Zaloguj się, aby obserwować  
Peter44

Gry a wasze zdrowie...

114 postów w tym temacie

Heh... pamiętam czasy kiedy z kumplem zamulaliśmy dużo czasu nad MU Online a to na Globalu a to na Priv Servach, potem Cabal Online... ale w końcu zaczęły mi działać hormony i co raz więcej zaczynałem i nadal myślę o laskach ;), na początku gdy to wszystko zaczęło się dziać i po tych kilku latach grania na okrągło przed blaszakiem zobaczyłem się w lustrze to aż nie mogłem uwierzyć... że byłem aż tak blady jak Zombi i do tego wyglądałem jak jakiś anorektyk ;/, w końcu zaczynały mnie tak dręczyć myśli dla czego tak laski mnie omijały na kilometr że w końcu powiedziałem sobie "dość!, trzeba brać dupę w troki i zacząć coś robić ze swoim ciałem!", zacząłem chodzić na siłkę... miałem stresa wielkiego wtedy, bo jak zobaczyłem jakie Pudziany chodzą na siłkę to szybko zrezygnowałem z chodzenia na siłkę... bo wstydziłem się tego że ja taki huderlak chcę chodzić na siłkę a tu takie Pudziany już ćwiczą..., więc poprosiłem starych żeby kupili mi w domu Atlas i hantle... no i tak po roku ćwiczeń w domowej wersji siłowni z małą ilością używania odżywek zaczęły robić się spore efekty... :), już mam większą siłę i większe mięśnie ;P i nawet fajne laski zaczęły do mnie podchodzić... bo trochę pewności w siebie nabrałem też ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 16:48, Mich4elos napisał:

Heh... pamiętam czasy kiedy z kumplem zamulaliśmy dużo czasu nad MU Online a to na Globalu
a to na Priv Servach, potem Cabal Online... ale w końcu zaczęły mi działać hormony i
co raz więcej zaczynałem i nadal myślę o laskach ;), na początku gdy to wszystko zaczęło
się dziać i po tych kilku latach grania na okrągło przed blaszakiem zobaczyłem się w
lustrze to aż nie mogłem uwierzyć... że byłem aż tak blady jak Zombi i do tego wyglądałem
jak jakiś anorektyk ;/, w końcu zaczynały mnie tak dręczyć myśli dla czego tak laski
mnie omijały na kilometr że w końcu powiedziałem sobie "dość!, trzeba brać dupę w troki
i zacząć coś robić ze swoim ciałem!", zacząłem chodzić na siłkę... miałem stresa wielkiego
wtedy, bo jak zobaczyłem jakie Pudziany chodzą na siłkę to szybko zrezygnowałem z chodzenia
na siłkę... bo wstydziłem się tego że ja taki huderlak chcę chodzić na siłkę a tu takie
Pudziany już ćwiczą..., więc poprosiłem starych żeby kupili mi w domu Atlas i hantle...
no i tak po roku ćwiczeń w domowej wersji siłowni z małą ilością używania odżywek zaczęły
robić się spore efekty... :), już mam większą siłę i większe mięśnie ;P i nawet fajne
laski zaczęły do mnie podchodzić... bo trochę pewności w siebie nabrałem też ;P.

Na powtarzałeś się .Siłkę,siłkę,siłkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I godne podziwu postępowanie z Twojej strony, a ja cieszyć się mogę, że moje komputerowe uzależnienie jeszcze tak daleko nie zaszło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 07:46, Wrukos napisał:

I godne podziwu postępowanie z Twojej strony, a ja cieszyć się mogę, że moje komputerowe
uzależnienie jeszcze tak daleko nie zaszło :).

Początki nie były łatwe..., jak to z nałogowcami ;P... ale ciągle mówiłem sobie podczas treningu "jeżeli chcę mieć jakąś fajną laskę... to muszę zacząć dbać o swoją formę!" i poskutkowało to, już nie gram tak maniacko w gry MMORPG, jedynie w jakieś Multiplayer FPS tam gdzie nie trzeba dużo czasu spędzać nad grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnego problemu ze zdrowiem. Czasami jednak, gdy się wciągnę w gram i gram w nocy, to jak muszę iść do szkoły, to chodzę jak zombie, bo jestem niewyspany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:30, Woo-Cash napisał:

Cholerny ból nadgarstka...na szczęście gram coraz rzadziej ;)

U mnie to i śmierdząca ręka... Podkładka z CDAction zrobiła swoje:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 18:42, Bithda napisał:

> Cholerny ból nadgarstka...na szczęście gram coraz rzadziej ;)
U mnie to i śmierdząca ręka... Podkładka z CDAction zrobiła swoje:]


Pamiętasz może tą z przed( czy sprzed?) dwuch(czy dwóch, kur..., już nie myślę ) lat? Waliła tanią chińską gumą na kilometr, że wyniosłem ją na balkon. A że zapomniałem - przeleżała całą zimę. I zasiliła polskie wysypiska ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:46, Woo-Cash napisał:

> > Cholerny ból nadgarstka...na szczęście gram coraz rzadziej ;)
> U mnie to i śmierdząca ręka... Podkładka z CDAction zrobiła swoje:]

Pamiętasz może tą z przed( czy sprzed?) dwuch(czy dwóch, kur..., już nie myślę ) lat?
Waliła tanią chińską gumą na kilometr, że wyniosłem ją na balkon. A że zapomniałem -
przeleżała całą zimę. I zasiliła polskie wysypiska ;D

To moja była chyba jeszcze wcześniej (ze specjalną podkładeczką na nadgarstek):D Ludzie się na mnie dziwnie patrzyli więc musiałem coś zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 13:34, Bithda napisał:

> przeleżała całą zimę. I zasiliła polskie wysypiska ;D
To moja była chyba jeszcze wcześniej (ze specjalną podkładeczką na nadgarstek):D Ludzie
się na mnie dziwnie patrzyli więc musiałem coś zrobić:D


Dokładnie ta sama ;D. Ale nie offtopujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować