Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 16:16, Wintesun napisał:

Witam. Powiedzcie mi prosze, dlaczego nie moge ustawic najwyższej jakości grafiki? Mam
to tak jakby niedostepne w opcjach, na szaro. Mam wersje z Clicka.

Ja też mam wersje z Clicka ale grę mam na maksimum ustawioną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:16, Wintesun napisał:

Witam. Powiedzcie mi prosze, dlaczego nie moge ustawic najwyższej jakości grafiki? Mam
to tak jakby niedostepne w opcjach, na szaro. Mam wersje z Clicka.

Masz DirectX 10?
Jak kupiłem tę grę w pomarańczowej serii. Właśnie ją przeszedłem i jestem zachwycony! Już dawno żadna gra mnie tak nie wciągneła. Mam już tak dość tych wszystkich stworów z innych fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla tej gry kupiłem sobie Clicka 9/2008 i wypadało by w końcu przejść ten tytuł ;) , bo niestety tak się złożyło, że jeszcze tego nie zrobiłem. Mam nadzieję, że gra w późniejszych etapach się rozkręci, bo na samym początku niezbyt dobrze to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła najbardziej wciąga gdy wiemy już o co chodzi. :) Mnie na początku skradanki Billym wnerwiały, lecz później dały dużo zabawy. :)

Pozdr.

Ciekawe kiedy wyjdzie CoJ 2... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w CoJ już 3 dzień i zaciąłem się w X etapie gdzie muszę zdobyć złoto dla

Spoiler

mojego ojca by ten nie zaboł Molly (czy jak jej tam)

. I teraz co mam zrobić bo nigdzie nie mogę pojechać bo mnie ci ludzie
Spoiler

mojego ojca

nie chcą przepuścić. Skąd mam wziąć dla nich te 100 pesos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz jechać na smętarz i pomóc chłopcu pochować ojca. on powinien dac ci klucz do kapliczki. Jak już przez nią przejdziesz to musisz dalej pokombinować, z medalionem i poskakać trochę po krawędziech kanionu, aby strącić kamień który odsunie tajne przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:57, Wintesun napisał:

Musisz jechać na smętarz i pomóc chłopcu pochować ojca. on powinien dac ci klucz do kapliczki.
Jak już przez nią przejdziesz to musisz dalej pokombinować, z medalionem i poskakać trochę
po krawędziech kanionu, aby strącić kamień który odsunie tajne przejście.



A w którą stronę ten cmentarz wyjeżdzając z bramy tej fortecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 00:42, albinskia napisał:

Fabuła najbardziej wciąga gdy wiemy już o co chodzi. :) Mnie na początku skradanki Billym
wnerwiały, lecz później dały dużo zabawy. :)

To mnie trochę pocieszyłeś, bo już myślałem, że przez całą grę będzie tak mało ciekawie. ;)

Dnia 31.01.2009 o 00:42, albinskia napisał:

Ciekawe kiedy wyjdzie CoJ 2... :P

Ja obstawiam, że ta gra wyjdzie jeszcze w tym roku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:39, Don Zorro napisał:

Czemu nie ma dźwięku?

Hmmmm... ? Chodzi Ci ,że jak grasz to nie ma dziwięku, a w innych grach on jest ? ;P Powiem Ci szczerze, że mało szczegółowo opisałeś problem... ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:48, albinskia napisał:

> Czemu nie ma dźwięku?
Hmmmm... ? Chodzi Ci ,że jak grasz to nie ma dziwięku, a w innych grach on jest ? ;P
Powiem Ci szczerze, że mało szczegółowo opisałeś problem... ;P

Pozdr.


Tak, chodzi o to, że podczas gry nic nie słyszę. Podobnie jak w Terrorist Takedawn 2.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem misji z Orlą Górą. Jestem w tym miejscu, co na screenie i wed3ug poradnika powinienem wspiąa sie na pó3ke wy?ej... Tylko jak? Jest za daleko na doskok, piszą, ?e trzeba zaczepia sie za ga3ą1 i skoczya. Ale skakaa to ja moge do przodu i do ty3u, ale w góre? ;>

20090214233140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakieś ścieżki dołem ? tzn jak się chwycisz biczem to jakoś na niższą półkę wskoczyć ? Może tam będzie przejście ?

Ja jak przechodziłem tą misję to doszedłem raz do jednego miejsca i się zatrzymałem. Potem zacząłem się wspinać z innej strony góry niż wcześniej, no i w końcu mi się udało dojść na szczyt. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest półka niżej, ale z niej przyszedłem :) W poradniku też pisze, aby zejść niżej, ale już to obskakałem jak się dało ;) Wiem, że teraz mam znaleźć jakiś tunel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem 2 razy w tej "misji" Wiem, że raz trzeba było trzeba się bardzo mocno "rozhuśtać" i przeskoczyć szczelinę, ale pamiętam tez jak raz poszedłem dosłownie o kilka metrów za daleko a za mną po lewej stronie było małe wejście do jaskini ( z wężem ^,- ) która była juz na samej końcówce. Denerwowały mnie jeszcze orły/jastrzębie dzięki którym kilka razy zleciałem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podkraść się do kopalni, ale nie mam pojęcia, gdzie ona jest. Chodzę po obozie i likwiduje bandytów, ale nie wiem, w którym kierunku iść. Radar wskazuje... przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać screena z miejscem gdzie jest ta przepaść i z otoczeniem, bo nie kojarzę misji, bo dużo kopalni w tej grze było. :P Który to akt czy tam rozdiał ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie wyszło ze screenem, a nie mam czasu teraz. To jest misja w której musisz dostać się do pociągu, chyba akt 4. I gdzieś jest to wejście do kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 16:21, Don Zorro napisał:

Coś nie wyszło ze screenem, a nie mam czasu teraz. To jest misja w której musisz dostać
się do pociągu, chyba akt 4. I gdzieś jest to wejście do kopalni.


Z tego co pamiętam to trzeba przepłynąć rzeke na drugą stronę, ale tak moze mi się tylko wydawać, gdyż bez screena ciężko zgadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować