Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

mam problem z pataponem swoja droga świetna gra ale do rzeczy otóż mam problem z pustynia nie wiem ile tam jest takich plansz ale na wszelki wypadek powiem że to jest pierwsza pustynia w grze i nie moge jej przejsc bo z ziemi jakby wychodzi lawa i jara mi patapony cały czas wybijam rytm do marszu ale za każdym razem zjara mi wszystkie pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:11, Vytrix napisał:

W Empiku ogółem jestem już nauczony, że sprzętu tam lepiej nie kupować. Kupiłem tam DS''a
i do dzisiaj żałuję, że przepłaciłem 150 zł :P


Chociaż za 700 zł jest PSP z God of Warem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:23, Steel Dogg napisał:

mam problem z pataponem swoja droga świetna gra ale do rzeczy otóż mam problem z pustynia
nie wiem ile tam jest takich plansz ale na wszelki wypadek powiem że to jest pierwsza
pustynia w grze i nie moge jej przejsc bo z ziemi jakby wychodzi lawa i jara mi patapony
cały czas wybijam rytm do marszu ale za każdym razem zjara mi wszystkie pomocy

Musisz wywołać cud deszczu, wróć się na etap łowiecki i wybij to co jest na totemie, ogólnie patrz co mówi Meden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:01, heaton 1992 bdg napisał:

PSP dobra ta konsolka w końcu jest czy nie , co o tym sądzicie :D:D

Nawet bardzo dobra. Fajne gry, odtwarza filmy, czego więcej chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:54, Kraju92 napisał:

> W Empiku ogółem jestem już nauczony, że sprzętu tam lepiej nie kupować. Kupiłem
tam DS''a
> i do dzisiaj żałuję, że przepłaciłem 150 zł :P

Chociaż za 700 zł jest PSP z God of Warem.


Lepiej kupić osobno PSP i do tego God of War. PSP w MM a GoW w jakimś sklepie internetowym albo na Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Sony planuje wydanie psp2? Zastanawiam sie nad kupnem tej konsolki, ale jezeli ma wyjsc 2 to nie ma sensu brac 1.A wlasnie sa tylko dwie wersje psp? Wieksza i slim? Czy sa moze jeszcze podzielone na wiecej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 11:13, żyrafa napisał:

Czy Sony planuje wydanie psp2? Zastanawiam sie nad kupnem tej konsolki, ale jezeli ma
wyjsc 2 to nie ma sensu brac 1.A wlasnie sa tylko dwie wersje psp? Wieksza i slim? Czy
sa moze jeszcze podzielone na wiecej wersji?


SONY na razie nie planuje wydawać PSP 2, ale możliwe, że wyjdzie trzecia wersja PSP (po FAT i S&L) z dyskiem twardym, ale to są póki co tylko plotki, także ja bym na twoim miejsu kupił Slimkę, a jeżeli wyjdzie ta trzecia wersja i będzie zawierała jakieś większe zmiany (na lepsze :P), to zawsze można sprzedać starą wersję na Allegro i kupić sobie nową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:44, mtwarog napisał:

SONY na razie nie planuje wydawać PSP 2, ale możliwe, że wyjdzie trzecia wersja PSP (po
FAT i S&L) z dyskiem twardym, ale to są póki co tylko plotki, także ja bym na twoim miejsu
kupił Slimkę, a jeżeli wyjdzie ta trzecia wersja i będzie zawierała jakieś większe zmiany
(na lepsze :P), to zawsze można sprzedać starą wersję na Allegro i kupić sobie nową ;)


Z dyskiem twardym? Piraci chyba narobią w gacie z radości :/ Jeżeli to prawda to Sony strzeli sobie w stopę i to z wielkiego kalibru. Swoją drogą po co ten dysk twardy? Dodają kolejne niepotrzebne bajery zamiast zająć się wydawaniem gier, bo to one są motorem napędowym sprzedaży konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wywiadach mówią że rozważają taką sprawę z hdd gdyż od konferencji na E3 otworzono sklep Video a co za tym idzie warto mieć więcej miejsca na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 10:58, Rafix 06 napisał:

Lepiej kupić osobno PSP i do tego God of War. PSP w MM a GoW w jakimś sklepie internetowym
albo na Allegro ;)


Ale też zależy w jakim sklepie i za ile kupuję PSP i GoW, bo może się okazać że jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:50, SlimPole napisał:

Z dyskiem twardym? Piraci chyba narobią w gacie z radości :/ Jeżeli to prawda to Sony
strzeli sobie w stopę i to z wielkiego kalibru. Swoją drogą po co ten dysk twardy? Dodają
kolejne niepotrzebne bajery zamiast zająć się wydawaniem gier, bo to one są motorem napędowym
sprzedaży konsoli...


Narobią w gacie? Nie sądzę, już teraz mogą kupić sobie karty pamięci 16GB, zresztą sam mam jedną 16GB i jedną 8GB, ale nie do piracenia ;) Sporo gier z PSX''a kupiłem na PS Store, także trzeba to gdzieś ulokować :D No, a jak jeszcze Video Store albo Go!View będzie dostępne w Polsce, to chyba pomyślę nad kolejną kartą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.Prosze pomóżcie znależć mi grę ,w którą mógłbym jeszcze zagrac na PSP :( Mam taki problem ,że wszystkie must-havy zaliczyłem ,teraz przerabiam "gry na 7/10" bo już mi brakuje w co grać .Mam PSP od roku ,a przeszedłem większość gier ,które są warte uwagi (mam wypożyczalnie gier konsolowych w moim miasteczku :D ).Podajcie proszę jakieś tytuły ,które wzbudziłyby moją ciekawość (wszystko poza RPG) .Może być homebrew .Może chociaż podajcie jakiekolwiek zastosowanie dla PSP poza graniem ,bo coraz mocniej myślę nad sprzedaniem handhelda na rzecz Xboxa 360.Czy chociaż na horyzonci coś ciekawego się majaczy na przyszłość dla tej konsolki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 23:16, jackass napisał:

Hej.Prosze pomóżcie znależć mi grę ,w którą mógłbym jeszcze zagrac na PSP :( Mam taki
problem ,że wszystkie must-havy zaliczyłem ,teraz przerabiam "gry na 7/10" bo już mi
brakuje w co grać .Mam PSP od roku ,a przeszedłem większość gier ,które są warte uwagi
(mam wypożyczalnie gier konsolowych w moim miasteczku :D ).Podajcie proszę jakieś tytuły
,które wzbudziłyby moją ciekawość (wszystko poza RPG) .Może być homebrew .Może chociaż
podajcie jakiekolwiek zastosowanie dla PSP poza graniem ,bo coraz mocniej myślę nad sprzedaniem
handhelda na rzecz Xboxa 360.Czy chociaż na horyzonci coś ciekawego się majaczy na przyszłość
dla tej konsolki ?

Patapon II!! A ja bym poszukał Sid Meiers Pirates, na PC jest super a podobno na PSP jest dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 13:16, Kafar napisał:

W wywiadach mówią że rozważają taką sprawę z hdd gdyż od konferencji na E3 otworzono
sklep Video a co za tym idzie warto mieć więcej miejsca na konsoli.

Trochę to bez sensu, jeden wstrząs i po dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 00:34, azur65 napisał:

> W wywiadach mówią że rozważają taką sprawę z hdd gdyż od konferencji na E3 otworzono

> sklep Video a co za tym idzie warto mieć więcej miejsca na konsoli.
Trochę to bez sensu, jeden wstrząs i po dysku...


Nie do końca bo w takich urządzeniach mechanicznych hdd się nie montuje.. ale np. takie coś jak w mp3 playerach creative lub ipod.. :) to dyski w postaci kart pamięci :) które moim zdaniem będą miały bogatą przyszłość skoro już parę giga jest w płytce wielkości palca a porównaj to co teraz jest w PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 23:16, jackass napisał:

Hej.Prosze pomóżcie znależć mi grę ,w którą mógłbym jeszcze zagrac na PSP :( Mam taki
problem ,że wszystkie must-havy zaliczyłem ,teraz przerabiam "gry na 7/10" bo już mi
brakuje w co grać .Mam PSP od roku ,a przeszedłem większość gier ,które są warte uwagi
(mam wypożyczalnie gier konsolowych w moim miasteczku :D ).Podajcie proszę jakieś tytuły
,które wzbudziłyby moją ciekawość (wszystko poza RPG) .Może być homebrew .Może chociaż
podajcie jakiekolwiek zastosowanie dla PSP poza graniem ,bo coraz mocniej myślę nad sprzedaniem
handhelda na rzecz Xboxa 360.Czy chociaż na horyzonci coś ciekawego się majaczy na przyszłość
dla tej konsolki ?


Z tego co ma wyjść to wiele tego.. star warsy, patapomy :P i parę jeszcze sztuk. A na pewno jeszcze Ci zostały jakieś dobre gierki do przejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień moja nowa publikacja, tutorial jak zrobić aby nasza konsolka całkiem zmieniły wygląd np. tak jak na zdjęciu (tapeta też była z halo lecz ta lepsza:) podejmując najmniejsze ryzyko czyli NIE GRZEBIĄC WE FLASHU!:)

To są moje roboty screene i prosił bym by ich nigdzie nie umieszczać :) dziękuje:). Więcej jak coś śledźcie na GramSajcie.

20080720013951

20080720014056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować