Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 18:30, Cezar14 napisał:

W trzecim rozdziale to już mi nie szkoda kzłota na wytrychy ale na początku gry 10 stuk złota
to prawdziwy majątek;)))

E tam, przesadzasz... Po wejściu do miasta w pierwszym rozdziale mam zawsze ok. 300 sztuk złota i kupę niepotrzebnych gratów na sprzedaż ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:15, Remember_The_Name napisał:

E tam, przesadzasz... Po wejściu do miasta w pierwszym rozdziale mam zawsze ok. 300 sztuk złota
i kupę niepotrzebnych gratów na sprzedaż ;]

No nie wiem 300 sztuk złota to nie wiele: zapłać Gościowi 100sztuk zł aby cię nauczył otwierania zamków, zapłać 100sztuk zł gościowi aby cię poparł u rzemielśników i już 200złota nie ma:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:35, Cezar14 napisał:

> E tam, przesadzasz... Po wejściu do miasta w pierwszym rozdziale mam zawsze ok. 300 sztuk
złota
> i kupę niepotrzebnych gratów na sprzedaż ;]
No nie wiem 300 sztuk złota to nie wiele: zapłać Gościowi 100sztuk zł aby cię nauczył otwierania
zamków, zapłać 100sztuk zł gościowi aby cię poparł u rzemielśników i już 200złota nie ma:(((

a ja mam sposub na kase i to bez kodow idziecie do ciphera sprzedajecie mu wszystko co macie potem go pokonujecie i zabieracie mu nasze towary i tak w kolko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> a ja mam sposub na kase i to bez kodow idziecie do ciphera sprzedajecie mu wszystko co macie

Dnia 03.01.2007 o 19:45, WIelbiciel DSII napisał:

potem go pokonujecie i zabieracie mu nasze towary i tak w kolko:)


No tak ale mi chodzi o początek gry po wejściu do korinis a nie po przemierzeniu drogi do farmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:50, Cezar14 napisał:

>> a ja mam sposub na kase i to bez kodow idziecie do ciphera sprzedajecie mu wszystko
co macie
> potem go pokonujecie i zabieracie mu nasze towary i tak w kolko:)

No tak ale mi chodzi o początek gry po wejściu do korinis a nie po przemierzeniu drogi do farmy:)

Jak to mówią żaden pieniądz nie śmierdzi i każdy grosz sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:26, krzysiekxl29 napisał:

Mam pytanie:mam angielsko-wloska wersje gothic 2,czy mozna do tego sciagnac spolszczenie i
skad?

Niejestem pewien.Za to po polsku kosztuje 2 dychy.Jak nie znajdziesz zpolszczenia to ci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby znalazł spolszczenie, to że tak spytam :D Co to za granie w Gothica, kiedy nie możesz słuchać też polskich wypowiedzi ?? :P

O wiele lepiej jest wydać już te 20 zł i cieszyć się pełną polską wersją językową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 20:44, Paqs napisał:

Nawet jakby znalazł spolszczenie, to że tak spytam :D Co to za granie w Gothica, kiedy nie
możesz słuchać też polskich wypowiedzi ?? :P

O wiele lepiej jest wydać już te 20 zł i cieszyć się pełną polską wersją językową :D

Niektórzy mają naprawde super odzywki więc jak nie masz na co wydać kaski to nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:35, Cezar14 napisał:

No nie wiem 300 sztuk złota to nie wiele: zapłać Gościowi 100sztuk zł aby cię nauczył otwierania
zamków, zapłać 100sztuk zł gościowi aby cię poparł u rzemielśników i już 200złota nie ma:(((

300 SZ to ja mam w bramie, zaraz po wejściu do miasta ;] Jak nieco później wychodzę z niego wschodnia bramą, już po wykonaniu paru questów, to jestem zazwyczaj już o 1000 SZ biedniejszy, bo się wcześniej naskładam ofiar u Darona. Naprawdę, zarobić swój pierwszy 1000 SZ w samym mieście nie jest bardzo trudno :)

PS: 100 SZ dla Matteo nie musisz dawać ze swojej kieszeni, wystarczy się przejść do siostrzenicy Thorbena i ją nieco przydusić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:30, Remember_The_Name napisał:

PS: 100 SZ dla Matteo nie musisz dawać ze swojej kieszeni, wystarczy się przejść do siostrzenicy
Thorbena i ją nieco przydusić ;]

Tylko, że jeśli ją nieco przydusisz to stracisz trochę punktów doświadczenia. Niewiele, ale na poczatku liczy się każdy zastrzyk xp-ków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Grając paladynem w żaden sposób nie mogę zdobyc 2 najlepszych run leczenia i niszczenia zła, jakie są wymagania by te runy otrzymac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:40, kamiln napisał:

Mam problem. Grając paladynem w żaden sposób nie mogę zdobyc 2 najlepszych run leczenia i niszczenia
zła, jakie są wymagania by te runy otrzymac??


A brałeś na tym lvl już jakąś rune?? Jeśli tak to musisz czekać na nowy lvl ;))
Chyba, że są inne wymagania o których nie wiem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:00, Corporal napisał:

> PS: 100 SZ dla Matteo nie musisz dawać ze swojej kieszeni, wystarczy się przejść do siostrzenicy

> Thorbena i ją nieco przydusić ;]
Tylko, że jeśli ją nieco przydusisz to stracisz trochę punktów doświadczenia. Niewiele, ale
na poczatku liczy się każdy zastrzyk xp-ków :)


Ja w żadnym queście za nikogo nie płaciłem i jakoś na poziom nie narzekam. W razie problemów zawsze można rowalić pare potworów. A co do złota to powiem tyle: zbiraćwszystkie śmieci i sprzedawać. Jestem pod koniec 5 rozdziału, mam ponad 15 tysięcy i nie wiem co z tym zrobić. PN też mi nie brakuje, bo jak chce podnieść staty to miksturami a na szczawie mi nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 00:03, wdowiakm napisał:

A brałeś na tym lvl już jakąś rune?? Jeśli tak to musisz czekać na nowy lvl ;))
Chyba, że są inne wymagania o których nie wiem :((


level nie ma znaczenia musisz mieć tylko punkty umiejętności możesz jeszcze spróbować dopiero po znaleźieniu pancerza paladyna może chodzi to tak jak 6 krąk w magu pojawia się dopiero po bibliotece w podziemiech klasztornych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kogo można się nauczyć tworzenia mitsturki króra daje bonus do many to próbowałem u konstantina to on tylko miksturę siły u tego drugiego w mieście portowym to tylko szybkości pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 00:03, wdowiakm napisał:

> Mam problem. Grając paladynem w żaden sposób nie mogę zdobyc 2 najlepszych run leczenia
i niszczenia
> zła, jakie są wymagania by te runy otrzymac??

A brałeś na tym lvl już jakąś rune?? Jeśli tak to musisz czekać na nowy lvl ;))
Chyba, że są inne wymagania o których nie wiem :((


Mam ok 37-38 lvl (zaraz wypływam, wykonałem wszystkie questy, zabiłem wszystkie potwory na wyspie, poprzednie runy brałem dużo wcześniej i nie było problemu) wolne PN 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 12:12, kamiln napisał:

Mam ok 37-38 lvl (zaraz wypływam, wykonałem wszystkie questy, zabiłem wszystkie potwory na
wyspie, poprzednie runy brałem dużo wcześniej i nie było problemu) wolne PN 30


Możliwe, że masz jakiegoś buga ;( Ja będąc paladynem nigdy nie używałem magii poza leczeniem się może dlatego nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 12:12, kamiln napisał:

Mam ok 37-38 lvl (zaraz wypływam, wykonałem wszystkie questy, zabiłem wszystkie potwory na
wyspie, poprzednie runy brałem dużo wcześniej i nie było problemu) wolne PN 30

Być może chodzi o to że masz za mało many:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować