Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Cenega rozpoczyna współpracę z JoWooD - O ZGROZO !!!!

94 postów w tym temacie

Nie, nie, nie! Nie zgadzam się! Co to do jasnej anielki jest!? Cenega znów dorwała się do jakiejś innej firmy? Podpierniczyli już Atari a teraz JoWood? Tośmy się pewnie pożegnali z pełnymi wersjami językowymi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to okaże się prawdą, to możemy pożegnać się z całym cudownym klimatem Gothica... Ciekawe jakim głosem przemówi Bezimienny... O ile wogóle przemówi po polsku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee no panowie <śmieje się> poczekajmy z tym bojkotem, aż wypuszczą pierwszego gniota, wtedy będziemy mieli pełne prawo ich wywieść na taczkach i wbić na pal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:41, Hubi Koshi napisał:

/.../ poczekajmy z tym bojkotem, aż wypuszczą pierwszego gniota,
wtedy będziemy mieli pełne prawo ich wywieść na taczkach i wbić na pal.

Lepiej nie czekać, to trzeba zrobić profilaktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! nie czepiajcie sie, po Thief III super polonizacji poczekajmy, wstrzymajmy sie z sadzeniem... Sadzi sie po a nie przed:) spokojnie Panowie i Panie, ja jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie... Mamy wolny rynek, a konkurencja (jakakolwiek by była) jest gwarantem, że nam się CD-P nie zepsuje. Poczekajmy, zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tak dalej pójdzie to CDProjekt straci wszystkich. Myśle, że Cenega opracowała jakąś dobra strategie jeśli chodzi o przekabacanie firm wydających gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:51, windows00 napisał:

Na razie Gothic 3 figuruje w planie wydawniczym ( http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp?p=1&s=-1),
więc jeszcze nie ma się czym martwić.

może poprostu CDP jeszcze nie wie :)
albo nie zareagowali na tą informację
albo od teraz gry będą wydawane przez Cenegę - tzn. te co dopiero są ogłaszane.
a może JoWooD woli mieć 2 dystrybutorów (można tak ?) by się "bili ofertami" kto wyda daną grę ..
Nie wiem... dużo tych niewiadomych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem tego wezwania do bojkotu. Po co? Czy firma ta podpisujac umowe z JoWood zrobila cos zlego? I szczerze mowiac wydaje mi sie, ze jesli to Cenega mialaby wydawac kolejne gry z serii Gothic, to pomysl bojkotu szybko by upadl.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że rozpoczyna współpracę. Kwestia dlaczego Cenega? Wynegocjowali sobie? Przecież nie dostali z pewnością tego w prezencie, bo prezes JoeWood był w dobrym humorze i miał gest. Tam się dzieje walka cały czas. I to o grubą kasę.
Nie demonizowałbym aż tak, Cenega z gry na grę się poprawia. To dobry znak. Poza tym jeśli jakość gier zlokalizowanych będzie zła - odbije się to na sprzedaży. Tzn. będą się sprzedawać inaczej. Cenega ma przebicie między innymi przez międzynarodową nazwę. Ale przecież musiały trwać rozmowy na ten temat, kontrakty, cuda, wianki, organki.
Pax, pax, pax vobiscum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:34, Mistic napisał:

Nie, nie, nie! Nie zgadzam się! Co to do jasnej anielki jest!? Cenega znów dorwała się do jakiejś
innej firmy? Podpierniczyli już Atari a teraz JoWood? Tośmy się pewnie pożegnali z pełnymi
wersjami językowymi :/


Akurat Atari to samo sobie poszło. I teraz współpracuje z LEmem, nie z Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję że Gothica3 wyda jescze CDP- i to będzie ostatnia gra którą wyda CDP firmowana przez JoWooD. Pierszym tytułem jaki ma wydać Cenega to:" Panzers coś tam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:40, KrzysztofMarek napisał:

Jedyne, co mogę zrobić to ogłosić bojkot Cenegi. Nie kupować nic (z wyjatkiem Obliviona)
z tego, co wydaje Cenega!


Co za wybiórczość. Bojkotujemy tytuly których i tak nie kupimy. A ja powiem: "nie kupujemy nic z wyjątkiem PoP:dwa trony".I skończy się na tym że ty kupisz obviliona ja PoPa, a ktoś tam kupi coś tam i taki bojkot będzie. Jak się bojkotuje to konsekwentnie. Druga sprawa że Bojkot Cenegi jest głupim i nierealnym pomysłem. Trzeba raczej dopingować Cenegę a nie ją dołowć! Chcesz mieć monopolistę na rynku w postaciCDP? Co do lokalizacji Cenegi; zgadzam się- dalej nie jest kolorowo, ale chyba coś tam się u nich ruszyło i widać światełko w tunelu(vide: Bards Tale PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... nie jest kolorowo, ale chyba coś tam się u nich ruszyło i widać światełko w tunelu(vide: Bards

Dnia 17.02.2006 o 00:42, Minsc i Boo napisał:

Tale PL)

potwierdzam świetna lokaliazacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 02:13, Evil Khan napisał:

>... nie jest kolorowo, ale chyba coś tam się u nich ruszyło i widać światełko w tunelu(vide:
Bards
> Tale PL)
potwierdzam świetna lokaliazacja :)

Nie tylko ta. Skończyłem ostatnio Still Life, lokalizacja też bez zastrzeżeń. Poza tym gierka po pierwsze super, po drugie tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować