Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Microsoft wygrał?

184 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 15:45, Fatal-X napisał:

Panie, dzisiaj rocznica obalenia wielkiego mocarstwa. I zgadnij kto to zrobił??

MY!

Mamy za to bonus w Polsce i możemy krytykować i nic nie robić jeszcze przez najbliższe
sto lat ;)).


Gdzie widzisz ten bonus? Pokaż mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tegoroczna konferencja Microsoftu była najlepsza, chociaż liczyłem na Sony, to jednak project Natal jest bardzo ciekawym gadżetem. Sony może pochwalić się jedynie, a może aż nowym modelem PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 15:48, loczyn napisał:

Ha, MS wygrał? Ciekawe czym ;] Projektem który nie istnieje. Fajnie, może ja się udam
ze swoją firmą, pokaże parę komputerowo z edytowanych filmików i wygram?
Dajcie spokój. To E3 było dosyć słabe jak dla mnie.



Śmieszny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 15:57, loczyn napisał:

> Bo Sony przegrało i nie pokazało nic ciekawego co przebijałoby NATAL, Forze 3 i
inne
> gry ekskluzywne?

Tak, a Ty się posikałeś na widok tego wyreżyserowanego widowiska MS ;]? Daj sobie na
wstrzymanie lepiej, Projekt Natal nie ukrywajmy jest marny, a ten dzieciak Petera M to
tylko taka mała ciekawostka która przez najbliższe 10 lat nawet nie ma szans na realne
zaistnienie ;]



Ciekawe z ką wiesz geniuszu. Może sam stwórz konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 16:26, palpatine napisał:

Żenujące, propaganda do samego końca. Niestety dla MS, przeważająca większość uważa inaczej.


Samokoronacja jest równie śmieszna, co rozwiązanie zwane Natalem, który znudzi się po
pierwszych tygodniach. To tylko i wyłącznie zabawka dla dzieci i chyba tylko dzieci mogą
się tym ekscytować( jak chłopiec na filmie...).

Właśnie do takich nastolatków jest ten produkt skierowany.





To ciekawe ile ty masz lat skoro tak się jarasz kontrolerem Sony. Projekt Nahalem wyraźnie wygrywa z tym co pokazała konkurencja. Po prostu jest bardziej przyszłościowy ;] Takie efekty jak z kontrolerem od Sony PN osiągnie przy użyciu np drewnianego patyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakieś naciągane jest jedyne co mi sie podobało to motyw ze skate2 bardziej realistycznie niz ten kawałek plastiku do Tonego Hawk Ride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho nikt nic nie pokazał w tym roku...Taka norma jakby Microshit próbował robić z nas idiotów ... w tmy roku niektórzy to łykneli, Sony ahało i ohało na swój temat , a ninny EA i ubi zwyczajnie uśpiło wszystkich swoimi "atrakcyjnymi" konferenacjami.


Edit. Skończcie już Z tym "fanboy microsoftu , Fanboy sony" bo zaczyna się to robić żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że połowa z postów w tym temacie najeżdża na MS a ja staram się dociec jakie są tego powody to nie znaczy że jestem fanboyem ;] I jeszcze większość ludzi pisze jakby byli dyrektorami w MS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooojaaaa.O_O To jest jeszcze lepsze od tego co zaprezentował Sony. Tu nie trzeba mieć żadnego kontrolera! Chociaż i tak się na tym pewnie skończy bo jednak łatwiej udawać ,że się ma w łapie np. miecz jak ma się coś w tej łapie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego na Microsoft zawsze obrywa najbardziej na tym forum? Jakoś Sony robiąc to samo co Microsoft jest bronione i jak ktoś próbuje wytłumaczyć "na spokojnie", że to i to jest takie samo, a ludzie się zachwycają w tym przypadku Eye Toy wyśmiewając Natal to zaraz jest przez 5 wyzywany od fanboy''ów, dzieci, idiotów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:39, Pile napisał:

Śmieszny jesteś :D

Kto tu jest śmieszny...

Dnia 04.06.2009 o 18:39, Pile napisał:

Ciekawe z ką wiesz geniuszu. Może sam stwórz konsolę?

Ktoś Ci płaci żebyś udawał? Dzizas... jeszcze powiedz, że wierzysz w SI to Ci coś powiem.

Dnia 04.06.2009 o 18:39, Pile napisał:

To że połowa z postów w tym temacie najeżdża na MS a ja staram się dociec jakie są tego
powody to nie znaczy że jestem fanboyem ;] I jeszcze większość ludzi pisze jakby byli
dyrektorami w MS :D

To ja Ci powiem, tylko słuchaj uważnie
Najeżdżamy na MS, a nie SONY bo ten temat jest o MS. Dla pewności Ci go jeszcze przytoczę:
"E3 09: MICROSOFT WYGRAŁ?".
Po prostu nie ma się czym podniecać u MS i tyle. P Nathal wymyślili już inni dawno temu, MS tylk oto wdraża to raz.
Dwa PN to jest powtórka z WII.
Po trzecie jeśli wierzysz, że tak będzie wyglądać jak na filmiku stąd to współczuję, cały od początku do końca jest nakręcony (wyreżyserowany).
Po czwarte to z programistami jest tak, że jeśli twórca przedstawia to wygląda wszystko pięknie ładnie, bo ludzie z MS znają ten projekt na wylot więc wiedzą jak go pokazać oraz jak zrobić żeby się nie posypał. Mogę Cie zapewnić że gdyby wpuścili tam na górę osobę z widowni to by rozłożyła to śmieszne przedstawienie w dwóch ruchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:46, Xjumpaytech napisał:

Zastanawia mnie dlaczego na Microsoft zawsze obrywa najbardziej na tym forum? Jakoś Sony
robiąc to samo co Microsoft jest bronione i jak ktoś próbuje wytłumaczyć "na spokojnie",
że to i to jest takie samo, a ludzie się zachwycają w tym przypadku Eye Toy wyśmiewając
Natal to zaraz jest przez 5 wyzywany od fanboy''ów, dzieci, idiotów itp.


Po pierwsze ten temat dotyczy MS, może nie zauważyłeś ale tak jest. Pewnie gdyby SONY też powiedziało że wygrało to by była taka sama jak i gorsza salwa. Po drugie SONY ze swoim projektem się rozebrało, nie wyglądało to efekciarsko ale jestem w stanie uwierzyć, bo mniej więcej widziałem jak to działa, a MS? Sorry ;]
Po prostu trzeba spojrzeć na całość krytycznym okiem którego wam absolutnie brak. Btw. SONY też dało plamę pokazując coś co wyglądało jak projekt "na zaliczenie", ale chociaż gry mieli lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW na stronie Microsoftu w temacie Xbox 360 król gier było napisane to

"[...] Lista gier jest o wiele dłuższa. O każdej z nich można dowiedzieć się o wiele więcej w witrynie Xbox.com.A oto i kolejne tytuły, którymi można się już ekscytować: „Final Fantasy XIII”, „Left 4 Dead 2”, „Tony Hawk: RIDE”…"

a na stronie Brytyjskiej to:
"The list goes on, but you’ll be hearing plenty more on all of these soon enough so stay tuned to Xbox.com. Meanwhile here are some more names for you to get excited about for all the right reasons: “1 vs. 100”, “Final Fantasy XIII”, “Gears of War 2: Dark Corners”, “Joy Ride”, “Left 4 Dead 2”, “Tony Hawk: RIDE”"

Na konferencji nie słyszałem o GoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:52, loczyn napisał:

Po pierwsze ten temat dotyczy MS, może nie zauważyłeś ale tak jest. Pewnie gdyby SONY
też powiedziało że wygrało to by była taka sama jak i gorsza salwa. Po drugie SONY ze
swoim projektem się rozebrało, nie wyglądało to efekciarsko ale jestem w stanie uwierzyć,
bo mniej więcej widziałem jak to działa, a MS? Sorry ;]



http://www.youtube.com/watch?v=GH_gDreIdcM

Okolice 7:40, fragment ze słoniem - oczywiście zostało to perfekcyjnie wyreżyserowane, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować