Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 17:57, WIkitory napisał:

Nie mam psp,ale ci odpowiem,gdyż jest tak chyba na wszystkich konsolach :P
Jeśli kupisz PSP w Polsce ,a gra bedzie NTSC to nie pograsz.


Czyli mam kupować gry tylko PAL? To bez sensu jakby wszystkie konsole nie mogły mieć jednego rodzaju kodowania.
TO jak teraz gra wyjdzie załóżmy tylko w Japonii a tam pewnie maja format NTSC to sobie nie pogram w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie na Twoim miejscu nie martwił,gdyż większość gier wychodzi w NTSC i PAL.A czy w Japonii jest NTSC to szukam,bo nie byłbym taki pewien :)

EDIT: w dodatku są gry region free ale chyba nie wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:16, WIkitory napisał:

Ja bym sie na Twoim miejscu nie martwił,gdyż większość gier wychodzi w NTSC i PAL.A czy
w Japonii jest NTSC to szukam,bo nie byłbym taki pewien :)

EDIT: w dodatku są gry region free ale chyba nie wszystkie :P


Heh po co nam tak utrudniać życie jakimiś NTSC I PAL xD Jeśli się dowiesz jak t jest w Japonii to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:24, WIkitory napisał:

No Japonia to niestety NTSC :P Ale możesz liczyćna region free =D
Pozdro


A na aukcjach często nie widuję informacji o wersji. Orientujesz się może po jakie licho są te PaL''e i NTSC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 17:44, driv4r napisał:

EEEEEE to co jak kupie PSP i grę w wersji PAL to sobie pogram a NTSC to już nie?


Jeżeli masz konsole w wersji pal pograsz na niej tylko w gry przeznaczone na pal i free region...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:05, driv4r napisał:

> Nie mam psp,ale ci odpowiem,gdyż jest tak chyba na wszystkich konsolach :P
> Jeśli kupisz PSP w Polsce ,a gra bedzie NTSC to nie pograsz.

Czyli mam kupować gry tylko PAL? To bez sensu jakby wszystkie konsole nie mogły mieć
jednego rodzaju kodowania.
TO jak teraz gra wyjdzie załóżmy tylko w Japonii a tam pewnie maja format NTSC to sobie
nie pogram w tą grę.


hmm to nie jest bez sensu ...ta m wszystko działa na inncyh częstotliwościach... i żeby wszystko współgrało .. musi być jednakowe..uwierz mi wolałbyś poczekać na grę dopracowaną a nie wydaną na wszystkie systemu a mającą jakieś dziwne bugi spowodowane tymi różnicami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 19:12, golona11 napisał:

uwierz mi wolałbyś poczekać na grę dopracowaną
a nie wydaną na wszystkie systemu a mającą jakieś dziwne bugi spowodowane tymi różnicami..

Ano racja, bo coś co jest do wszystkiego jest do niczego ;). Poza tym w grę z Japonii pograsz sam ale już z kolegą przez sieć nie. Chyba, że też będzie miał wersję japońską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 19:50, kurczak-AFC napisał:

> uwierz mi wolałbyś poczekać na grę dopracowaną
> a nie wydaną na wszystkie systemu a mającą jakieś dziwne bugi spowodowane tymi
różnicami..
Ano racja, bo coś co jest do wszystkiego jest do niczego ;). Poza tym w grę z Japonii
pograsz sam ale już z kolegą przez sieć nie. Chyba, że też będzie miał wersję japońską.


Nie zrozumiałem twojego przesłania. Takie dwuznaczne jest troche.

Wszystkie gry zamieniają na europejskie wymagania czy tylko niektóre? I jak poznać ze gra jest w PAL''u? jest napis na pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Ty jak widzę ogólnie masz problemy ze zrozumieniem ; /. Większość gier jest wydawana na wszystkie regiony. Na pudełku jest informacja z jakiego regionu jest dana gra. Kupując grę w sklepie, w Europie, będzie to gra dostosowana do konsol Europejskich. Kupując gry na allegro musisz na region uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:57, WIkitory napisał:

Nie mam psp,ale ci odpowiem,gdyż jest tak chyba na wszystkich konsolach :P
Jeśli kupisz PSP w Polsce ,a gra bedzie NTSC to nie pograsz.

PSP nie ma zabezpieczeń regionalnych. Na PSP zagrasz w gry PAL i NTSC/NTSC-J nie ważne skąd PSP pochodzi, ani skąd gry pochodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym wy gadacie ? Przecież gry na PSP nie mają blokady regionalnej i nie są podzielone na regiony .Tylko UMD Video są dzielone na regiony .Wszystkie gry są region-free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:51, SHADOW-XIII napisał:

> Nie mam psp,ale ci odpowiem,gdyż jest tak chyba na wszystkich konsolach :P
> Jeśli kupisz PSP w Polsce ,a gra bedzie NTSC to nie pograsz.
PSP nie ma zabezpieczeń regionalnych. Na PSP zagrasz w gry PAL i NTSC/NTSC-J nie ważne
skąd PSP pochodzi, ani skąd gry pochodzą!


Rzucasz nowe światło na mój problem. Ktoś mi mówił że nie pogram w gry NTSC kiedy mam PSP Europejskie i ze będę mógł grać tylko w gry PAL. Mogę prosić o twoje gg zadałbym kilka pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:37, driv4r napisał:

Rzucasz nowe światło na mój problem. Ktoś mi mówił że nie pogram w gry NTSC kiedy mam
PSP Europejskie i ze będę mógł grać tylko w gry PAL.

No przecież trzy wcześniejsze posty dają Ci odpowiedź na to pytanie oO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:39, kurczak-AFC napisał:

> Rzucasz nowe światło na mój problem. Ktoś mi mówił że nie pogram w gry NTSC kiedy
mam
> PSP Europejskie i ze będę mógł grać tylko w gry PAL.
No przecież trzy wcześniejsze posty dają Ci odpowiedź na to pytanie oO...


Ale ja zapytałem czy użyczy mi swojego gadu gadu ponieważ mam kilka pytań których nie chcę tu rozwijać a widzę ze on się orientuje ;]

Już z nim pogadałem na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 19:50, kurczak-AFC napisał:

> uwierz mi wolałbyś poczekać na grę dopracowaną
> a nie wydaną na wszystkie systemu a mającą jakieś dziwne bugi spowodowane tymi
różnicami..
Ano racja, bo coś co jest do wszystkiego jest do niczego ;). Poza tym w grę z Japonii
pograsz sam ale już z kolegą przez sieć nie. Chyba, że też będzie miał wersję japońską.


Jeśli w ogóle ją uruchomi..żeczywiście jeśli są dwie różne wersje gier to też będzie problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:18, golona11 napisał:

> > uwierz mi wolałbyś poczekać na grę dopracowaną
> > a nie wydaną na wszystkie systemu a mającą jakieś dziwne bugi spowodowane
tymi
> różnicami..
> Ano racja, bo coś co jest do wszystkiego jest do niczego ;). Poza tym w grę z Japonii

> pograsz sam ale już z kolegą przez sieć nie. Chyba, że też będzie miał wersję japońską.


Jeśli w ogóle ją uruchomi..żeczywiście jeśli są dwie różne wersje gier to też będzie
problem ...

głupoty gadasz, jak już wspomniało kilka osób, w tym ja, URUCHOMI SIĘ! nie ma zabezpieczeń regionalnych, wiem bo sam grałem w kilka pozycji z Japoni/Korei (PSP kupowane w Polsce), jedyny problem to kompatybilność gry pomiędzy różnymi jej wersjami (regionami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro w Media Markcie jest wyprzedaż i podobno PSP - 3004 ma być za 500 złotych :-)
( Chodzi o Media w Katwicach)

Skąd można pobrać wersję demostracyjną gry Resistance Revolution ?
Nie podawać mi tu linków do tyvh sklepów, gdzie należy najpierw zamówić Pre - Order tej gry, aby dostać klucz do ściągnięcia dema. Czy wogóle oprócz tych sklepów jest jeszcze możliwość pobrania tego dema. Choćby na PSP Store ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować