Zaloguj się, aby obserwować  
masgnus

metin2 hacki jak sie je odtwarza

23 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2009 o 12:01, masgnus napisał:

morzecie powiedzedz oco chodzi bo ja pobieram spedhacka uruchamiam włanczam metin2 i
niedziała?????????

Takich rzeczy się nie używa chłopczyku :] Że chłopczyk stwierdzam po stylu pisania...
Używaj wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo za przeproszeniem dzieciak jesteś. Każda rozsądnie myśląca osoba wie, że hacki do metina to keyloggery, a o czym Ty myślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę(I przepraszam że na Caps Locku ale chce aby każde dziecko zrozumiało)

TAKIE COŚ JAK +9 HACK I YANG HACK NIE ISTNIEJE! TO KEYLOGGERY!
JEDYNE HAKI DZIAŁAJĄCE TO SPEED HACK!!
Więc przestańcie pobierać te śmiecie i weźcie się za jakąś robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie ludzka potrzeba stosowania jakichkolwiek hacków i cheatów.Przecież sami odbieracie sobie przyjemność z grania.Pomijam już fakt,że jest to nielegalne,ale pod większością tego typu "ulepszeń" kryją się keyloggery i inne trojany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 19:49, masgnus napisał:

Tak jak tak myslisz to podaj nam stronke z speddhack gdzie morzna sciongnądz za darmo?????


jesteś głupi - to jest raz, jesteś głupi - to jest dwa. Nie "umish" grać w gry to nie graj...przerzuć się na Painta i MS Worda, moze ci się uda cośtam zrobic, może cię tam nie zhackują. Niepozdro -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 19:52, Budyn napisał:

> Tak jak tak myslisz to podaj nam stronke z speddhack gdzie morzna sciongnądz za
darmo?????
http://tinyurl.com/qns5qz
Myślenie nie boli.
Słownik ortograficzny nie obcina palców.
Uczciwi gracze chyba już nie istnieją.

Ano... Przez takich "pro" porzuciłem Et, SoF2 i csa :/
Całe szczęście, że w mmo taki botek dość szybko dostaje bana :F
Plz niech jakiś mod zamknie ten topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 20:46, masgnus napisał:

tylko ze ja juz byłem wielo krotnie na tej stronce i wszystkie nie działajom


Proszę idź i nie wracaj, ew. wróć jak dorośniesz.

ZAMKNIJCIE TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był jakiś zawistny czy coś ale : dobrze Ci tak!
Gry multiplayer służą do zabawy oraz rywalizacji z innymi graczami. Jeśli czerpie się radość z oszukiwania w singlu za pomocą trainerów itp to spoko, twoja gra i jeśli sprawia Ci to przyjemność ok, masz do tego prawo.
Inna sprawa multi, stosując hacki, bawisz się kosztem innych, psując im zabawę i odbierając szansę na równą walkę, więc powtarzam : dobrze Ci tak!
Sam gram w kilka mmo i wiem jakie to frustrujące, gdy ktoś oszukuje i pomimo zdolności nie masz szans wygrać nawet z największym noobem.
Podsumowując : oby więcej takich hacków jak ten, na jakiś trafiłeś! ^^

Pozdro

Edit: widzę, że Ty jednak zaliczasz się do tych "niereformowalnych" bo ta lekcja niczego Cię nie nauczyła i dalej szukasz tego hacka... cóż prędzej czy później zbanują Ci konto na IP jak Cię przyłapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2009 o 21:12, Pariah napisał:

na IP jak Cię przyłapią



Myślę ,że zależu mu na tyle na tym hacku, że potrafiłby założyć drugi internet i sam za niego płacić -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Mam dobry program do robienia kodów i hacków m.in Speed Hacków. Normalnie to działą do każdej gry nawet takiej na internecie. Ogólnie z niego nie korzystam ale jak by ktoś chciał to polecam. Program te nazywa się ,, Cheat Engine". Można go pobrac ze strony www.metin2hacksite.zafriko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie umieściłeś na forum ogłoszenie, do tego reklamujące nielegalny program :|
Regulamin poczytaj.

"Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!"

i

"(...)jakiekolwiek inne, nie wymienione powyżej, łamanie obowiązującego prawa(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować