Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 14:45, Lukullus napisał:

> on też ma prawie 700 :P

:) na 49 poziomie :)


aj tam, na poziomy nie spojrzałem :D ja też nie pakuje w HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:23, 143872 napisał:

A czym grasz ? Wiedz że każdej klasie inaczej życia się dodaje.


w g2 ostatni raz grałem w listopadzie tamtego rku :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:23, 143872 napisał:

A czym grasz ? Wiedz że każdej klasie inaczej życia się dodaje.


najemnikiem zostałem będąc na 19 poziomie więc dopiero 10 poziomów nim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:24, MarianoG napisał:

Ponawiam prośbę o doradzenie na co przeznaczyć te 29 PN.


No to chyba Ci już napisałem. Jak nie przeczytałeś sprawdź drugi post od góry tam masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:30, Lukullus napisał:

> Ponawiam prośbę o doradzenie na co przeznaczyć te 29 PN.

ja bym w manę atakował


dzięki za poradę.

143872--> przeczytałem i nawet podoba mi się twój soposb, lecz chciałbym też przeczytać inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 15:33, MarianoG napisał:

143872--> przeczytałem i nawet podoba mi się twój soposb, lecz chciałbym też przeczytać
inne propozycje.


Zdecydowanie w manę. Dla maga jest ona niezbędna i najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cóż.. pójdę do Vatrasa i poproszę go o powiększenie many... posiedze trochę w mieście i ruszam do Górniczej Doliny!
Ale jeżeli mam inwestować w manę to wykorzystać wszystkie punkty nauki, czy raczej zostawić trochę na "czarną godzinę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zabezpiecz się 30 siła i 30% be. jednoręcznej. Jak to będziesz miał ładuj ile wlezie w manę. Jak już nie będziesz mógł się uczyć many próbuj zwiększać manę w każdy sposób. Królewskiego Szczawiu używaj tylko na eliksiry ducha (mana +10), ucz się także potem kuszy do 30% zręczności ok 50 i siły ciut więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:55, 143872 napisał:

Na początku zabezpiecz się 30 siła i 30% be. jednoręcznej. Jak to będziesz miał ładuj ile wlezie
w manę. Jak już nie będziesz mógł się uczyć many próbuj zwiększać manę w każdy sposób. Królewskiego
Szczawiu używaj tylko na eliksiry ducha (mana +10), ucz się także potem kuszy do 30% zręczności
ok 50 i siły ciut więcej :)


Co do siły i walki to jestem za. Nie rozumiem po co magowi zręczność i kusza i jeszcze więcej siły. W trzecim rozdziale będzie mógł zrobić runę błyskawicy i wtedy z tego atakować (jest świetna) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że kusza czasem się przydaje np. jak wybijasz różne potwory to nie opłaca się marnować many bo czasem z miksturkami może być problem a używając miecza możesz odnieść obrażenia bądź zginąć i wtedy pojawia się kusza :) A jak używasz kuszy to trochę umiejętności zawsze się przyda. A siła także się przydaje. Ja nie miałem szczerze do czego już dodzwać bo najważniejsze miałem sięc dodawałem do siły punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:11, 143872 napisał:

Zauważ że kusza czasem się przydaje np. jak wybijasz różne potwory to nie opłaca się marnować
many bo czasem z miksturkami może być problem a używając miecza możesz odnieść obrażenia bądź
zginąć i wtedy pojawia się kusza :) A jak używasz kuszy to trochę umiejętności zawsze się przyda.
A siła także się przydaje. Ja nie miałem szczerze do czego już dodzwać bo najważniejsze miałem
sięc dodawałem do siły punkty.


Mane zawsze można sobie odnowić kładąc sie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:17, Ecko09 napisał:

Mane zawsze można sobie odnowić kładąc sie spać.


Nie zawsze łóżko mam przy sobie. A jak pójdzie się w teren to pozostają roślinki i mikstury. Dlatego mówię że kusza na 100% się przyda w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krótkie i zwięzłe pytanie (może ktoś wreszcie odpisze? ;P) Słyszałem że jakiś list jest w "jakisini Gilberta" Jeśli tak to gdzie jest ta jaskinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:26, Tyraf napisał:

krótkie i zwięzłe pytanie (może ktoś wreszcie odpisze? ;P) Słyszałem że jakiś list jest w "jakisini
Gilberta" Jeśli tak to gdzie jest ta jaskinia?

Toś nie trafił. Jaskinia Gilberta jest w pierwszym Gothicu, niedaleko Starego Obozu, trzeba tylko połazić trochę po skałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem paladynem... a wiem że alberth czy jakoś tak ten paladyn się nazywa uczy on coś tam robić z runami... tylko nie wiem czy tworzyć runy czy tylko dostaje o niego te runy jak wylkonam jakies wazne zadania... bo sprzydała by mi się runy m.in śmiertelna fala i święty pociski i inne ale już nie będę wypisywał więc jak to jest z tym alberthem????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować