Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 14:29, windows00 napisał:

> Kurczę mam problem: Mam pojedynek z Foresterem (III epizod) i co ja mam robic ?
nie da
> się wyciągnąc broni, ani nic. On wpakuje mi 3,4 kule i po mnie. Wie ktoś jak go
zabic
> ? z góry thx.
Tak już to jest w kowbojskich pojedynkach, że zaczynasz z bronią schowaną w kaburach
:)
Żeby ją wyciągnąć musisz po tą broń... sięgnąć :P
Skieruj myszkę w dół, a potem w górę i Ray wyciągnie broń, a gra automatycznie przełączy
się w bullet-time.


Wiem dzięki wam (do): albinskia,windows00 i Qbli. 3 kule dostał i po nim. Teraz jestem w IV epizodzie ( z Billym) i muszę się skradac koło bandytów. Tam gdzie jest taka jaskinia jestem i tam bandyta patroluje i nie wiem jak to przejśc. Więc znów pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas kucaj, łaź po krzakach i nie podchodź do ognia. Albo wpakuj mu strzałę w oko i uciekaj resztę levelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:09, dambialko napisał:

> > Kurczę mam problem: Mam pojedynek z Foresterem (III epizod) i co ja mam robic
?
> nie da
> > się wyciągnąc broni, ani nic. On wpakuje mi 3,4 kule i po mnie. Wie ktoś jak
go
> zabic
> > ? z góry thx.
> Tak już to jest w kowbojskich pojedynkach, że zaczynasz z bronią schowaną w kaburach

> :)
> Żeby ją wyciągnąć musisz po tą broń... sięgnąć :P
> Skieruj myszkę w dół, a potem w górę i Ray wyciągnie broń, a gra automatycznie przełączy

> się w bullet-time.

Wiem dzięki wam (do): albinskia,windows00 i Qbli. 3 kule dostał i po nim. Teraz jestem
w IV epizodzie ( z Billym) i muszę się skradac koło bandytów. Tam gdzie jest taka jaskinia
jestem i tam bandyta patroluje i nie wiem jak to przejśc. Więc znów pomocy :D


Najlepiej to ich po prostu wszystkich z łuku wybić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 18:49, wojtek2222 napisał:

> > > Kurczę mam problem: Mam pojedynek z Foresterem (III epizod) i co ja mam
robic
> ?
> > nie da
> > > się wyciągnąc broni, ani nic. On wpakuje mi 3,4 kule i po mnie. Wie ktoś
jak
> go
> > zabic
> > > ? z góry thx.
> > Tak już to jest w kowbojskich pojedynkach, że zaczynasz z bronią schowaną w
kaburach
>
> > :)
> > Żeby ją wyciągnąć musisz po tą broń... sięgnąć :P
> > Skieruj myszkę w dół, a potem w górę i Ray wyciągnie broń, a gra automatycznie
przełączy
>
> > się w bullet-time.
>
> Wiem dzięki wam (do): albinskia,windows00 i Qbli. 3 kule dostał i po nim. Teraz
jestem
> w IV epizodzie ( z Billym) i muszę się skradac koło bandytów. Tam gdzie jest taka
jaskinia
> jestem i tam bandyta patroluje i nie wiem jak to przejśc. Więc znów pomocy :D

Najlepiej to ich po prostu wszystkich z łuku wybić;)


Ju| przeszedBem ju| V rozdziaB mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 19:06, dambialko napisał:

Ju| przeszedBem ju| V rozdziaB mam :D

Chyba z euforii zmienił ci się język klawiatury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 19:19, Qbli napisał:

> Ju| przeszedBem ju| V rozdziaB mam :D
Chyba z euforii zmienił ci się język klawiatury :P


A sorry to u kolegi pisałem akurat :D. Ma inną jakąś tą klawiaturę. A Chciałem napisac że : "Już przeszedłem, mam już V roździał". Już albo dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 15 epizodzie tam gdzie trzeba ugasic pozar w celi i nie wiem co robic czas tam odlicza a ja jedyne co moge zrobic to zabic paru leszczy... tzn. nie wiem jak ugasic ten pozar.. jakby ktos tak odpowiedzial .. milo by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 19:33, Krzychu1995 napisał:

Mam problem w 15 epizodzie tam gdzie trzeba ugasic pozar w celi i nie wiem co robic czas
tam odlicza a ja jedyne co moge zrobic to zabic paru leszczy... tzn. nie wiem jak ugasic
ten pozar.. jakby ktos tak odpowiedzial .. milo by bylo


Musisz się uwiesić na biczu, na takiej belce idącej z rusztowania na murze, rozbujać się i wskoczyć na ten zbiornik wodny nad dołem. Automatycznie jak na niego skoczysz zbiornik spadnie, a woda wyleje się i ugasi pożar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zakupiłem Clicka i zainstalolwałem sobie CoJ.Gra jest swietna, ale mam z nia problem, który praktycznie uniemożliwia mi normalne granie.Po jakichś 10-15 minutach grania komp się totalnie zawiesza, monitor wyświetla przez chwilę "no signal" , robi się czarny ekran i trzeba resetowac kompa.Wersja z Clicka podobno jest już spatchowana, komp spełnia wymagania(gra chodzi płynnie w wysokich detalach)więc nie wiem z czym problem.Spotkał się juz ktos z czyms takim?Jest na to jakiś sposób?Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:52, Król Jabol napisał:

Dopiero dzisiaj zakupiłem Clicka i zainstalolwałem sobie CoJ.Gra jest swietna, ale mam
z nia problem, który praktycznie uniemożliwia mi normalne granie.Po jakichś 10-15 minutach
grania komp się totalnie zawiesza, monitor wyświetla przez chwilę "no signal" , robi
się czarny ekran i trzeba resetowac kompa.Wersja z Clicka podobno jest już spatchowana,
komp spełnia wymagania(gra chodzi płynnie w wysokich detalach)więc nie wiem z czym problem.Spotkał
się juz ktos z czyms takim?Jest na to jakiś sposób?Z góry dziękuję za pomoc.


To raczej wina kompa, bo mi i chyba każdemu poza tobą na płycie z Clicka CoJ działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również zaopatrzyłem się w tą grę kupując Clicka...i bardzo mi się spodobała!! Grafika jest nawet przyzwoita choć trochę czasu od wydania minęło...wczoraj ją ukończyłem i jestem z niej bardzo zadowolony:) polecam wszystkim fanom dzikiego zachodu !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo... Robiło mi się tak w wielu grach,akurat w CoJ nie,bo problem rozwiązany,ale...
okazało się,że to karta graficzna była uszkodzona ;/... Cóż,po wymianie wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:52, Król Jabol napisał:

Dopiero dzisiaj zakupiłem Clicka i zainstalolwałem sobie CoJ.Gra jest swietna, ale mam
z nia problem, który praktycznie uniemożliwia mi normalne granie.Po jakichś 10-15 minutach
grania komp się totalnie zawiesza, monitor wyświetla przez chwilę "no signal" , robi
się czarny ekran i trzeba resetowac kompa.Wersja z Clicka podobno jest już spatchowana,
komp spełnia wymagania(gra chodzi płynnie w wysokich detalach)więc nie wiem z czym problem.Spotkał
się juz ktos z czyms takim?Jest na to jakiś sposób?Z góry dziękuję za pomoc.

To raczej będzie wina karty graficznej,mi się też nie dawno tak działo z kompem,Ale po wymianie karty graficznej,wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem dotyczący gry Call Of Juarez przez sieć. Więc niedawno kupiłem Click! i gre zaintsalowałem. Pograłem troche w sigla, ale po 3 epizodach przezóciłem się na multiplayer. Więc wchodze na jakiś server i gram. Ostatnio porzyczyłem koledze płytę w łaśnie tą z Click! z grą CoJ, żebyśmy mogli razem sobie pograć przez sieć. Więc wchodzimy na jakiś już powstały server i się bawimy. Ale sytuacja już się całkowicie komplikuje, gdy chcemy sami założyć server. Otóż jak któryś z nas założy serv to drugi nie widzi go w liście wszystkich serverów. Czemu tak się dzieje ? Próbowaliśmy nawet sami stworzyć sieć przez program "hamachi", ale to również nie pomogło. Prosze o pomoc i z góry dzięki. Pozdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, że problem w karcie grafiki, ale CoJ jest jak do tej pory jedyna grą w której mam takie coś.Gdyby karta była uszkodzona, inne gry też by się czasami tak kaszaniły chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:11, maciekstaar napisał:

Ja też mam kłopot. Ktoś mógłby mi dokładnie opisać jak weść na tą całą Orlą Górę, czy
jakoś tak?

Jeśli masz problem z wejściem na górę przy samej powierzchni wody- to skieruj się w lewo patrząc na ścianę - miejsce, w którym prawdopodobnie dopiero co byłeś to zejście, nie wejście ;) Dlatego jest zbyt wysokie.
Później to już będzie klasyczna zabawa w skakanie, wspinanie się po linie, bycie kąsanym przez grzechotniki i dziobanym przez orły :)
Pozdrawiam, powodzenia ;>
Szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem Juareza na pięści i teraz znowu jestem pastorem. Juarez chce zabić Billego sztyletem a ja nie wiem co trzeba zrobić. Klikam wszystko i nic. Help me! ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:41, albinskia napisał:

Pokonałem Juareza na pięści i teraz znowu jestem pastorem. Juarez chce zabić Billego
sztyletem a ja nie wiem co trzeba zrobić. Klikam wszystko i nic. Help me! ;]

Pozdrawiam.


Tak samo jak przy pojedynkach, myszka w dół, w górę i władować ile się da pocisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować