Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

mógłby mi ktoś podać linka z kąd mógłbym ściągnąć jakiś fajny mod do gothic 2 po polsku?i jeżeli są do niego potrzebne jakieś programy i patche to poprose terz o linki z których mógłbym je ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 17:22, czarek.k napisał:

mógłby mi ktoś podać linka z kąd mógłbym ściągnąć jakiś fajny mod do gothic 2 po polsku?i jeżeli
są do niego potrzebne jakieś programy i patche to poprose terz o linki z których mógłbym je
ściągnąć.

Do G II nie ma tak rozbudowanych modów jak do G I (m.in. Mroczne Tajemnice).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 16:51, pelo94 napisał:

Co się bardziej opłaca wypełnianie questów czy zabijanie potworów?? Pod względem PD oczywiście.

Qesty dają więcej PD bo ok.500 (to tyle co za trola) ale są dłuższe niż siepanie na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 16:51, pelo94 napisał:

Co się bardziej opłaca wypełnianie questów czy zabijanie potworów?? Pod względem PD oczywiście.

I to i to ja rozwalałem wszystko co się napatoczy pod miecz ale najpierw wykonałem sporo questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:16, j4c3k.z02 napisał:

> Co się bardziej opłaca wypełnianie questów czy zabijanie potworów?? Pod względem PD oczywiście.

>
I to i to ja rozwalałem wszystko co się napatoczy pod miecz ale najpierw wykonałem sporo questów.

Moim zdaniem zabijanie potworów się chyba lepiej opłaca ale Qesty są bardziej przyjemniejsze niż siekanie np. przez pół godziny żeby uzyskać zadowalający wynik a Qesty aż tak się nienudzą gdyż każdy jest inny i to mi się podoba w Gothic''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:27, albinskia napisał:

naczym polega mod do g1 mroczne tajemnice??(miejwięcej wiem ale cgcem dokładnie)

sory! pomyliłem temat o g1 z temaqtem o g2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:22, Xardas 14 napisał:

> > Co się bardziej opłaca wypełnianie questów czy zabijanie potworów?? Pod względem
PD oczywiście.
> > > > > > I to i to ja rozwalałem wszystko co się napatoczy pod miecz ale najpierw wykonałem sporo
questów.
Moim zdaniem zabijanie potworów się chyba lepiej opłaca ale Qesty są bardziej przyjemniejsze
niż siekanie np. przez pół godziny żeby uzyskać zadowalający wynik a Qesty aż tak się nienudzą
gdyż każdy jest inny i to mi się podoba w Gothic''u.



a czy ktoś wie o co chodzi w tym queście z pędzeniem bimbru za farmą Akilla ?? Jako paladyn taką dostałem i nie wiem gdzie iść. Plisssss o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:32, Luzi napisał:

a czy ktoś wie o co chodzi w tym queście z pędzeniem bimbru za farmą Akilla ?? Jako paladyn
taką dostałem i nie wiem gdzie iść. Plisssss o pomoc ;)

Wystarczy iść drogą koło farmy Akila aż dojdziesz do kamiennego kręgu tam po lewej stronie sćieżki będzie zejście do jaskini gdy tam wejdziesz zobaczysz kraty i kołowót będzie go pilnowało 2 pary szczurów do otworzenia krat będziesz potrzebował łoju kretoszczura. Zakładam że grasz w GII bez Nocy Kruka wię będziesz musiał pogadać z Egilem to ten z farmy Akila on ci sprzeda łój a jak grasz w NK to możesz kupić od Martina tego strażnika w dzielnicy portowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:56, Sitka napisał:

a od kogo dostales takiego questa????

Dostaje się go od jednego z braci (tych co się pobili) na farmie Akila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:06, Abi Dalzim napisał:

Dostaje się go od jednego z braci (tych co się pobili) na farmie Akila.


Ale powiedz przez kogo sie pobili ;) ja pierwszym razem to nie wyrabiałem ze śmiechu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:54, Xardas 14 napisał:

> a czy ktoś wie o co chodzi w tym queście z pędzeniem bimbru za farmą Akilla ?? Jako paladyn

> taką dostałem i nie wiem gdzie iść. Plisssss o pomoc ;)
Wystarczy iść drogą koło farmy Akila aż dojdziesz do kamiennego kręgu tam po lewej stronie
sćieżki będzie zejście do jaskini gdy tam wejdziesz zobaczysz kraty i kołowót będzie go pilnowało
2 pary szczurów do otworzenia krat będziesz potrzebował łoju kretoszczura. Zakładam że grasz
w GII bez Nocy Kruka wię będziesz musiał pogadać z Egilem to ten z farmy Akila on ci sprzeda
łój a jak grasz w NK to możesz kupić od Martina tego strażnika w dzielnicy portowej.

Czemu wprowadzasz kolegę w bład łoj można kupić od Enhima a nie od Egila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:17, Gracz 23 napisał:

Czemu wprowadzasz kolegę w bład łoj można kupić od Enhima a nie od Egila

Ojejku co to z róznica wyrażnie mi się pomyliło a napewo jak nie jeden to drugi gdyby poszedł do Egila i nic by nie było pewnie porozmawiał by z drugim. Ja niezwracam uwagi na nieważnych gości i dlatego ich pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:09, wdowiakm napisał:

Ale powiedz przez kogo sie pobili ;) ja pierwszym razem to nie wyrabiałem ze śmiechu ;))

No przecież nie przez Beziego... On tylko przekazywał wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 19:10, marsinteligo napisał:

może macie jakieś linki do G I lub do G II
bardzo prosze

Ale co do g1 i g2??bespośrednio gry??Nie mogę ci w tym pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować