Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

D&D Online będzie darmowe... tylko w USA

20 postów w tym temacie

A już miałem nadzieję... No nic, pozostaje mi mój stary mmo-erpeg. Może kiedyś doczekamy się naszego ukochanego DnD za darmoszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, można było się tego spodziewać. Europa oczywiście nadal jest traktowana przez dystrybutorów na ostatnim miejscu... W takim wypadku pozostanę przy lotro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 18:58, kiczka116 napisał:

to git bedzie...!!!


Nie nie będzie za darmo w Polsce ani w Europie.
Chętnie bym zagrał ale oczywiście USA pierwsze i to za darmo. Przecież tam twórcy mogliby najwięcej zarobić na abonamencie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, w końcu USA zawsze jest bardzo cenione, i to nie tylko na rynku gier. Dziwi natomiast to, że w końcu to właśnie tam twórcy mogliby zarobić najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu super...
za granie w mmorpg co amerykańcy za darmo, my musimy płacić.
Za zbrodniczy przelicznik 1$=1€ przy zakupach na steam też musimy płacić.
yey4usa ...

to prawie jak Mabinogi - dopiero po pobraniu gry, zupdejtowaniu okazało się, że jako mieszkam w Europie to sobie nie pogram...

quo vadis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to w takim razie mogą sobie wsadzic ten tytuł w d... ,Mam juz dwie za które płace, jeszcze jednej mi nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wciąż tak jest ale o ile dobrze pamietam to za gre dało sie placić tylko paypalem w ogóle dziwne to lubia panowie z turbine utrudniac zycie, przynajmniej na starym kontynencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 19:47, silvver napisał:

po prostu super...
za granie w mmorpg co amerykańcy za darmo, my musimy płacić. Za zbrodniczy przelicznik 1$=1€ przy zakupach na steam też musimy płacić. yey4usa ...

to prawie jak Mabinogi - dopiero po pobraniu gry, zupdejtowaniu okazało się, że jako mieszkam w Europie to sobie nie pogram...

quo vadis


No cóż... wpędzili świat w kryzys gospodarczy to teraz świat musi za to zapłacić, Amerykanie w tym czasie pograją sobie za darmo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie za bardzo interesuje mnie ten news, zwłaszcza, że dotyczy tylko amerykanów, a po drugie na razie zajmuje się na internecie GuildWarsem i Neverwinter Nights.

Ale jakby było u nas za darmo, to pograłbym, żeby zobaczyć, czy MMO DnD jest rzeczywiście takie słabe jak mówią.

No cóż, szkoda, że tylko dla amerykanów - w sumie lepiej by zrobili, gdyby ten darmowy abonament był dla europejczyków. Amerykanie muszą płacić ok. 14 dolców, co jest dla nich niczym, a my - 55zł, co już czuć w wadze portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze tylko w USA ?
Mozna grac na serwerach USA, na ktorych jest wiecej ludzi -;-.
Nawet w Peak time, latwiej tam znalesc, kogos do grania niz na EU.

Naprawde robicie, problem z niczego, nawet nie zaznajamiajac sie z sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xavien ma racje.

Przecież możecie ściągnąć klienta w wersji US i grać za free na ich serwerach. W europie i tak może być kiepsko z populacją, skoro przykładowo w PL tej gierki prawie się nie da nabyć.

Chyba, że darmowa gra będzie dostępna po zakupie płatnego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:25, Zak napisał:

Xavien ma racje.

Przecież możecie ściągnąć klienta w wersji US i grać za free na ich serwerach. W europie
i tak może być kiepsko z populacją, skoro przykładowo w PL tej gierki prawie się nie
da nabyć.

Chyba, że darmowa gra będzie dostępna po zakupie płatnego dodatku?

Dodatek jest za darmo. Wlasciwie, jesli spojrzec na to z marketingowego punktu widzenia nowy dodatek to takie DDO 2.0.
Ja w kazdym razie napewno wroce zobaczyc, co sie zmienilo. Z drugiej strony wersja free, jest tak okrojona, ze Atari, chyba sobie jaja robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować