Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Mam pytanie co spowodowało spadek cen PSP z 799 na 599zł? Czy ejst tak wszędzie czy tylko na gram.pl? Czy powodem może być kryzys gospodarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, może do panów ze sklepu gram.pl w końcu dotarło, że już od ponad roku ta konsola w sklepach typu Media Markt/Saturn kosztuje nie więcej niż 600zł? Kryzys tutaj nie ma nic dogadania, takie ceny, a nawet niższe, już dawno w sklepach są. Z tym, że na gram zawsze wszystko jest droższe i to sporo. Ot, swego czasu w Saturnie PSP za 550zł było. Nie wiem jak dziś. Świeżo po premierze Miedievala II, w Empiku był on tańszy niż na gram.pl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:15, kurczak-AFC napisał:

Heh, może do panów ze sklepu gram.pl w końcu dotarło, że już od ponad roku ta konsola
w sklepach typu Media Markt/Saturn kosztuje nie więcej niż 600zł? Kryzys tutaj nie ma
nic dogadania, takie ceny, a nawet niższe, już dawno w sklepach są. Z tym, że na gram
zawsze wszystko jest droższe i to sporo. Ot, swego czasu w Saturnie PSP za 550zł było.
Nie wiem jak dziś. Świeżo po premierze Miedievala II, w Empiku był on tańszy niż na gram.pl
;).


Czy jest możliwość że dostanę PSP w sklepie z dołączoną od razu jakąś grą i cena nie będzie dużo wyższa niż 600zł?

Rozumiem ze PSP można nabyć w każdym sklepie typu Media markt lub Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:18, driv4r napisał:

Czy jest możliwość że dostanę PSP w sklepie z dołączoną od razu jakąś grą i cena nie
będzie dużo wyższa niż 600zł?

Jest możliwość, że będzie równa tej sumie. W Electro World są niezłe promocje. Z resztą ja bym kupował na allegro, tam najtaniej... Tzn ceny samych konsol są porównywalne, aczkolwiek czasami zdarza się jakaś super okazja. Natomiast zestawy w stylu konsola+gra często na allegro są w rewelacyjnych cenach. I same gry też są za niewielkie ceny. NOWE gry i NOWE konsole, żeby nie było nieporozumień.

Dnia 29.01.2009 o 22:18, driv4r napisał:

Rozumiem ze PSP można nabyć w każdym sklepie typu Media markt lub Sony?


Tak, ale jeśli już masz kupować w normalnym sklepie, to raczej bym radził Media Markt. Nie wiem jak w Sony ale wydaje mi się, że tam mimo wszystko będzie drożej. I tak polecam allegro :D.

EDIT: Fajną masz ankietę na GS, uśmiałem się :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:26, kurczak-AFC napisał:

Tak, ale jeśli już masz kupować w normalnym sklepie, to raczej bym radził Media Markt.
Nie wiem jak w Sony ale wydaje mi się, że tam mimo wszystko będzie drożej. I tak polecam
allegro :D.


Nie nie allegro odpada bo ja jadę na ferie do miasta xD (zabrzmiało jakbym nigdy w mieście nie był) i chciałem sobie od razu kupić bo uzbierałem pieniądze. Ale ''''sucha'''' konsola to tez mi an nic a gry po 100zł chodzą to sobie tak nie kupie więc muszę poszukać w zestawie a na allegro to będzie szło do końca ferii jeszcze mi w transporcie zniszczą ;/

Dnia 29.01.2009 o 22:26, kurczak-AFC napisał:

EDIT: Fajną masz ankietę na GS, uśmiałem się :D:D:D.


Hehehe cieszę się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty... Znajdź na allegro ciekawą ofertę, i poprpoś o wysyłkę kurierem. Paczka dotrze błyskawicznie (do 3dni roboczych, nie to co poczta, do 2tygodni :S) i masz gwarancję, że nic się z nią nie stanie. A jeśli się stanie to koszty ponosi firma kurierska ;). A gry, tak jak mówiłem na allegro są b. tanie a jutro jest promocja w media markt, gry z platynowej kolekcji za 30zł ;). Czyli np. Killzone i Tekken za darmo prawie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:39, kurczak-AFC napisał:

Co Ty... Znajdź na allegro ciekawą ofertę, i poprpoś o wysyłkę kurierem. Paczka dotrze
błyskawicznie (do 3dni roboczych, nie to co poczta, do 2tygodni :S) i masz gwarancję,
że nic się z nią nie stanie. A jeśli się stanie to koszty ponosi firma kurierska ;).
A gry, tak jak mówiłem na allegro są b. tanie a jutro jest promocja w media markt, gry
z platynowej kolekcji za 30zł ;). Czyli np. Killzone i Tekken za darmo prawie :D.

I tak mam jechać do miasta to już bez różnicy ;]

Orientuje się ktoś czy gdzie w Elblągu można kupić PSP 3004?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio PSP 3000, jednak nie mam jeszcze Memory Sticka.
Mimo tego czytałem, że PSP Fat ma 32MB wbudowanej pamięci a wersje nowsze 64MB. Odpalając LocoRoco, wyświetla mi się wiadomość, że gra potrzebuje minimum 163 KB wolnego miejsca a ja nie mam wcale, bo nie włożyłem Memory Sticka...
A więc w końcu ta wbudowana pamięć istnieje, cze nie, a jak tak to jak mogę ją użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:32, Lucky Lukas napisał:

Kupiłem ostatnio PSP 3000, jednak nie mam jeszcze Memory Sticka.
Mimo tego czytałem, że PSP Fat ma 32MB wbudowanej pamięci a wersje nowsze 64MB. Odpalając
LocoRoco, wyświetla mi się wiadomość, że gra potrzebuje minimum 163 KB wolnego miejsca
a ja nie mam wcale, bo nie włożyłem Memory Sticka...
A więc w końcu ta wbudowana pamięć istnieje, cze nie, a jak tak to jak mogę ją użyć?

To nie jest wbudowana pamięć, tylko dostajesz 32 MB kartę pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:40, kurczak-AFC napisał:

PSP nie ma wbudowanej pamięci takiej, której możesz użyć do zapisu... Ta, o której Ty
mówisz to jest pamięć RAM. To coś zupełnie innego :).


Tak? :D Aha, ok. Nie wiem jak mogłem przegapić, że jest to pamięć RAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie odnośnie konsoli PSP, a dokładnie jeśli chodzi o granie przez internet.
Posiadam grę Twisted Metal Head-On, jednak w żaden sposób nie mogę włączyć trybu Infrastucture. Mimo, że normalnie bez problemu uruchamiam przeglądarkę internetową na PSP, to w przypadku tej gry dostępny access point wyświetlony jest na szaro - to znaczy nie mogę wybrać tej opcji. Kiedy poeksperymentowałem trochę z opcjami sieciowymi i włączyłem ustawienie bez hasła, to wtedy opcja była dostępna, jednak po wybraniu jej konsola nie mogła znależć access pointa.
Macie jakiś pomysł?
Aha, jak coś to używam routera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:40, kurczak-AFC napisał:

PSP nie ma wbudowanej pamięci takiej, której możesz użyć do zapisu... Ta, o której Ty
mówisz to jest pamięć RAM. To coś zupełnie innego :).


A wlasnie ze ma :) Chodzi mi przede wszystkim o pamiec flash0 i 1, bo tam jest najwiecej miejsca (w sumie jakies kilkadziesiat MB). Mozesz sobie tam zapisywac co chcesz, ale duzo sie nie zmiesci.
A jesli chodzi o save''y, to da sie jakos zapisywac stan gry w pamieci RAM... byl kiedys taki plugin, ktory to umozliwial. Ponadto niektore emulatory na to pozwalaja.

@Lucky Lukas

Jak masz access point''a na szaro i nie masz mozliwosci sie do niego podlaczyc, znaczy to ze w innym standardzie wysyla sygnal (PSP obsluguje wylacznie Wi-Fi 802.11b, czyli to z 1999 roku) i/lub na innym, nieobslugiwanym przez PSP kanale (czestotliwosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:06, driv4r napisał:

Mam pytanie czy ktoś orientuje się w jakiej cenie w Elbląskim Sony Centre jest PSP i
czy oferują zestawy PSP + gra??


W sumie to nie radzę kupować w Sony Centre. Jest drogo( no chyba, że będziesz się targował :). Lepiej pojechać do Media Marktu czy Saturna i tam kupić. Czasem jest nawet jakaś promocja, to może kupisz PSP bardzo tanio. Na samym początku polecam zagrać w Killzone Liberation ( świetny multi !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować