Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Conviction z multiplayerem. Będzie też DLC

16 postów w tym temacie

A te doświadczenia to nie mogą już być rozszerzone w podstawce ? Znowu puszczą jakąś wybrakowaną grę i tylko konsolowcy poznają prawdziwe zakończenie w ów DLC. Coś a''la Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole co oni mają z tym DLC to się już robi chore zamiast wypuścić pełna grę to oni je dzielą a później wypuszczają w postaci DLC i trzeba płacić za coś co powinniśmy mieć od początku jak w przypadku l4d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj... Ubisoft i DLC do Splinter Cella. Doświadczenie nie nastraja mnie zbyt optymistycznie.
SC:CT - dwie mapy (z czego jedna była przeróbką fanowskiej mapy z Pandory) do SvM wydane po roku od premiery, dwie dodatkowe misje do (zabugowanego) COOPa dodane jeszcze później do ostatniego patcha (który i tak nie naprawił tego trybu).
SC:DA - DLC? Aa, tak, miał być. Nie wyszło :P

No i ostatnio Prince of Persia...

Oj, Ubi - coś wam nie idzie z tymi DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 11:28, Mroczny_Joga napisał:

Ja pierdole co oni mają z tym DLC to się już robi chore zamiast wypuścić pełna grę to
oni je dzielą a później wypuszczają w postaci DLC i trzeba płacić za coś co powinniśmy
mieć od początku jak w przypadku l4d..


trzeba było kupić wesję PC gdzie z tego co wiem DLC jest darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje na PC ale w przypadku l4d te dwie kampanie jak i survival w planach miały być od początku, czyli wychodzi na to że dostaliśmy wersje demonstracyjną a po pół roku dostaliśmy resztę i jaki w tym sens :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko tryb multi w Conviction był "normalny" :/
To co zrobili w multi w Double Agent to jakieś kolosalne nieporozumienie. Przecież to była kompletnie inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim Splinterze trochę mi ochota nań przeszła.. Nie ma to jak jedynka i Chaos Theory. DLC? Super...chcesz zobaczyć zakończenie wydaj 10 zielonych, oczywiście pod warunkiem że masz konsolę, reszta frajerów nas, Ubi nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu kiszka. Na PC pewnie DLC nie będzie, X''a nie posiadam, a na PS3 nie wyjdzie (!!). Ja nie rozumiem co oni robią. Jakby nie mogli normalnie wydać na PS3, PC, XBOX 360 i DLC dla wszystkich wymienionych platform, to oni coś kręcą. Żal.złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować