Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 19:52, Damian14BO napisał:

> Jak myślicie poradzę sobie z takim jednym?
Zależy od Twojej postaci i opanowanych przez nią czarów- walnij na niego bryłę lodu (lub inny
unieruchamiający czar) i naparzaj kulą ognia (lub czymś podobnym), to wygrasz ;)

BTW: ale ładną skrzynię znalazłem ;] Aby ją otworzyć trzeba obracać wytrychem w tę i nazad
20 (!!!) razy...
To na prawo od amuletu to eliksir zręczności + 5 ;)
Znacie jakąś stronkę z takimi ciekawymi miejscami?

Dnia 29.10.2007 o 19:52, Damian14BO napisał:


Gdzie znalazłeś tę skrzynkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w gildii złodziei za zamkniętymi na klucz drzwiami. Klucz jest w posiadaniu jednego ze złodziei, można go albo zabić i zabrać klucz z ciała albo poczekać do III Rozdziału i zapytać się co jest za zamkniętymi drzwiami, wtedy złodziej powie nam że jest tam skrzynia przygotowana jako wyzwanie przez mistrza włamywaczy i da nam klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, można ją znaleźć w gildii złodziei i dodatkowo znajdują sie w kufrze przedmioty, łuk Bospera i srebra Coragona. A pro po tych fajnych miejsc to można znaleźć blisko Kręgu Słońca jaskinię w której znajduje sie miecz Smocza Zguba . Ma to 190 obrażeń, tylko uwaga pilnuje ich 2 panów ciemności czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:57, Damian14BO napisał:

> Gdzie znalazłeś tę skrzynkę ??
W kanałach pod Khorinis ;)
Klucz do pomieszczenia, w którym się ona znajduje ma Jesper.

Oki dziex....+Karharot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:52, Damian14BO napisał:

> Jak myślicie poradzę sobie z takim jednym?
Zależy od Twojej postaci i opanowanych przez nią czarów- walnij na niego bryłę lodu (lub inny
unieruchamiający czar) i naparzaj kulą ognia (lub czymś podobnym), to wygrasz ;)

BTW: ale ładną skrzynię znalazłem ;] Aby ją otworzyć trzeba obracać wytrychem w tę i nazad
20 (!!!) razy...
To na prawo od amuletu to eliksir zręczności + 5 ;)
Znacie jakąś stronkę z takimi ciekawymi miejscami?


Czy to nie jest skrzynia w kanałach? Bo tak to wygląda, a imponujące nie jest. jak chcesz skarby to ukradnij Lemarowi dziennik (musisz mieć z 30 zręczności jak nie 35) i pokaż go Hannie. Da ci klucz do skrzyń znajdujących się na wyspie, która z kolei znajduje sie na przeciw portu. Jest tam pułapka z kolcami, aby ja wyłączyć musisz pociągnąć za pochodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:59, Godfather R.O. napisał:

Ano, można ją znaleźć w gildii złodziei i dodatkowo znajdują sie w kufrze przedmioty, łuk Bospera
i srebra Coragona. A pro po tych fajnych miejsc to można znaleźć blisko Kręgu Słońca jaskinię
w której znajduje sie miecz Smocza Zguba . Ma to 190 obrażeń, tylko uwaga pilnuje ich
2 panów ciemności czy jakoś tak.


190 chyba coś ci odbiło !!!!!!!!!!!!!!!!!! 80 ma a nie 190 !!!!!!!! dobry jestes hehe... chyba tyle zabiera obrażeń w NK a nie w G2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:07, Godfather R.O. napisał:

No może ja grałem wyłącznie w NK i potrzebował 190 siły :D


Nie może tylko napewno hehe... ale tu jest temat o G2...hehe zakochany chyba jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy dam radę zatłuc Lehmara? 8 poziom, 50 siły, broń o obrażeniach ok. 50, średni pancerz najemnika. Bo nie mam PN, a nie chce mi się tłuc potworków ;) A tak w mordę go, zabrać książkę i myk ;)
No i najważniejsze- co takiego jest na tej wyspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:07, Godfather R.O. napisał:

No może ja grałem wyłącznie w NK i potrzebował 190 siły :D


Gram obecnie w NK... i muszę jednak napisac że wymaga 160 siły :P 190 to on ma obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:08, Damian14BO napisał:

A czy dam radę zatłuc Lehmara? 8 poziom, 50 siły, broń o obrażeniach ok. 50, średni pancerz
najemnika. Bo nie mam PN, a nie chce mi się tłuc potworków ;) A tak w mordę go, zabrać książkę
i myk ;)
No i najważniejsze- co takiego jest na tej wyspie?


Nie bij go bo wtedy (chyba) książka nie wypadnie. Zresztą każdego pokonasz jeśli będziesz używać blok i cios.Co jest na wyspie? Mnóstwo jaszczurów, które można pojedynczo eliminować z skał i gór oraz mnóstwo złotych naczyń złota itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:24, jajajupi napisał:

Zapraszam Fanów Gothica na mojego Gramsajta do głosowania na Bronie...


Nie wiem czy wiesz ale jak dobrze pamietami to nie wolno reklamowac swoich gramsjatow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie:
Otóż grając w Gothica 2 chyba rok temu natrafiłem się na klucz do kufra Gomeza, może mi ktoś powiedzieć do czego on służy ? Wiele razy miałem się zapytać ale zawsze zapominałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:19, 143872 napisał:

A mam takie pytanie:
Otóż grając w Gothica 2 chyba rok temu natrafiłem się na klucz do kufra Gomeza, może mi ktoś
powiedzieć do czego on służy ? Wiele razy miałem się zapytać ale zawsze zapominałem :P


Klucz do kufra Gomeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować