Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego o Ep3 jest tak cicho?

37 postów w tym temacie

Niesamowite jest to, że każdy z nas czeka tyle czasu na ledwie kilka godzin tej samej, identycznej rozrywki co w przypadku podstawki, a gdy już owe rozszerzenie wyjdzie - wszyscy są zadowoleni i chcą więcej. Brawo Valve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.
"Zwieńczenie historii". Chyba trochę za mocno powiedziane ;-) Po epizodowym ''moście'' i naprawdę długiej przerwie, jak sam Gabe bodajże mówił, doczekamy się i HL3 - znowu z Gordonem Freemanem.
Żeby tylko Gabe nie zszedł nam przed premierą EP3, bo widzę, że chłopak ani myśli o zrzuceniu kilku funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, pomimo że za całokształt dotychczasowe epizody nie powinny otrzymać za wysokiej oceny, w końcu to tylko parę godzin tego samego więcej to jednak to Hal-Life i podchodzi się do niego trochę inaczej. Ta gra jest inna niż reszta FPSów a finał ze striderami z Ep 2 miażdży!

Ep3 wyjdzie a potem już będzie można poczekać 4-5 latek na H-L 3 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I cant wait!
Z L4D2 odstawili taką manianę, że boję sie teraz o Ep3 :\ choć tym samym mam nadzieję, że będzie bardziej złożony i dłuższy niż poprzedniki. Tyle kazali nam czekać, a jeszcze sie okaże, że z gry będzie only 2-3 godziny. Błagam nie zepsujcie tego.
Kiedy wyjdzie na światło dzienne ep3 trzeba będzie sobie przypomnieć cały Orange Box ! yeA!
pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ep2 przez chyba minute siedziałem z rozwartą paszczęką, a jakieś informacje byłyby naprawdę miłe. Mało która firma tak milczy, praktycznie nie prowadzą żadnej kampanii marketingowej zero odezwy przez dwa lata blisko, to dość dziwne w dzisiejszych czasach, gdzie zwykle na obietnicach się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Są bardzo dobre powody, dla których nic nie mówimy o Episode 3. Na razie nie mogę ich zdradzić, ale w końcu to zrobię" - wyznał enigmatycznie Newell.

No to ja Wam zdradzę te" dobre powody":

1) nie mamy czasu się przyłozyć fo EP3, gra jest kompletnie niegotowa - w związku z czym od 2004 gracie w grę, ktora nie jest skonczona (końcowka EP2 to jak nagłe przerwanie dobrego filmu w połowie)

2) rozmieniamy firmę na drobne wydając rokrocznie tą sama grę (L4D) jak EA

3)skoro trzepiemy niezłą kapuchę z L4D to po co mamy się przemęczać i tworzyc grę z dobrą fabułą ? Lepiej wydac drugą część, tego samego produktu, po najmniejszej linii oporu i zarobic jeszcze wiecej kasy

4) nie mam czasu siedzieć i pracować w pocie czoła nad EP3 gdyż całymi dniami przesiaduje w "Burger Kingu"

No - to by było na tyle :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś powinien spojrzeć w lustro i przy takiej kasie jaką zarabia wziąć się za siebie, bo z taką tuszą to nie zobaczymy kolejnego epizodu hl reklamowanego jego osobą :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - Episode Two to nie było to samo... zakończenie po prostu zmusza do zagrania w EP3 :D Oby był jak najlepszy ;) I oby wyszedł jak najszybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemal pewny że nie przyjdzie nam zagrać w EP3 w tym roku, ale trzeba przyznać że sprytnie zakończyli EP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że powodem jest żałosny postęp prac nad EP3. Valve poza genialnym STEAMem bazuje na marce a nie jakości. Żadna z ich gier nie doczekała się usunięcia błędów z dnia premiery(o kolejnych nie mówiąc) wystarczy zajrzeć na forum, by zobaczyć te długaśne listy.

Nam arce jedzie również Blizzard ale ten chociaż dopieszcza każdy swój produkt nawet 10 lat po wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 11:34, Lailonn napisał:

Żadna z ich gier nie doczekała się usunięcia błędów z dnia premiery(o
kolejnych nie mówiąc) wystarczy zajrzeć na forum, by zobaczyć te długaśne listy.


No nie powiedziałbym, w TF2 błędy są naprawiane sprawnie. Może w L4D trzeba czekać na patche ale w grach SP wszystkie bugi już naprawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować