Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 16:14, barteg napisał:

> Ktoś wie, co jest narysowane na moim awatarze? Konkurs, kto pierwszy zgadnie! Trzeba
patrzeć
> pod lupą :P
Nie wiem co to jest ale moim zadaniem masz najładniejszego avatara z forum z reszta inni tez
!

Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:20, Full Wypas napisał:

> > Ktoś wie, co jest narysowane na moim awatarze? Konkurs, kto pierwszy zgadnie! Trzeba

> patrzeć
> > pod lupą :P
> Nie wiem co to jest ale moim zadaniem masz najładniejszego avatara z forum z reszta inni
tez
> !
Ktoś wie?


Z daleka wygląda jak smok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio zastanawiam nad zmianą awatara. Niestety nie moge znaleźć żadnego co by mi pasował. Zmieniłem sobie narazie na Arucarda ale to tylko tymczasowy. Ma ktoś może jakiś pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:28, gaax napisał:

> > > Ktoś wie, co jest narysowane na moim awatarze? Konkurs, kto pierwszy zgadnie!
Trzeba
>
> > patrzeć
> > > pod lupą :P
> > Nie wiem co to jest ale moim zadaniem masz najładniejszego avatara z forum z reszta
inni
> tez
> > !
> Ktoś wie?

Z daleka wygląda jak smok:)


No :D, zastanawiam się czy nie wymienić na łeb ragnarosa, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 15:47, paweusz napisał:

> A może ma ktoś jakieś avatarki związane z wilkami. Jeśli tak to bardzo bym prosił.
Może któryś z nich cię usatysfakcjonuje ?! W każdym razie wyglądają jak wilki :D Wg mnie ten
4 wygląda dość ładnie.

lols no te Avatary mnie zachwyciły :D, nie obrazisz się jak sobie jedengo skubne ? :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:02, Skwarek pl napisał:

lols no te Avatary mnie zachwyciły :D, nie obrazisz się jak sobie jedengo skubne ? :}

Nie wiem czy kpisz ze mnie, czy ci się faktycznie podobają... W każdym razie umieściłem je bo pewien osobni prosił o avatary z wilkami, to dałem parę. Jak chcesz, to sobie weź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:04, paweusz napisał:

> lols no te Avatary mnie zachwyciły :D, nie obrazisz się jak sobie jedengo skubne ? :}

Nie wiem czy kpisz ze mnie, czy ci się faktycznie podobają... W każdym razie umieściłem je
bo pewien osobni prosił o avatary z wilkami, to dałem parę. Jak chcesz, to sobie weź.

heh ;] nie wiem czemu uważasz że sobie kpię, zapewniam cię że naprawde mi sie podobają szczególnie ten ostatni, ma taki tajemniczy motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:29, rick90 napisał:

Ja się ostatnio zastanawiam nad zmianą awatara. Niestety nie moge znaleźć żadnego co by mi
pasował. Zmieniłem sobie narazie na Arucarda ale to tylko tymczasowy. Ma ktoś może jakiś pomysł
;)


Rick ktoś ma taki sam awek jak ty , chyba Robek009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:10, cybekziom napisał:

Hmmm...Jak wam sie podoba my avatar???Bo jednym sie podoba,drudzy mówią że jest na nim małpolud...To
ja w końcu nie wiem :/ Narazie go nie zmieniam :)


Mi się podoba, chociaż trochę nudnawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam LP na poczatku chyba z 1 miech miałem zwiazane z WoWem ale teraz wole awantarki zwiazane z muzyka i jak narazie mam ten i chyba jeszcze długo go bede miał no najwyrzej ze znajde jakis ładniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:25, HumanGhost napisał:

Tjaaa... cieszę sie, ze Ci sie podoba awatar, który dałem stronę wcześniej. ;-)

Sory a z tego co widze to dodales go dzisiaj a ja swojego mam od jakiegoś czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:25, HumanGhost napisał:

> Mój Avek jest super xD

Tjaaa... cieszę sie, ze Ci sie podoba awatar, który dałem stronę wcześniej. ;-)

A mi podoba się twoje oko...no fajne jest!Serio!Podoba mi się twój awek ! Pozrdo sekretażu !!!
A oto jego oko...czerwone...troche rozmazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz prezentuje wam avka którego zrobił mi mój kolega z klasy ( na forum nosi nick Saref ) Saref włożył w ten avek duzo pracy ok. 30 min
ps. ten avatar zawaliscie wyglada na powiekszonych avatarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować