Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 10:14, Remember_The_Name napisał:

> ja tez jestem w tym fragmencie gry co Radzisz. a gdzie jest ten Jarkendar w którym mam
znaleźć
> tego następce dla Vatrasa ??????
Wygląda na to, że Radzisz gra w Noc Kruka, a Ty chyba w podstawkę, więc Ty nie musisz go szukać
nigdzie, bo Jarkendaru w podstawce... nie ma ;]



chyba raczej gram w noc kruka :P znalazłem uszkodzone oko innosa i mam porozmawiac z Vatrasem na ten temat. a on mi mówi że nie może sie ruszyc z miasta bo nie przyszła jeszcze jego zmiana. i nic więcej w tym temacie sie nie da zrobic dopóki nie załatwie mu zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 10:16, janusz82 napisał:

chyba raczej gram w noc kruka :P

Aha, w takim razie obydwaj powinniście zacząć sę wypowiadać w temacie o Nocy Kruka, a nie tutaj ;P
A co do sprawy Jarkendaru:
- rozmawiałeś z Cavalornem na samym początku gry?
- jeśli tak, to czy zaatakowaliście razem bandytów, i czy przekazałeś wiadomość od Cavalorna Vatrasowi?
- jeśli tak, to porozmawiaj z nim i z Laresem o Wodnym Kręgu i o Magach Wody (chociaż IMO powinieneś to zrobić już w pierwszym rozdziale_
- jeśli i to już zrobiłeś, to pewnie byłeś już z Laresem o magów wody w piramidzie - to tam jest przejście do Jarkendaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 10:22, Remember_The_Name napisał:

> chyba raczej gram w noc kruka :P
Aha, w takim razie obydwaj powinniście zacząć sę wypowiadać w temacie o Nocy Kruka, a nie tutaj
;P
A co do sprawy Jarkendaru:
- rozmawiałeś z Cavalornem na samym początku gry?
- jeśli tak, to czy zaatakowaliście razem bandytów, i czy przekazałeś wiadomość od Cavalorna
Vatrasowi?
- jeśli tak, to porozmawiaj z nim i z Laresem o Wodnym Kręgu i o Magach Wody (chociaż IMO powinieneś
to zrobić już w pierwszym rozdziale_
- jeśli i to już zrobiłeś, to pewnie byłeś już z Laresem o magów wody w piramidzie - to tam
jest przejście do Jarkendaru :)



aha ok dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, witam mam taki problem, ponieważ podczas zapisywania na CD save''ów z Gothica pozmieniały mi się wielkości liter i wogóle cyrk się porobił...a chciałem dzisiaj z nich skorzystać...gra mi ich nie chce czytać ;\

Czy byłby ktoś tak łaskawy i wysłał mi jede lub dwa foldery z katalogu Gothic2/saves ?

Wiedziałbym wtedy jakie litery tam są...z góry dzięki..:D

dwight89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 21:49, Wiecha14 napisał:

Czy byłby ktoś tak łaskawy i wysłał mi jede lub dwa foldery z katalogu Gothic2/saves ?

Wiedziałbym wtedy jakie litery tam są...z góry dzięki..:D


Nie wiem, czy o to ci chodzi, ale może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 21:58, rob006 napisał:

> Czy byłby ktoś tak łaskawy i wysłał mi jede lub dwa foldery z katalogu Gothic2/saves ?

>
> Wiedziałbym wtedy jakie litery tam są...z góry dzięki..:D

Nie wiem, czy o to ci chodzi, ale może pomoże


OOO dzięki wielkie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:18, Bartek Dudek napisał:

Rupert musiał siku. :D :D :D ;) ;) ;) HAHAHA

Nie masz co robić??:DNo co też musi załatwic swoje potrzeby. A coś ty myslal ze w Gothicu bedzie wc??
PS.Jeśli interesuje cie robienie takich zdjęc proponuje iśc na farme Onara i poczekac przy tym domku gdzie mieszkaja farmerzy poczekac na Bulka:P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:21, schodek29 napisał:

Nie tylko Rupert. Jak pobiłem Bullk, na farmie Onara, to też poszedł za potrzebą. W dodatku
odlewał się przy drzewku na środku wioski.

No a gdzie to miał zrobić??:DTylko ciekawe czemu inni nie chodzą ,a tylko Rupert i Bulko.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zapalenie pęcherza mają, i tyle :)
Bezi też nie czuje potrzeby, i całe szczęście. Wyobrażacie sobie, żeby w przerwach między walakmi śmigać pod drzewko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:33, tykus napisał:

Pewnie zapalenie pęcherza mają, i tyle :)
Bezi też nie czuje potrzeby, i całe szczęście. Wyobrażacie sobie, żeby w przerwach między walakmi
śmigać pod drzewko???

Hehe,to by było coś:Bezimienny mówi do orka żeby chwile poczekał bo musi coś waznego załatwić...:D
A co do zapelenia to mozliwe,bo tylko oni mieli taka potrzebe.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 15:43, Bartek Dudek napisał:

Gdzie znajduje się Dolina Górnicza i jak do niej dotrzeć ?


Koło farmy Bengara znajduje się furtka, której pilnuje 2 paladynów. Ta furtka prowadzi do górniczej doliny, ale będziesz mógł tam wejść dopiero w drugim rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 15:43, Bartek Dudek napisał:

Gdzie znajduje się Dolina Górnicza i jak do niej dotrzeć ?


Zamieszczam mapkę, jeżeli nie byłeś u Bengara to będziesz wszystko wiedział (zaznaczyłem na mapce ze świątyniami, bo zwykłej nie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:47, Błoniak napisał:

Podobno w Gothic2 nie można mieć większego levelu niż 40. Czy to prawda?


Bzdura, ja kiedyś zdobyłem ponad 100 level wykorzystująć bugi w grze ;) W żadnym Gothicu nie ma takiego ograniczenia poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 11:21, cinus` napisał:

Bzdura, ja kiedyś zdobyłem ponad 100 level wykorzystująć bugi w grze ;) W żadnym Gothicu nie
ma takiego ograniczenia poziomów.


A powiedz, jakie to były bugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować