Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad Call of Juarez: Więzy Krwi pomyślnie ukończone

30 postów w tym temacie

Dobrze że przynajmniej ta premiera odbędzie sie bez obsuw. Nie mógłbym się doczekać gdyby nie to że w międzyczasie będą wyniki z matury na które bym wolał poczekać dłużej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 13:23, tosz napisał:

polska gra na polski rynek z napisami kinowymi, czy to żart ?

Eee tam, wcale nie żart. Tak samo było chyba z PainKillerem.
Chcą sprzedać grę za granicą/ew oszczędzają.

W tą część kiedyś może zagram, tyle że jeszcze nie grałem w pierwszą :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze zaproszę wszystkich na http://www.renoma-wroclaw.pl/biezace,0,80.html
Kto ma odwagę dostać parę kul w pierś ??? :)

Co do samej lokalizacji... Nie wyobrażam sobie aby jakikolwiek Polak mógł dobrze zagrać w westernie (akcent, wymowa, klimat). Proszę mi wierzyć, że COJ''owi wyszło/wyjdzie to na dobre :) Linda jako rewolwerowiec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 13:42, ArchArtas napisał:

RazorBMW, Painkiller ma full PL :P wiem bo mam;]


Cos dziwna wersje masz tego Painkillera, bo gra ta od poczatku byla owszem w wersji PL, ale to byla wersja angielska z napisami. Wiem, bo mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a na konsolę w całości po angielsku :/ A w CD-Action można już recenzję przeczytać, kawał dobrego FPS''a, ale pre-orderka nie będzie... Poczekam jak trochę stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście nikt nie wpadł na głupi pomysł pełnej polonizacji. Oczywiście i tak będę w to grał na konsoli, więc problem "profesjonalnego dubbingu" rzadko mnie dotyczy. Dobranockom w grach mówię nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na "Więzy Krwi" strasznie się napaliłem. Jedynka bardzo mi się podobała. Nie była rewelacyjna, a i ta część też się tak nie zapowiada, ale zagrać po prostu muszę. Co prawda recenzja w CDA z początku trochę mnie zniechęciła, ale apetyt znów powrócił : ). Liczę na dobry tytuł. Może pokuszę się na EK : >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 14:34, DoomnY napisał:

A podobno CD-Action to takie porządne pismo. Recenzje na betach pisać co za żal.

Nie napisali tego na becie, tylko na finalnej wersji...
A co do gry- dawno zamówiłem, nie grając nawet w 1. Skusił mnie EK ;) Jednak w pierwszą część zagrałem i jestem pewien, że ta gra będzie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 13:42, NITRO_Techland napisał:

Co do samej lokalizacji... Nie wyobrażam sobie aby jakikolwiek Polak mógł dobrze zagrać
w westernie (akcent, wymowa, klimat). Proszę mi wierzyć, że COJ''owi wyszło/wyjdzie to
na dobre :) Linda jako rewolwerowiec ? :)


W sumie... czemu nie ;)
Pierwsze koty za płoty już były w "Summer Love" z Lindą i Valem Kilmerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować