony informatyk/tlumacz da takie opisy w grze jak w klubie gracza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować