Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Oo pospolity? Z tego co widziałem to tylko ja go mam na forum. Kilka osób go miało wcześniej ale nawrzeszczałem i zmienili :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić mój avatar z tego przejsciowego na coś co oddaje mój charakter lecz mam dylemat który wybrać więc powiedzcie który jest lepszy i czy czasem nie ma już takiego

20080214183048

20080214183111

20080214183125

20080214183138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to:

1. Avatar nr 3
2. Avatar nr 4
3. Avatar nr 2
4. Avatar nr 1

W moim zestawieniu wygrywa 3 :P, choć i tak świnie są lepsze niż jakiś tam kłapouchy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:31, sir durin napisał:

Postanowiłem zmienić mój avatar z tego przejsciowego na coś co oddaje mój charakter lecz
mam dylemat który wybrać więc powiedzcie który jest lepszy i czy czasem nie ma już takiego


Nieźle... wcześniej chcesz coś złego/z szyderczym, mrocznym uśmiechem a teraz Kłapouchy z Puchatka xD... niezłą musisz mieć osobowość xD...

PS najlepszy jak dla mnie to 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłapouchy oddaje moje podejście do życia ja też jestem pesymistyczny do niego nastawiony nie lubię pospiechu a poza tym to mój ulubiony bohater tej bajki. Fakt osobowość mam nieźle pokręconą ( a tamten awatar był poszukiwaniem tego jedynego coś pasującego do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:34, Bratek196 napisał:

Mam pytanie jeśli ktoś skopiował mój awatar, to jest plagiatem i powinno się zgłosić
to do moderatora ??


Plagiatem raczej nie bo to nie Ty jesteś autorem swojego avatara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie masz żadnych praw do wyłączności na dany avatar i teoretycznie każdy może użyć sobie Twojego, czy mojego avka bez żadnej kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:31, sir durin napisał:

Postanowiłem zmienić mój avatar z tego przejsciowego na coś co oddaje mój charakter lecz
mam dylemat który wybrać więc powiedzcie który jest lepszy i czy czasem nie ma już takiego

ten drugi dobry będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poprzeglądać "parę" tematów i się znajdzie :). Zresztą jeśli coś łatwo znaleźć w googlach to znaczy , że jest pospolite ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:34, Bratek196 napisał:

Mam pytanie jeśli ktoś skopiował mój awatar, to jest plagiatem i powinno się zgłosić
to do moderatora ??

Znajdź sobie awatary który powie o tobie coś i co nie jest tak pospolitego jak postać z jakiejś gry i po problemie.... np widziałeś kiedyś mojego avatara u kogoś innego ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:16, deih napisał:

Zresztą jeśli coś łatwo znaleźć
w googlach to znaczy , że jest pospolite ;p.

Ano tego co mam teraz znalazłem w guglach i jakoś nie widzę kopii;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy też jak długo szukasz :). Ja na poszukiwanie mojego pierwszego avatara poświęciłem około 45 minut czasu. To dosyć dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:40, Draxvoxdor napisał:

Omg, gdzie ty szukałeś go xD

Ehh...bo avatar musiał musiał mieć to coś więc szukałem długo ;]. Jeszcze wiesz nie kolor ten , nie te spojrzenie itd. ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować