• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
R0obson

Antywirus pilnie potrzebny...

Pytanie

Potrzebny mi jest antywirus i to szybko, bo nagle antivirus system pro pokazał mi aż 4231 różnych syfów, ale żeby je usunąć, to za 49 $ muszę kupić wersję premium -.- A AVG nie wykrywa ich. Zna ktoś jakiś dobry antywir freeware, żeby usunąć to badziewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.06.2009 o 21:31, R0obson napisał:

Potrzebny mi jest antywirus i to szybko, bo nagle antivirus system pro pokazał mi aż
4231 różnych syfów, ale żeby je usunąć, to za 49 $ muszę kupić wersję premium -.- A AVG
nie wykrywa ich. Zna ktoś jakiś dobry antywir freeware, żeby usunąć to badziewie?



zainstaluj sobie 30 dniową wersję NODa, powinien ci wszystko usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2009 o 21:31, R0obson napisał:

Potrzebny mi jest antywirus i to szybko, bo nagle antivirus system pro pokazał mi aż
4231 różnych syfów, ale żeby je usunąć, to za 49 $ muszę kupić wersję premium -.- A AVG
nie wykrywa ich. Zna ktoś jakiś dobry antywir freeware, żeby usunąć to badziewie?



Jak chcesz możesz się wykosztować 20zł na nowego Chipa. Pełna wersja Kasperskiego 2009 z licencją na pół roku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2009 o 22:20, igor8472 napisał:

Jak chcesz możesz się wykosztować 20zł na nowego Chipa. Pełna wersja Kasperskiego 2009
z licencją na pół roku jest.

Popieram kolegę

Kaspersky wg mnie jest najlepszym antywirusem (inna sprawa, że to agresywny dziad, więc trzeba troszku umieć), a 20 zł to niwwygórowana cena za pół roku świętego spokoju.
Jak nie - ściągaj trial 30-dniowego, najlepiej Kasperskiego, ale podany wyżej NOD też jest niezły. Norton daje radę, ale zamula kompa, w mojej opinii Panda też styknie, ale z nią mogą być różne hece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2009 o 21:31, R0obson napisał:

Potrzebny mi jest antywirus i to szybko, bo nagle antivirus system pro pokazał mi aż
4231 różnych syfów, ale żeby je usunąć, to za 49 $ muszę kupić wersję premium -.- A AVG
nie wykrywa ich. Zna ktoś jakiś dobry antywir freeware, żeby usunąć to badziewie?


Nie wierz w to, co pokazuje ci system pro!! Jezeli AVG ci nic nie pokazuje, to mozesz spac spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2009 o 21:31, R0obson napisał:

Potrzebny mi jest antywirus i to szybko, bo nagle antivirus system pro pokazał mi aż
4231 różnych syfów, ale żeby je usunąć, to za 49 $ muszę kupić wersję premium -.- A AVG
nie wykrywa ich. Zna ktoś jakiś dobry antywir freeware, żeby usunąć to badziewie?


Jedyny wirus który masz w systemie nazywa się - Antivirus System PRO!
Jest to tak zwany Rogue Anti-Spyware czyli aplikacja udajaca program antispyware, a działająca dokładnie odwrotnie. Będzie bombardować cię informacjami o wirusie, żebys kupił licencje, a jak tego nie zrobisz, to zacznie uszkadzać system i pliki.
Tu opisy jak to usunąć:
http://www.spywarevoid.com/remove-antivirus-system-pro-antivirus-system-pro-removal.html#manual_removal
http://windowsprotection.net/how-to-remove-antivirus-system-pro-antivirussystem-pro-removal-guide/

Na obu stronach sa programy do automatycznego usuwania, ale nie ręcze czy same nie sa wirusami, więc lepiej recznie, albo jakims sprawdzonym oprogramowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 02.06.2009 o 00:38, Volvox napisał:

Jedyny wirus który masz w systemie nazywa się - Antivirus System PRO!
Jest to tak zwany Rogue Anti-Spyware czyli aplikacja udajaca program antispyware, a działająca
dokładnie odwrotnie. Będzie bombardować cię informacjami o wirusie, żebys kupił licencje,
a jak tego nie zrobisz, to zacznie uszkadzać system i pliki.
Tu opisy jak to usunąć:
http://www.spywarevoid.com/remove-antivirus-system-pro-antivirus-system-pro-removal.html#manual_removal
http://windowsprotection.net/how-to-remove-antivirus-system-pro-antivirussystem-pro-removal-guide/

Na obu stronach sa programy do automatycznego usuwania, ale nie ręcze czy same nie sa
wirusami, więc lepiej recznie, albo jakims sprawdzonym oprogramowaniem :)

Sprytne, tylko jak to g... dostało się do systemu :F Spyware Doctor jest chyba bezpieczny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2009 o 21:31, R0obson napisał:

Potrzebny mi jest antywirus i to szybko, bo nagle antivirus system pro pokazał mi aż
4231 różnych syfów, ale żeby je usunąć, to za 49 $ muszę kupić wersję premium -.- A AVG
nie wykrywa ich. Zna ktoś jakiś dobry antywir freeware, żeby usunąć to badziewie?


Polecam zestaw Comodo AntiVirus + Comodo Firewall Pro, obie funkcje zawierają się w jednym programie, a ostatnio nawet w wersji PL.

Ściągniesz z http://www.comodo.com/products/free_products.html (pierwszy download to full zestaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować