Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 21:10, Mroczny Rev napisał:

A co nam daje ten mod?


Cytuję ze strony www.gothic.phx.pl :
"Jest to najobszerniejsza modyfikacja powstała do Gothic I. Pierwsza wersja owego moda miała swą premierę już dość dawno, a prace nad nią trwały w przybliżeniu 2 lata. Zaprezentowany świat został skontruowany od początku. Mod cechuje się nową historią, umiejętnościami, animacjami, a także masą nowych przedmiotów. Akcja Diccurica dzieje się na terenach królestwa. Wcielamy się w rolę młodego mężczyny, Ardarica, który staje w obliczu wielu nowych misji." Według mnie jest on naprawdę świetny!!! Istnieje też zresztą do niego spolszczenie (głosy i napisy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:10, Mroczny Rev napisał:

> Diccuric to największy mod jaki powstał do Gothic''a 1 i ogólnie całej serii.
W takim
> wypadku by w niego zagrać musisz mieć jedynkę na komputerze.
A co nam daje ten mod?

Sporo, nawet bardzo. Całkiem nowa opowieść, co wiąże się z nawymi questami o niemałej ilości. Postacią, w którą się wcielamy to Ardaric (bezimiennego i ferajny tu nie spotkamy) i kierujemy nią aż do końca przygody. Nowe bronie, lokacje i wiele innych sporych zmian powoduję, że Diccuric często nazywany jest mianem dodatku do Gothic''a 1. Proponuję zagrać, warto. Wszystko za darmo. Link jest gdzieś na tej stronie: www.gothic.phx.pl

Do parada91 --->

A co ja napisałem ^_^, czytanie ze zrozumienim się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:26, Pepper Ronie napisał:

Sorry ale trochę się zagalopowałem :). Istnieje spolszczenie ale tylko napisów...

A już mi taką nadzieje zrobiłeś ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko kolo farmy Akila jest most a podnim jaskina (tam gdze lezy zniszczony wuz) w tej jaskini jest skrzynia ale potrzebny jest klucz wie ktoś gdze on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:32, Gabryiel napisał:

Witam mam pytanko kolo farmy Akila jest most a podnim jaskina (tam gdze lezy zniszczony wuz)
w tej jaskini jest skrzynia ale potrzebny jest klucz wie ktoś gdze on jest??

Jak zostaniesz magiem i wykonasz zadanie dla jednego kupca w mieście to da ci do niej klucz, jest w niej kamień runiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:32, Gabryiel napisał:

Witam mam pytanko kolo farmy Akila jest most a podnim jaskina (tam gdze lezy zniszczony wuz)
w tej jaskini jest skrzynia ale potrzebny jest klucz wie ktoś gdze on jest??

Klucz ma Lutero i dostajemy go tylko wtedy kiedy gramy Magiem. Zdobywamy go po przyniesieniu mu kłu Przywódcy Zębaczó z Górniczej Doliny. W owej skrzyni znajduje się pusta runa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 18:21, Bajuj napisał:

> Kto uczy kuszy powyżej 60? jesli jest sie paladynem?
Posługiwania się kuszą uczą : Dragomir, Ruga, Udar jednak nie jestem w stanie teraz sprawdzić
czy uczą powyżej 60. Jeśli nie to musisz na statek wziąć odpowiednią postać i tam dopiero nauczysz
się posługiwania tym orężem tak dobrze.


No własnie wiem ze na statku tylko ja chciałem przed wypłynięciem sie podszkolić
Wiem że Udar uczy do 30
Ruga własnie do 60
A Dragomira musze sprawdzić ale pewno te nie wyzej niz 60

dz. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:22, Illidan Shando napisał:

Mam problem ze strażnikiem bramy w zamku, a mianowicie nie mogę go zabić czego tak sie dzieje
nigdy mi to sie nie zdarzało.

Niektórzy Npc są nieśmiertelni i nie da się ich zabić ale czasami gra robi wybryki i nie można niektórych osób zabić. Możliwe też że masz za mało siły i nie robisz mu żadnej krzywdy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:22, Illidan Shando napisał:

Mam problem ze strażnikiem bramy w zamku, a mianowicie nie mogę go zabić czego tak sie dzieje
nigdy mi to sie nie zdarzało.


Chodzi zapewne o Thorusa? Jego i jeszcze kilku innych NPC (Gomez, Bartholo, Kruk, Blizna) będzie można zabić dopiero w V rozdziale gdy Xardas każe nam iść po zbroję do jego wieży. Znajdziemy tam przy okazji runę teleportacyjną do siedziby magów ognia. Wtedy będziesz mógł zabić każdego, kogo nie lubisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:27, Cezar14 napisał:

> Mam problem ze strażnikiem bramy w zamku, a mianowicie nie mogę go zabić czego tak sie
dzieje
> nigdy mi to sie nie zdarzało.
Niektórzy Npc są nieśmiertelni i nie da się ich zabić ale czasami gra robi wybryki i nie można
niektórych osób zabić. Możliwe też że masz za mało siły i nie robisz mu żadnej krzywdy:)))


No nie wiem ten poprzednim razem był śmiertelny :P Musi być śmiertelny bo inaczej orków nie wpuszczę do zamku i bede rozczarowany :( siły mam 60 i konsekrowany miecz (obr80)
moze tak być ze paladyn nie może wpuścić bydła do zamku czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:36, Luke Shadow napisał:

> Mam problem ze strażnikiem bramy w zamku, a mianowicie nie mogę go zabić czego tak sie
dzieje
> nigdy mi to sie nie zdarzało.

Chodzi zapewne o Thorusa? Jego i jeszcze kilku innych NPC (Gomez, Bartholo, Kruk, Blizna) będzie
można zabić dopiero w V rozdziale gdy Xardas każe nam iść po zbroję do jego wieży. Znajdziemy
tam przy okazji runę teleportacyjną do siedziby magów ognia. Wtedy będziesz mógł zabić każdego,
kogo nie lubisz. :D


Nie to jest G2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:37, Illidan Shando napisał:

moze tak być ze paladyn nie może wpuścić bydła do zamku czy jak?

A to ciekawe:) Może być tak jak napisał Lukeshadow bo niektóre postacie można zabić dopiero pod koniec gry:)))
Życzę miłego grania:)))
Ps. o co ci z tym bydłem chodzi:???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:40, Cezar14 napisał:

> moze tak być ze paladyn nie może wpuścić bydła do zamku czy jak?
A to ciekawe:) Może być tak jak napisał Lukeshadow bo niektóre postacie można zabić dopiero
pod koniec gry:)))
Życzę miłego grania:)))
Ps. o co ci z tym bydłem chodzi:???


Bydło to Orkowie :P
Chce ich wpuścić do zamku żeby pozabijać (chociaż wszystkich dookoła zamku zabiłem już wczesniej)
ale ja sie otworzy brame to biorą sie niewiadomo skąd w zamku i można narobić expa.
Napewno jest tak jak napisał Luke ale ja już zabiłem wszystkie smoki i bede sie zwijał z doliny na dobre wiec juz wtedy zawsze możnabyło tego "strażnika głównej bramy" zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 23:37, Illidan Shando napisał:

No nie wiem ten poprzednim razem był śmiertelny :P Musi być śmiertelny bo inaczej orków nie
wpuszczę do zamku i bede rozczarowany :( siły mam 60 i konsekrowany miecz (obr80)


A wziąłeś zadanie od Torlofa odnośnie otworzenia tej bramy? Bo zdaje się, żę jak się tego zadania nie aktywuje to ten strażnik będzie nieśmiertelny.

Dnia 27.01.2007 o 23:37, Illidan Shando napisał:

moze tak być ze paladyn nie może wpuścić bydła do zamku czy jak?


To kim się gra nie ma tutaj znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować