Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Modern Warfare 2!

34 postów w tym temacie

Możliwe, że wersji PS3 nie ma już na rynku. Ja kupiłem w folii z mapami tą wersję GotY na Allegro w folii za 120zł ze 3 miesiące temu. Nie wiem jak teraz niedosyt na ten tytuł wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:52, Citkowsky napisał:

Lipa, że cena nie podana. A jak się okaże, że karzą sobie płacić za to cudo 159,90zł?
Ja podziękuję za taką cenę i grę kupię jak zejdzie do 99zl;)


To całkeim możliwe. Sklep w którym brałęm zagraniczniaki poprzednią część wystawiał za 28 funciaków, preorder tej części kosztuje już 30 funciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły lans, nie wiem po co taki news, przecież cena jeszcze nie ustalona, znana jest tylko data premiery, potem gram sypnie ceną 269 zł na konsolach i 169 zł na PC i będzie masowe wycofywanie zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 20:00, Ziggy napisał:

Nom chyba sobie zamówię. Mam nadzieję, że podana okładka w sklepie nie będzie rzeczywistą
okładką na pudełku bo strasznie kijowa ona jest.

PS: Jeżeli zamówię sobie pre-ordera to mogę poźniej cofnąć zamówienie?


Jak działają pre-ordery, jaki jest ich cel i dlaczego cena produktu może być nieokreślona:

1) Składając zamówienie przedpremierowe tylko rezerwujesz dla siebie egzemplarz, a my dzięki temu wiemy, ile mniej więcej zamówić sztuk.
Możesz anulować zamówienie w dowolnym momencie, byle nie po jego potwierdzeniu (patrz pkt.2)

2) Zamówienie potwierdzasz u nas dopiero 5 dni przed wysyłką produktu i wtedy jesteś proszony o uregulowanie płatności (jeśli wybrałeś płatność z góry).
Oczywiście w momencie potwierdzania zamówienia cena jest znana :)


Gdybyście mieli jakieś pytania, to zapraszam na wątek:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=1930


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu ceny jeszcze nie podali. Chwilowo sobie odpuszczę......wole nie mieć niespodzianek w postaci (ja sobie zamawiam) a tu 140 i polski wał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czego, ale mnie się bardzo podoba okładka MW2, jest taka hmmm klimatyczna, cena będzie pewnie jak MW z tego co pamiętam 140zł
na cóż innego można liczyć od LEM''a??
i tak zaraz zamówię bo to jest największy i najlepszy must-have w tym roku i być może nie tylko w tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować