Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 20:24, kolektor napisał:

Mam pytanko. Gdzie znajdę Saggitę i co

Zacznij drogę od farmy Sekoba. Rusz w las idąc na ukos w prawą stronę aż dojdziesz do skały przy której znajduje się posąg Innosa. Dalej trzymaj się tej skały aż dojdziesz do jaskini.
>co czeka mnie po drodze (jakie potwory)?
Zależy który rozdział. Jak 1,2 to wilki, krwiopijce, polne bestie. cieniostwór oraz 2 wargi. Jak późniejszy rozdział to możesz się już natknąć na Smocze Zębacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:24, kolektor napisał:

Mam pytanko. Gdzie znajdę Saggitę i co czeka mnie po drodze (jakie potwory)?

Jesli masz noc kruka to jeszcze będziesz miał do pokonania dziki i
szkielety ale jak będziesz się trzymał blisko skały to moze na nic nie napotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajuj wymieni wszystko co można spotkać w bezpośredniej okolicy, ale nie musisz z tym wszystkim walczyć jeśli od farmy Sekoba przejdziesz przez mały cmentarz (kilka szkieletów-goblinów) dojdziesz do klifu i pójdziesz wzdłuż niego w prawo (nie wchodząc na górę) to dotrzesz do jaskini Sagity po trupach jedynie kilku polnych bestii i krwiopijców. Najlepiej trzymaj cały czas łuk a będzie ci on z dużej odległości "wykrywał" wszystkie niemiłe niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:15, Karharot napisał:

Najlepiej trzymaj cały czas łuk a będzie ci on z dużej odległości "wykrywał" wszystkie niemiłe niespodzianki.


Znam ten sposób ;)
Gorn 7 ----> nie mam NK. Tylko podstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 19:12, Gracz 23 napisał:

> może macie jakieś linki do G I lub do G II
> bardzo prosze
Ale co do g1 i g2??bespośrednio gry??Nie mogę ci w tym pomóc

sory chodziło mi o jakieś mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothic 2 Noc Kruka raczej jest to też w podstawce w zamku w GD znalazłem dźwignie pociągnełem za nią i pokazał się filmik jak otwiera się głowna brama zamku i orkowie wpadają skończył się filmik i zaczeli napażać cały zamek orkowie wiedzieliście o takim czymś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:18, Krystian104 napisał:

W Gothic 2 Noc Kruka raczej jest to też w podstawce w zamku w GD znalazłem dźwignie pociągnełem
za nią i pokazał się filmik jak otwiera się głowna brama zamku i orkowie wpadają skończył się
filmik i zaczeli napażać cały zamek orkowie wiedzieliście o takim czymś???


Pewnie, że wiemy o ile pamiętam nawet jest zadanie z tym związane ;) By jakiegoś najemnika wziąć na statek pod koniec gry ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:18, Krystian104 napisał:

W Gothic 2 Noc Kruka raczej jest to też w podstawce w zamku w GD znalazłem dźwignie pociągnełem
za nią i pokazał się filmik jak otwiera się głowna brama zamku i orkowie wpadają skończył się
filmik i zaczeli napażać cały zamek orkowie wiedzieliście o takim czymś???

No ale jesteś odkrzywczy nawet jest zadanie z tym związane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:22, Krystian104 napisał:

Powiedzcie cos o tym zadaniu


Proste chcesz wziąć jednego z najemników na statek chyba Torlofa czy jakoś tak to zleca Ci to zadanie byś otworzył brame w górniczej dolinie do zamku w którym znajdują się paladyni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:22, Krystian104 napisał:

Powiedzcie cos o tym zadaniu

Zadanie zleca Torlof najemnik z farmy Onara. Dostajesz te zlecenie jeśli chcesz żeby był kapitanem na statku. Wystarczy udać się do GD zrobić jak napisałeś wrócić do Khorinis do zleceniodawcy a on zgodzi się z tobą popłynoć do Dworu Irdorath. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:56, j4c3k.z02 napisał:

Mam pytanie. Słyszałem, że Łzy Innosa mogą paladynowi ulepszyć miecz. Czy to prawda?

Tak, można je wykorzystać do konsekracji miecza. Więcej się dowiesz czytając Almanach w podziemiach klasztoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:58, Luke Shadow napisał:

Tak, można je wykorzystać do konsekracji miecza. Więcej się dowiesz czytając Almanach w podziemiach
klasztoru.


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś jakieś przydatne kody do Gothic I i II? Bardzo prosiłbym o kody na punkty doświadczenia(te co sie ich dostaje 10 na poziom).
U mnie w klasie koledzy mają kod na wszystko tzn. wpisuje kod i pojawia sie koleś i on mi daje co chce ale mi ten kod nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować