Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 12:36, Cezar14 napisał:

> Mam ok 37-38 lvl (zaraz wypływam, wykonałem wszystkie questy, zabiłem wszystkie potwory
na
> wyspie, poprzednie runy brałem dużo wcześniej i nie było problemu) wolne PN 30
Być może chodzi o to że masz za mało many:)

No nie wiem, chyba 160 powinno wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 12:41, kamiln napisał:

> Być może chodzi o to że masz za mało many:)
No nie wiem, chyba 160 powinno wystarczyc


A masz najlepszą zbroję i 2x konsekrowany miecz paladyna(z magicznej rudy od harada) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie troche wstyd się przyznać. Otóż wykorzystałem wszystkie zwoje ognistej strzały jakie posiadałem i nie mogę stworzyć runy. Proszę pomóżcie, doradźcie coś.
PS: Jestem skłonny do użycia kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 12:55, Cezar14 napisał:

> > Być może chodzi o to że masz za mało many:)
> No nie wiem, chyba 160 powinno wystarczyc

A masz najlepszą zbroję i 2x konsekrowany miecz paladyna(z magicznej rudy od harada) ???

Najlepszą zbroję z tajnej biblioteki, miecz sprzedałem bo znalazłem lepszy:Topór berserkera 200 obr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 11:35, Cezar14 napisał:

U kogo można się nauczyć tworzenia mitsturki króra daje bonus do many to próbowałem u konstantina
to on tylko miksturę siły u tego drugiego w mieście portowym to tylko szybkości pomocy!!!

Jeśli jesteś magiem/paladynem to spróbuj u Neorasa w klasztorze; jest jeszcze Sagitta (w jaskini w pobliżu farmy Onara). Poza tym jeśli jesteś przy końcu gry (przed wypłynięciem na wyspę Irdorath) i weźmiesz Vatrasa na statek, to on także będzie cię mógł jej chyba nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:14, Błoniak napisał:

Wiecie troche wstyd się przyznać. Otóż wykorzystałem wszystkie zwoje ognistej strzały jakie
posiadałem i nie mogę stworzyć runy. Proszę pomóżcie, doradźcie coś.
PS: Jestem skłonny do użycia kodów

Jedną runę można znaleźc w tej części wyspy na której rezyduja magowie wody w "nocy kruka", jest to chyba jaskinia pełzaczy w kanionie z brzytwiakami, ale głowy nie dam. Kodów nie używam, więc nic ci o nich nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:25, Błoniak napisał:

Gram bez NK

nie mam pomysłu, potrzebujesz jej by wstąpic do magów, czy po prostu chcesz miec komplet run?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:14, Błoniak napisał:

PS: Jestem skłonny do użycia kodów

Jeśli sprawdzałeś już u wszystkich sprzedawców, to jest to chyba jedyne wyjście. Cytat z gothicsite:
" Aby uaktywnić tryb testowy włącz ekran atrybutów oraz umiejętności (okienko z doświadczeniem, umiejętnościami itp.), wpisz na klawiaturze słowo "marvin" (bez cudzysłowów). Klikając na ''ESC'' wyjdź z tego okienka, spójrz i upewnij się czy w lewym górnym rogu ekranu pisze "marvin-mode" "
Teraz uruchom konsolę (przycisk F2) i wpisz: "insert ITSC_FIREBOLT" (bez cudzysłowów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:19, Raylin napisał:

Jeśli jesteś magiem/paladynem to spróbuj u Neorasa w klasztorze; jest jeszcze Sagitta (w jaskini
w pobliżu farmy Onara). Poza tym jeśli jesteś przy końcu gry (przed wypłynięciem na wyspę Irdorath)
i weźmiesz Vatrasa na statek, to on także będzie cię mógł jej chyba nauczyć.


Dzięki Saggity jeszcze nie pytałem ani watrasa na statku. Dzięks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 12:55, Cezar14 napisał:

> > Być może chodzi o to że masz za mało many:)
> No nie wiem, chyba 160 powinno wystarczyc

A masz najlepszą zbroję i 2x konsekrowany miecz paladyna(z magicznej rudy od harada) ???

gdy pierwszy raz przeszedłem gothica 2 to ukończyłem gre ze Szponem Beliara.Tylko trudno było z ożywieńcem ale to wystarczyły dwa zwoje demona i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:55, Sługa Beliara napisał:

gdy pierwszy raz przeszedłem gothica 2 to ukończyłem gre ze Szponem Beliara.Tylko trudno było
z ożywieńcem ale to wystarczyły dwa zwoje demona i koniec


To fakt zaklęcia przyzywające golemy i demony są pomocnicze:) Bardzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:56, Cezar14 napisał:

> gdy pierwszy raz przeszedłem gothica 2 to ukończyłem gre ze Szponem Beliara.Tylko trudno
było
> z ożywieńcem ale to wystarczyły dwa zwoje demona i koniec

To fakt zaklęcia przyzywające golemy i demony są pomocnicze:) Bardzo:)))

Grając paladynem każdego smoka brałem na jakiś sposób.Nie mogłem tylko tego skubańca z kamienia więc skombinowałem se przyzwanie demona...nawet nie musiałem broni wyjmować,jeden czar w zupełności wystarczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:59, Sługa Beliara napisał:

Grając paladynem każdego smoka brałem na jakiś sposób.Nie mogłem tylko tego skubańca z kamienia
więc skombinowałem se przyzwanie demona...nawet nie musiałem broni wyjmować,jeden czar w zupełności
wystarczył :)


Podoba mi się jak bezimienny "żuca" zaklęci wtedy ziemia się trzęsie:) oraz atak golema wtedy przeciwnik leci 10m dalej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladynem ciężko zabić smoki. Często wkurzało mnie to, że jak podzchodziłem do jednego z nich, to ten mnie z ognia i leciałem 15m. :D

Jestem już w V rozdziale w Gothic II, ale mam takie małe pytanko...
... Gdzie jest złodziej łuku łuczarza Bospera? Nie wiem także, gdzie są złodzieje, co obrabowali Hakona poza miastem. Za pomoc dziękuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 14:13, mefiperes napisał:

Jestem już w V rozdziale w Gothic II, ale mam takie małe pytanko...
... Gdzie jest złodziej łuku łuczarza Bospera? Nie wiem także, gdzie są złodzieje, co obrabowali
Hakona poza miastem. Za pomoc dziękuję. ;)


Łuk jest w kanałach pierwsze pomieszczenie z lewej wchodząc od strony morza a ci co obrabowali Hakona są tu:

20070104141954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro jesteśmy przy temacie złodziei to słyszałem że nie trzeba wydawać tego jorę czy jak mu tam żeby się dostac do kanałów prawda to???
Ps. sory za dwa posty pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 14:13, mefiperes napisał:

Paladynem ciężko zabić smoki. Często wkurzało mnie to, że jak podzchodziłem do jednego z nich,
to ten mnie z ognia i leciałem 15m. :D

Jestem już w V rozdziale w Gothic II, ale mam takie małe pytanko...
... Gdzie jest złodziej łuku łuczarza Bospera? Nie wiem także, gdzie są złodzieje, co obrabowali
Hakona poza miastem. Za pomoc dziękuję. ;)

Dlatego na każdego wymyślałem sposób.Tylko ten kamienny mnie tak wpienił że posunołem się do użycia demona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować