Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

No było coś takiego :P Ale jestem pewny że było to coś co należało na 100% do Gomeza bo było jeszcze napisane i pamiętam akurat to dokładnie. Może się pomyliłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:32, 143872 napisał:

No było coś takiego :P Ale jestem pewny że było to coś co należało na 100% do Gomeza bo było
jeszcze napisane i pamiętam akurat to dokładnie. Może się pomyliłem ?


Coś chyba takiego było bo mi też coś świta. On otwiera któreś drzwi lub skrzynie znajdująca się w pokojach nad dawną komnatą gomeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:42, 143872 napisał:

No teraz to już kojarzę :) Będę musiał zobaczyć ale najpierw będę musiał go znaleść i nie wiem
gdzie szukać bo to było z rok temu :D


Podejrzewam że znajduję się on w pokoju Parcivala. Na kluczu jest wyryte imię Gomez. Klucz ten otwiera (chyba) drzwi w środkowym pokoju na górze. Dalej za drzwiami są (chyba) drugie drzwi, a dalej skrzynia. W drodze powrotnej atakuje nas szkielet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram teraz w podstawke bo do Jarkendaru mnie się nie chciało iść :)
I jak np. podnoszę umiejętności u nauczycieli (większa ilość np. o +15 do broni), to się gra zaiwesza. W nk tak nie było....
Np. biorę +5 do broni, znowu i znowu i po kolejnym kliknięciu na +5 gra się zawiesza.
Mój komp
2gb ram
radeon x1600pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:14, Matias16162 napisał:

Mam pytanie. Gram teraz w podstawke bo do Jarkendaru mnie się nie chciało iść :)
I jak np. podnoszę umiejętności u nauczycieli (większa ilość np. o +15 do broni), to się gra
zaiwesza. W nk tak nie było....
Np. biorę +5 do broni, znowu i znowu i po kolejnym kliknięciu na +5 gra się zawiesza.
Mój komp
2gb ram
radeon x1600pro


Przeinstaluj grę pewnie zakradł się jakiś błąd, który uniemożliwia Tobie podnoszenie tej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:20, wdowiakm napisał:

> Mam pytanie. Gram teraz w podstawke bo do Jarkendaru mnie się nie chciało iść :)
> I jak np. podnoszę umiejętności u nauczycieli (większa ilość np. o +15 do broni), to się
gra
> zaiwesza. W nk tak nie było....
> Np. biorę +5 do broni, znowu i znowu i po kolejnym kliknięciu na +5 gra się zawiesza.

> Mój komp
> 2gb ram
> radeon x1600pro

Przeinstaluj grę pewnie zakradł się jakiś błąd, który uniemożliwia Tobie podnoszenie tej umiejętności.

Ale to nie tylko tej. Tak samo z siłą, zręcznością itp....
Reinstalowałem i nadal nic. Opłaca się instalować patche...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:26, Matias16162 napisał:

Reinstalowałem i nadal nic. Opłaca się instalować patche...?????


Nie widziałem Patchy do Gothic 2 więc nie wiem czy takowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:14, Matias16162 napisał:

Mam pytanie. Gram teraz w podstawke bo do Jarkendaru mnie się nie chciało iść :)
I jak np. podnoszę umiejętności u nauczycieli (większa ilość np. o +15 do broni), to się gra
zaiwesza. W nk tak nie było....
Np. biorę +5 do broni, znowu i znowu i po kolejnym kliknięciu na +5 gra się zawiesza.
Mój komp
2gb ram
radeon x1600pro


Hmm może powinieneś +5 do czegoś przestać rozmawiać i znowu zagadać i znowu +5 i tak dalej to może Ci się nie będzie zacinało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:50, Tyraf napisał:

> No teraz to już kojarzę :) Będę musiał zobaczyć ale najpierw będę musiał go znaleść i
nie wiem
> gdzie szukać bo to było z rok temu :D

Podejrzewam że znajduję się on w pokoju Parcivala. Na kluczu jest wyryte imię Gomez. Klucz
ten otwiera (chyba) drzwi w środkowym pokoju na górze. Dalej za drzwiami są (chyba) drugie
drzwi, a dalej skrzynia. W drodze powrotnej atakuje nas szkielet :)


Do tych 2 drzwi nigdy klucza nie znalazłem. Użyłem kodu żeby przez nie przejść :p. A jak normalnie je otworzyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:15, mlynar911 napisał:

> Mam pytanie. Gram teraz w podstawke bo do Jarkendaru mnie się nie chciało iść :)
> I jak np. podnoszę umiejętności u nauczycieli (większa ilość np. o +15 do broni), to się
gra
> zaiwesza. W nk tak nie było....
> Np. biorę +5 do broni, znowu i znowu i po kolejnym kliknięciu na +5 gra się zawiesza.

> Mój komp
> 2gb ram
> radeon x1600pro

Hmm może powinieneś +5 do czegoś przestać rozmawiać i znowu zagadać i znowu +5 i tak dalej
to może Ci się nie będzie zacinało.

Tak czy siak nie powinno zwlaszcza na moim kompie (2gb ram, radeo x1600pro). Probowalem. Meczonce ale sie sprawdza. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:17, mlynar911 napisał:

> Podejrzewam że znajduję się on w pokoju Parcivala. Na kluczu jest wyryte imię Gomez. Klucz

> ten otwiera (chyba) drzwi w środkowym pokoju na górze. Dalej za drzwiami są (chyba) drugie

> drzwi, a dalej skrzynia. W drodze powrotnej atakuje nas szkielet :)

Do tych 2 drzwi nigdy klucza nie znalazłem. Użyłem kodu żeby przez nie przejść :p. A jak normalnie
je otworzyć ??


No napisałem przecież :P Klucz Gomeza może otwierać właśnie te drugie drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 14:23, Tyraf napisał:

No napisałem przecież :P Klucz Gomeza może otwierać właśnie te drugie drzwi!

A ja sie natknolem (jak kazdy pewnie) w zamku w gd na notatki corristo (szef magow ognia w gothic 1 w starym obozie). Natknolem sie tez w gd na bardzo dziwny przypadek. Ork chodzl kolo mne i begal (jak ci w g1 gdy mielismy ulumulu)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować