Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Hahaahahahahaha!!!!Przeszedłem właśnie Gothic II i po obejrzeniu końcowych filmików nabrałem znacznie większej chęci niż wczęsniej na zagranie w dalsze częsci tej gry.Mam pytanie czy Noc Kruka jest kontynuacją Gothic II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ratuszu jest taki Paladyn, chyba Albrecht mu na imie, który rozdaje runy. Dał mi rune światła ale co zrobic by byc godnym dostania nastepnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:48, argon napisał:

ale co zrobic by byc godnym dostania nastepnej ?


musisz wypełniać questy i po pewnym czasie będziesz mógł kolejne runy od niego odbierać, następną chyba dostaniesz pod koniec czwartego rozdziału lub na początku piątego po polowaniu na smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:55, argon napisał:

a czy jako Paladyn moge nauczyć się tworzyć runy ?


O ile pamiętam Paladyn może stworzyć tylko jedną runę - teleportacji. Można ją zrobić po przeczytaniu księgi w tajemnej bibliotece w klasztorze w V akcie. Runa ta teleportuje bohatera do pokoiku z pancerzem paladyna i kilkoma innymi przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:55, argon napisał:

a czy jako Paladyn moge nauczyć się tworzyć runy ?


nie, możesz używać tylko tych co do dostanies bądź znajdziesz, ale jest jeden wyjątek, w pewnym momencie gry stworzysz jedną runę, użyjesz jej tylko raz, więcej nie będę zdradzał żeby nie popsuć Ci gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:59, Artur123456 napisał:

Na pewnej czarno białej mapie jest zaznaczone w pobliżu piramidy jakieś kółka , czy tam jest
jakiś skarb ????Co moge tam znależć i czego moge się tam spodziewać ?


Są tam skarby ale nie wszystko udało mi sie wynieść bo zaatakowały mnie jakies magiczne golemy i musiałem zwiewać, teraz nie wiem jak pokonać(ominąć) tych strażników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:59, Artur123456 napisał:

Na pewnej czarno białej mapie jest zaznaczone w pobliżu piramidy jakieś kółka , czy tam jest
jakiś skarb ????Co moge tam znależć i czego moge się tam spodziewać ?


znajdziesz tam najlepszy pierścień w całej grze oraz bardzo dobry jednoręczny miecz ''orkowa zguba'', oczywiście tego wszystkiego strzeże grupa potworów, golemy, zębacze, gobliny itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś poprawić mi apetyt na dalszą grę, dziękuję za troskę ;-)
jednak damienthorn (dziękuję za szybką odpowiedź) był szybszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 23:11, Artur123456 napisał:

Co do magicznego golema to idzie go pokonać chyba Świętym Młotem , a właśnie gdzie znajde ten młot ??


młot ten znajdziesz w podziemiach klasztoru, pilnuje go jeden z nowicjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 23:07, cinus` napisał:

znajdziesz tam najlepszy pierścień w całej grze oraz bardzo dobry jednoręczny miecz ''orkowa
zguba'', oczywiście tego wszystkiego strzeże grupa potworów, golemy, zębacze, gobliny itp.
;)


jednoręczny miecz "Orkową zgubę" może sobie bez większego problemu wyciągnąć z kufra znajdującego się w komnacie na piramidzie. Ten pierścień jednak mnie zainteresował ? Co to znaczy, że "najlepszy" ? Najlepszy dla wszystkich czy dla wojownika lub maga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 23:14, argon napisał:

Ten pierścień jednak mnie zainteresował ? Co to znaczy, że "najlepszy" ? Najlepszy dla wszystkich czy dla wojownika lub maga ?


pierścień ten dodaje do wszystkich statystyk obronnych +10, nie spotkałem pierścienia który by dawał więcej, więc jak dla mnie jest on najlepszy bez względu na to kim się gra, jak się go zdobędzie jeszcze w pierwszym rozdziale to on nam daje w praktyce bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować