Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamieszanie wokół nowego Tony`ego Hawka wyjaśnione

14 postów w tym temacie

A na PC oczywiście nie... :(
Ja nie rozumiem przecież grono graczy pecetowców to nadal, pomimo piractwa, ogromny rynek zbytu. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie potrzeby ładowania kasy w kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co stego że grunt to że ukaże się na PS3 X360 i Wii. Ja chcę na PC za 60zł. Wtedy będzie można się cieszyć.
A sprawa na pewno się uspokoi i wszystko będzie jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam PSP i cisnę w Project 8 i mam gdzieś jakieś Ride''y ;p

A czy przypadkiem nie ma być Skate na PC w tym roku? Bo jak będzie to ja dziękuję za TH ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Skate 2, więc też Ride do mnie nie przemawia... Jak będzie nie drogo i ciekawie bez tej dechy to kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mówię wam ludzie że Tonego nie ma co żałować że na PC już się nie pokazuje. Naprawdę seria się stoczyła.

Możecie żałować Skate. Bo to jest prawdziwy symulator deskorolki. Jak już widziałem gameplay tego nowego Hawka na necie to po prostu brak słów. Fizyki nie zmieniono w ogóle. Wchodzi na grinda i tylko utrzymujesz równowagę. A w Skate musisz też uważać żeby nie spaść.

Mówię wam ten Tony to porażka. W ta deska po ty by wyciągnąć pieniądze. To będzie odgrzewany kotlet poprzednich części + ta deska. A od strony technicznej gra bez zmian. Może trochę grafika. Ale gdzie realizm?

Gra bez postępu. Byle żeby ten gadżet ludziom wcisnąć.

Adamzzz No ja nie wiem czy o Pecetowym. Pierwszy Tony Hawk na PC się nie ukazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne. Seria o wyjątkowo pecetowym rodowodzie, z wielką rzeszą fanów wydawana od długiego czasu tylko na konsole. Wstyd, panowie z Activision, wstyd!

Do tego ten beznadziejny kontroler :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi was żal panowie , jeśli seria Tonyego się stoczyła na dno i wbiła się w muł na 2 matry to po co biadocie ''że wstyd , że niech się schowają'' i te pe? Żadny pecetowy rodowód od początku do końca to była gra konsolowa PCetowe wersje to ''tak przy okazji były.... Moim zdaniem tak czy siak to nawet na pececie nie da sie grać na klawie [polecam hardcorowcom taki wyczyn]... Zostawcie biednego tonego , ludzie z Acti po prostu chcą stworzyć coś innowacyjnego taki guitar hero na desce ludzie popatrzą na takie coś i zaniosą do domciu....
Dla mnie te Tony Hawki to też troszeczkę żenada PROJECT 8 fajny gorzej z proving ground.... to jest zręcznościówka zaś skate - symulator... więc gry nawiązują do siebie tylko tematyką a gaatunki to całkiem odmienne są

PS SLAPPY podaj linka do tego gameplayu bo coś watpie żeby to prawda była , że widziałeś takowy - może się myle - udowodnij mi że się myle - ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:36, Adamzzz napisał:

Seria o wyjątkowo pecetowym rodowodzie


Co takiego?! Oryginalny ''Tony Hawk''s Pro Skater'' wyszedł na PlayStation, potem stworzono jeszcze porty kilku konsol, ale nie było tam PC! To jest seria o typowo konsolowym rodowodzie. Poza tym, prawie wszystkie części były wydawane na kompa z pewnym opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze zwykle trzeba poczekac na gameplay po zwiastunie, ale doobra... Co do rozgrywki, to dawno nie gralem w hawka. Ostatnio chyba w undergrounda pykalem, ale jakis sredni sie wydawal. Oby tym razem poszli bardziej w Skate''a bo narazie Skate 2 rullez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:00, Dobik napisał:

Moim zdaniem tak czy siak to nawet na pececie nie da sie grać na klawie [polecam
hardcorowcom taki wyczyn]

Od której części zacząłeś grać w THPS? We wszystkie gry gram na padzie, ale w Toniaka lepiej mi jest na klawiaturze. W dwójce było idealne obłożenie klawiszy (strzałki, CVB i spacja), nie wiem po co się potem z tego wycofali jako default, ale ja nadal tak grałem.

Co do wersji PC RIDE''a :
http://uk.gamespot.com/news/6201900.html (3 akapit)

Gra miała nazywać się Tony Hawk''s :Adrenaline i miała wyjść oprócz konsol także na PC. Więc pewnie wyjdzie tylko później, tak samo jak GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deski do tej gry raczej tak łatwo nie da się spiracić, więc... powód jest gdzieś indziej. :)
Może na PC-tach się takie rzeczy nie sprzedają? Przecież wszyscy trąbią, że PC to MMO i sprzedaż elektroniczna, a deski przez łącza internetowe się nie prześle. :)

No i co to za gadanie, że nie ma czego żałować? To czy żal będzie uzasadniony można stwierdzić dopiero po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować