Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 16:51, paweusz napisał:

> Ja wiem, że tam jest, bo już prosiłam, a teraz jeszcze proszę tu ;]
Przygotowałem dla ciebie coś takiego. Może któryś ci się spodoba ?!


W jakim programie to robiłeś? Ciekawy efekt na tle w #2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:47, marcin1930 napisał:

W jakim programie to robiłeś? Ciekawy efekt na tle w #2 :-)

Ja nie wstawiałem tła. Użyłem gotowych fotek, wyciąłem odpowiadające mi fragmenty, utworzyłem kwadrat i tyle. Dałem tylko prostą ramkę na krawędziach awatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pewien problem z avatarem na gram.pl i zostałem skierowany tutaj :)

Jakiś czas temu miałem ustawiony avatar. Później postanowiłem go usunąć(co też zrobiłem) i ostatnio postanowiłem coś nowego ustawić... i tu pojawił się problem. W "Moje konto" tak jak kiedyś dodaje avatar strona się przeładowuje i nic... nadal nie ma avatara(tzn jest ta "czarna głowa na białym tle" czyli standardowy dla wszystkich avatar na gram.pl a nie ten który dodałem). Odświeżanie strony nie pomaga. Natomiast gdy przejdę np. na forum to już avatar jest zarówno przy postach jak i w panelu w prawym górnym rogu ekranu(tam gdzie "zalogowany jako")... Jak wracam do "Moje konto" to tam znowu brak avatara(nie ma nawet w panelu w prawym górnym rogu i tam gdzie można dodać avatar nie ma "X" żeby usunąć obecny avatar... wygląda tak jak bym nie dodał obrazka a na forum się wyświetla...)

Miał ktoś może podobny problem? albo może ktoś wie jak temu zaradzić? Z góry dziękuję za jakieś rady.

Dodam tylko że wszelkie ciasteczka, historie itd. nie mają na to wpływu bo nie dość że usuwałem to jeszcze logowałem się na konto na gram.pl z różnych komputerów, z różnymi systemami operacyjnymi i z różnymi przeglądarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już drugi dzień próbuję zmienić avatara i po wybraniu odpowiedniego pliku z HDD wyświetla mi się jakże przez nas znienawidzona informacja "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut"... Ktoś ma ten sam problem czy to wina leży po mojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:30, Igor FCBayern napisał:

Już drugi dzień próbuję zmienić avatara i po wybraniu odpowiedniego pliku z HDD wyświetla
mi się jakże przez nas znienawidzona informacja "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania
tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut"... Ktoś ma ten sam
problem czy to wina leży po mojej stronie?


A próbowałeś kilkakrotnie? Ja niedawno zmieniałem avatara i było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:30, Igor FCBayern napisał:

Ktoś ma ten sam problem czy to wina leży po mojej stronie?

Z ciekawości sam zmieniłem avka i powróciłem do poprzedniego - nie mam żadnych problemów ze zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:35, wdowiakm napisał:

A próbowałeś kilkakrotnie? Ja niedawno zmieniałem avatara i było wszystko ok.

Tak, próbuje systematycznie od wczorajszego popołudnia i ciągle ten sam efekt... Spróbuję z innego kompa. Może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:34, paweusz napisał:

> Ja mam Wiedźmina. :)
Tyle osób na forum ma w awatarze Wiedźmina, że nie idzie was rozróżnić. Fajne to czy
nie, na pewno nie jest oryginalne. Ale czemu nie ?


masz coś do wiedźmina hę no gadaj!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować