Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 20:46, Santino93 napisał:

Ja DarkZephir.Multi jest naprawdę super. Szkoda tylko że tak mało trybów. Najczęściej
gram w deathmatch i moja ulubiona mapa to BankRobbery

Ja tylko biore deathmatch i BankRobbery to też moja ulubiona mapka;) Trzeba bedzie się zgrac na jakis meczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call.. jest interesujący, ale znalazłem taki mały, nie wiem jak to określić, ale strasznie dużo zachodu jest z uruchomieniem trybu koncentracji. Trzeba chować bronie. Według mnie powinien za to odpowiadać jakiś osobny klawisz. Szybciej byłoby zrobić to podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 20:52, Santino93 napisał:

Ja po prostu chodzę cały czas ze schowaną bronią i dzięki temu prawie cały czas nawalam
z trybu koncentracji.

Po jakimś czasie też tak robiłem i chyba robić będę. Ale strasznie wciągnął mnie Gothic i teraz praktycznie tylko w niego gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 20:53, zerohunter napisał:

Pomogło, teraz mam problem, latam po całym domu i nie mogę znaleźć Blily''ego...


Jeśli chodzi o farmę rodziców Billego, to przy drzwiach powinna być przewrócona półka, naciśnij F a Ray ją przesunie, następnie otwórz je kopniakiem - to są te właściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 23:58, Sebat1 napisał:

Call of Juarez już za kilka dni trafi do czasopisma Click w cenie niespełna dziewięciu
złotych. Call of Juarez to jedna z pięciu najlepszych Polskich gier ostatnich lat i chociażby
dlatego warto zagrać w ten tytuł. Jeszcze nie miałem przyjemności zagrać w tą grę , ale
z pewnością już w tym tygodniu nadrobię tą zaległość.


O.o Dzięki za informację, jeden z niewielu Click''ów, które kupię:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 21:22, tomoliop napisał:

O.o Dzięki za informację, jeden z niewielu Click''ów, które kupię:P.


Nie ma za co. ;) Dla mnie to też jest jeden z bardzo niewielu Click-ów jakie kupiłem. :)

Dzisiaj właśnie trochę pograłem sobie w Call of Juarez i pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne. Ale ta gra ma strasznie wysokie wymagania , bo na maksymalnych ustawieniach graficznych to mi gra nieprzyjemnie przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:29, Sebat1 napisał:

Dzisiaj właśnie trochę pograłem sobie w Call of Juarez i pierwsze wrażenia mam bardzo
pozytywne. Ale ta gra ma strasznie wysokie wymagania , bo na maksymalnych ustawieniach
graficznych to mi gra nieprzyjemnie przycina.

Mi nic nie przycina dziwne. To jest moja pierwsza gra która ma klimat westernu i tak bardzo mi się podoba bo autorzy naprawde się postarali w misjach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 21:42, Patryk Mogilno napisał:

Mi nic nie przycina dziwne. To jest moja pierwsza gra która ma klimat westernu i tak
bardzo mi się podoba bo autorzy naprawde się postarali w misjach itp


To ja widzę że Ty masz ogromne zaległości w grach , przecież wyszło już tyle dobrych gier o dzikim zachodzie , a Ty w żadną z nich nie grałeś. Oj narobiły Ci się zaległości. ;)
Naprawdę gra Ci nie zacina na maksymalnych ustawieniach graficznych ?

zerohunter

Dnia 21.08.2008 o 21:42, Patryk Mogilno napisał:

Racja, mi na każdych się tak samo tnie:/


No bez przesady , ja nie mam aż takiego problemu , wystarczy że zmniejszę parę ustawień i gitara. Może Tobie zacina , przez nie zaktualizowane sterowniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 21.08.2008 o 21:59, Sebat1 napisał:

Naprawdę gra Ci nie zacina na maksymalnych ustawieniach graficznych ?

Na moim kompie w opisie gram na maksymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1280x1024 przy Shader Model 3.0 są zwolnienia gry, ale nie jest tragicznie ok 20 FPS po wyłączeniu cieni i Shader na 2.0 z 30 będzie :)
Oczywiście kartę podkręciłem. A wy na jakiej konfiguracji śmigacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:15, Carl92 napisał:

>
> Naprawdę gra Ci nie zacina na maksymalnych ustawieniach graficznych ?
>
Na moim kompie w opisie gram na maksymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1280x1024
przy Shader Model 3.0 są zwolnienia gry, ale nie jest tragicznie ok 20 FPS po wyłączeniu
cieni i Shader na 2.0 z 30 będzie :)
Oczywiście kartę podkręciłem. A wy na jakiej konfiguracji śmigacie?



Ja powiem[pochwale się?] że śmigam na najwyzszych ustawieniach[shader 3.0] bez zadnych przycięć nawet po 2 godz. grania:)A gra jest naprawde fajna-zwłaszcza teraz w 5 rozdziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 22:15, Carl92 napisał:

Na moim kompie w opisie gram na maksymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1280x1024
przy Shader Model 3.0 są zwolnienia gry, ale nie jest tragicznie ok 20 FPS po wyłączeniu
cieni i Shader na 2.0 z 30 będzie :)

Ja mam trochę lepszego kompa i gra mi nie chce prawidłowo chodzić na maksa , ale to może dlatego że już dawno nie instalowałem nowych sterowników do grafy. ;)

zerohunter
Jak Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań to ja się nie dziwę że gra Ci przycina. Naprawdę nawet na minimum nie możesz sobie pograć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ja akurat mam na odwrót na najnowszych sterach Nvidi miałem drastyczny spadek FPS w GTA San Andreas i innych grach. Więc zainstalowałem sterowniki które miałem na płycie przy karcie bodajże 91.00 i wszystko zaczeło śmigać więc ze sterownikami trzeba eksperymentować bo na nowych grach trzeba nowych sterów przy starych stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:59, Sebat1 napisał:

To ja widzę że Ty masz ogromne zaległości w grach , przecież wyszło już tyle dobrych
gier o dzikim zachodzie , a Ty w żadną z nich nie grałeś. Oj narobiły Ci się zaległości.
;)
Naprawdę gra Ci nie zacina na maksymalnych ustawieniach graficznych ?

Bo wiesz ja fan horrorów i jak usłyszałem że gra o dzikim zachodzie to fuj i be;-)
PS: Ja nawet nie wiem na jakich ustawieniach gram ale mi się nie tnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować