Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 20:20, Dawid17 napisał:

Wiem, że głupie pytanie ale naprawdę nie potrafię sobie z nim poradzić. Jak używa się teleportacji?
Wiem, że domyśline jest to klawisz 4 i uruchamia się, ale nie potrafię jej użyć?

To chyba tak, najpierw przytrzymujesz klawisz ataku i naciskasz strzałkę w góre, ale nie jestem pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:20, Dawid17 napisał:

. Jak używa się teleportacji?

"Wyjmujesz" kamień teleportacyjny - bohaterowi zaczną "świecić ręce" tzn, że jest przygotowany do użycia. Teraz naciskasz CTRL + kursor w góre i już jesteś na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:27, gothicsheep napisał:

Ej, a jak wszystkich przeproszę odzyskam status?

raczej nie ale przeprosiny zawsze mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 12:09, Kiler853 napisał:

Hej możecie mi podać jak należy iść aby wejść za orkową palisadę tylko dokładnie proszę


Nie da się tam wejść trzeba jką przeskoczyć :P

Najlepiej jak nie jest to jesdyne miejsce w którym można to zrobić to jest to koniec palisady os strony północy (na górze) tam gdzie jest takie malutkie jeziorko. Nokładnie nie bardzo wiem jak to opisać musisz wyskakiwać po belkach aż nagóre próbuj napewno ci sie uda :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 13:44, Illidan Shando napisał:

Jest może program w takim stylu jak "Gothic NPC Maker" ale żeby był do G2?
Bo jakoś nie mogę znaleś, istnieje coś takiego?

Tak. Na 100% jest coś takiego. Radzę poszperać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 12:09, Kiler853 napisał:

Hej możecie mi podać jak należy iść aby wejść za orkową palisadę tylko dokładnie proszę


Można tak jak inni mówią poskakać po tej palisadzie, ale to może kłopotów sprawić sporo, ja natomiast odkryłem inny sposób na dostanie się za palisadę, trochę dłuższy, ale za to łatwiejszy :) Już kiedyś o tym pisałem w tym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&pid=6228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 12:09, Kiler853 napisał:

Hej możecie mi podać jak należy iść aby wejść za orkową palisadę tylko dokładnie proszę


Można ją także łatwo przejść cheatem, i nie będzie to wielkie oszustwo, bo widać że za nią nic nie ma (poza ciekawą tabliczką i jaskinią z ciałami naszych przyjaciół, czyli oprócz żartów twórców). A skoro da się tam wejść bez cheatów to jest to bug, bo twórzy na pewno nie chcieli aby tam wchodzić. Swoją drogą fajnym urozmaiceniem byłoby gdyby w G3 pojawił by się filmik jak orkowie przerywają palisadę i zalewają całą wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:36, CR7 napisał:

> Hej możecie mi podać jak należy iść aby wejść za orkową palisadę tylko dokładnie proszę


Można ją także łatwo przejść cheatem, i nie będzie to wielkie oszustwo, bo widać że za nią
nic nie ma (poza ciekawą tabliczką i jaskinią z ciałami naszych przyjaciół, czyli oprócz żartów
twórców). A skoro da się tam wejść bez cheatów to jest to bug, bo twórzy na pewno nie chcieli
aby tam wchodzić. Swoją drogą fajnym urozmaiceniem byłoby gdyby w G3 pojawił by się filmik
jak orkowie przerywają palisadę i zalewają całą wyspę.

Szkoda że niezostawili obozu na bagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:36, CR7 napisał:

> Hej możecie mi podać jak należy iść aby wejść za orkową palisadę tylko dokładnie proszę


Można ją także łatwo przejść cheatem, i nie będzie to wielkie oszustwo, bo widać że za nią
nic nie ma (poza ciekawą tabliczką i jaskinią z ciałami naszych przyjaciół, czyli oprócz żartów
twórców). A skoro da się tam wejść bez cheatów to jest to bug, bo twórzy na pewno nie chcieli
aby tam wchodzić. Swoją drogą fajnym urozmaiceniem byłoby gdyby w G3 pojawił by się filmik
jak orkowie przerywają palisadę i zalewają całą wyspę.



A trzeci list w quescie "Odnaleść Gilberta" Też leży za palisadą podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:39, Illidan Shando napisał:

> > Hej możecie mi podać jak należy iść aby wejść za orkową palisadę tylko dokładnie
proszę
>
>
> Można ją także łatwo przejść cheatem, i nie będzie to wielkie oszustwo, bo widać że za
nią
> nic nie ma (poza ciekawą tabliczką i jaskinią z ciałami naszych przyjaciół, czyli oprócz
żartów
> twórców). A skoro da się tam wejść bez cheatów to jest to bug, bo twórzy na pewno nie
chcieli
> aby tam wchodzić. Swoją drogą fajnym urozmaiceniem byłoby gdyby w G3 pojawił by się filmik

> jak orkowie przerywają palisadę i zalewają całą wyspę.


A trzeci list w quescie "Odnaleść Gilberta" Też leży za palisadą podobno.


Czytałem trochę o tym Gilbercie, to ma być taki mod, w którym podobno będzie się chodziło tym Gilbertem, a to o tej misji "odnaleźć Gilberta" to pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:42, CR7 napisał:

> > > Hej możecie mi podać jak należy iść aby wejść za orkową palisadę tylko dokładnie

> proszę
> >
> >
> > Można ją także łatwo przejść cheatem, i nie będzie to wielkie oszustwo, bo widać
że za
> nią
> > nic nie ma (poza ciekawą tabliczką i jaskinią z ciałami naszych przyjaciół, czyli
oprócz
> żartów
> > twórców). A skoro da się tam wejść bez cheatów to jest to bug, bo twórzy na pewno
nie
> chcieli
> > aby tam wchodzić. Swoją drogą fajnym urozmaiceniem byłoby gdyby w G3 pojawił by się
filmik
>
> > jak orkowie przerywają palisadę i zalewają całą wyspę.
>
>
> A trzeci list w quescie "Odnaleść Gilberta" Też leży za palisadą podobno.

Czytałem trochę o tym Gilbercie, to ma być taki mod, w którym podobno będzie się chodziło tym
Gilbertem, a to o tej misji "odnaleźć Gilberta" to pic na wodę.

Gothicsheep nad nim pracuje podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:46, Sługa Beliara napisał:

> Czytałem trochę o tym Gilbercie, to ma być taki mod, w którym podobno będzie się chodziło
tym
> Gilbertem, a to o tej misji "odnaleźć Gilberta" to pic na wodę.
Gothicsheep nad nim pracuje podobno


WoW Ale kwasior Nie przeczytałem ostatniej strony ;/ Czyli ta misja to czcze gadanie jak narazie :(

***************************************************************************

Na jakim najwyższym poziomie przeszliście G2?
mi się udało jak narazie 39 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 49lvl i dopiero zbieram załogę;)))

Teraz gothicsheep założył nowy temat Gothic4 zabawa w pisanie scenariuszy no na zabawie to on się zna;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem czeladnikiem u kowala Harada. Później poszłem do klasztoru i zostałem nowicjuszem. Co mam zrobić żeby porozmawiać z Lordem Hagenem ? Gdy podchodze do strażnika przy siedzibie Lorda Hagena strażnik mi mówi że tylko osoby w służbie u króla mogą wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować