Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Mi tetris nigdy nie podchodził. Jeszcze za czasów Pegasusa się do niego zraziłem :( Ale dzięki za OSTRZEŻENIE gdybym to sobie sprawił i dowiedziałaby się o tym siostra to łojeju... drugie PSP musiałbym kupować :)

@desrto177

Ok, dzięki za propozycje. Dzisiaj popatrzę sobie w Necie co to dokładnie są za tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do NFS Most Wanted na PSP , czy bardzo różni się od pctówki , są filmiki, ta sama fabuła czy po prostu sucha jazda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 22:15, Smileyer napisał:

Mam pytanie co do NFS Most Wanted na PSP , czy bardzo różni się od pctówki , są filmiki,
ta sama fabuła czy po prostu sucha jazda?


Tak jak grałem przez parę minut to ta gra z tego co pamiętam nie jest tym prawdziwym Most Wanted z fabułą i tak dalej... i dlatego jej nie kupiłem.

BTW: Czy może mi ktoś podać (bo tak jak wiem Welcome Back już działa ^^) ile zajmują pamięci na memorce Little Big Planet i Killzone: Liberation? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry z pewnością zajmują coś ok 3 GB ;P

Bo zauważyłem takie samo intro jak w PC i myślałem że podobnie jak Undercover będzie z fabułą...
A poleciłbyś jakąś podobną do tego z fabułą ścigałkę :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 10:00, Smileyer napisał:

Bo zauważyłem takie samo intro jak w PC i myślałem że podobnie jak Undercover będzie
z fabułą...
A poleciłbyś jakąś podobną do tego z fabułą ścigałkę :) ?


Na PSP w żadną taką nie grałem... jak już grałem to w Wipeout''y i Ridge Racer''y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić w PS Store grę Monster Hunter, ale nigdzie nie ma tam podane ile gra zajmuje pamięci na dysku. Wie ktoś?
Tak przy okazji to będzie mój pierwszy zakup w PSS. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 11:16, Harrolfo napisał:

Nie wiem ile, ale ściągnij przez MediaGO na komputer i wgraj na memorkę :)

Wielkie dzięki, już się ściąga. ;)
BTW Monster Hunter zajmuje 816 MB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Miał ktoś styczność z Gladiator Begins? Zastanawiam się nad kupnem. Gra niby niszowa, żadne wielkie studio ale jej genialność tkwi w prostocie podobno. W piątek rzekomo była premiera, ale to taka "niszówka" że w żadnym sklepie o niej nie słyszeli i muszę zamawiać przez net. Gdyby ktoś miał z nią styczność, podzielcie się wrażeniami, bo bardzo lubię takie klimaty a na PC to nie za bardzo jest w czym wybierać poza wiekowym i dość prostym Gladiators of Rome. Podobno jest to jakaś ulepszona wersja gry na PS2, niestety ani konsoli ani gry nie posiadam
Pozdrawiam


http://www.youtube.com/watch?v=8cp5KIOk-84 trailer
http://www.youtube.com/watch?v=WyqX4e7Y_ws review

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 17:33, Pariah napisał:

Witam.
Miał ktoś styczność z Gladiator Begins? Zastanawiam się nad kupnem. Gra niby niszowa,
żadne wielkie studio ale jej genialność tkwi w prostocie podobno. W piątek rzekomo była
premiera, ale to taka "niszówka" że w żadnym sklepie o niej nie słyszeli i muszę zamawiać
przez net. Gdyby ktoś miał z nią styczność, podzielcie się wrażeniami, bo bardzo lubię
takie klimaty a na PC to nie za bardzo jest w czym wybierać poza wiekowym i dość prostym
Gladiators of Rome. Podobno jest to jakaś ulepszona wersja gry na PS2, niestety ani konsoli
ani gry nie posiadam
Pozdrawiam


http://www.youtube.com/watch?v=8cp5KIOk-84 trailer
http://www.youtube.com/watch?v=WyqX4e7Y_ws review

Pobierz demko. Mi akurat przypadło do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 19:51, tylor2 napisał:

Pobierz demko. Mi akurat przypadło do gustu.


tak też zrobię, ogólnie to nie korzystałem z Psn''a jeszcze ( nie było takiej potrzeby) a teraz po tych aferach to jeszcze mniejszą mam na to ochotę, ale cóż, raz się żyje i konto trzeba kiedyś założyć. dzięki za radę.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam okazję wybrać sobie "prezent"- zastanawiam się więc co. Mógłby mi ktoś na szybko (potrzebna informacja do jutra) napisać jaka jest cena konsoli (najniższa spotykana) i czy są jakieś różne wersje- jakaś za 200zł, jakaś za 500 itd. (tylko przykłady)- na gram.pl jest za 519zł, ale tym razem zakup w sklepie internetowym odpada.
Wiem, że dziwne pytania zadaję, ale tak bardzo się nie interesowałem żadnymi konsolami (tylko PC)... Mógłbym poczytać, ale zależy mi na szybkiej informacji, a bardziej lubię jak mi ludzie doradzają lub odradzają coś, a nie suchy opis o sprzęcie.
A i raczej co do ceny to używanej mi nie kupią, a nie chcę się zbłaźnić z moimi wymaganiami, że niby chcę rzeczy po 5000zł- to jest jakby nagroda od szkoły :)
Mam wariant inny- głośniki i myszka do kompa, raczej mi się nie przydadzą, ale taniej wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:55, Radekl2 napisał:

No mam okazję wybrać sobie "prezent"- zastanawiam się więc co. Mógłby mi ktoś na szybko
(potrzebna informacja do jutra) napisać jaka jest cena konsoli (najniższa spotykana)

Najniższa, jaką widziałem nie-w-internecie jest w EURO - za 540 zł. I chyba w MM jest za 519 zł, ale nie dam głowy, bo mignęło mi w gazetce w pociągu ;)

Dnia 16.06.2011 o 20:55, Radekl2 napisał:

i czy są jakieś różne wersje- jakaś za 200zł, jakaś za 500 itd. (tylko przykłady)

Są takie wersje:
PSP Fat
PSP 2k Slim
PSP 3k Slim (IMO najlepsza wersja)
PSP GO (IMO najgorsza wersja)

Jeszcze jakieś pytania? :)

Chociaż ja na Twoim miejscu poczekałbym na wyjście PS Vita, a teraz wybrałbym coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:38, Harrolfo napisał:

PSP GO (IMO najgorsza wersja)


A to to w ogóle jeszcze można np. w MM dostać? o.O

>Chociaż ja na Twoim miejscu poczekałbym na wyjście PS Vita, a teraz wybrałbym coś innego ;)

Też bym tak zrobił, ale zanim PSV... zawsze się coś znajdzie, na co można wydać... ^^

Jeżeli kolega ma silną wolę i potrafi przetrzymać kasę, a przy okazji wziąć trochę więcej uzbierać to czekać na PSV. A tak to bym kupował PSP w zestawie z jakimiś grami. Ja jedyne czego żałuję to tego, że nie poczekałem z kupnem i trochę przepłaciłem... ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:00, Muradin_07 napisał:

A to to w ogóle jeszcze można np. w MM dostać? o.O

Nie wiem, ja pisałem tylko, że taki model jest.

Dnia 16.06.2011 o 22:00, Muradin_07 napisał:

Też bym tak zrobił, ale zanim PSV... zawsze się coś znajdzie, na co można wydać... ^^

Normalka :)

Dnia 16.06.2011 o 22:00, Muradin_07 napisał:

Jeżeli kolega ma silną wolę i potrafi przetrzymać kasę, a przy okazji wziąć trochę więcej
uzbierać to czekać na PSV.

Z tego, co wyczytałem w poście kolegi, to ma to być nagroda ze szkoły, a wątpię, żeby dostał wtedy pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:02, Harrolfo napisał:

Z tego, co wyczytałem w poście kolegi, to ma to być nagroda ze szkoły, a wątpię, żeby
dostał wtedy pieniądze ;)


No to PSP to jest dobry wybór... tym bardziej, że teraz jest w miarę tanio (a nie jak ja, zapłaciłem 700 zł rok temu... :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Jest to nagroda ze szkoły, więc kasy na 100% nie dostanę , poczekać na nową wersję konsoli też nie ma siły. Wydaje mi się jednak, że ponad 500zł to trochę dużo jak na budżet naszej oświaty, a ja jako skromny chłopak nie wyjdę na gościa, który oczekuje wydatków powyżej średniej :) A szkoda... Trudno coś wybrać, a tak mi się jakoś trafiło na konsolę, której sam pewnie nie kupię.
Zostaje myszka i głośniki, czyli standard. Mało czasu na zastanowienie i nie ma określonej ilości gotówki.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować