Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order gry Dragon Age: Początek!

47 postów w tym temacie

mam pytanie przyszło potwierdzenie pre ordera i dostałem klucz/serial do pobrania. do czego ten klucz? przeciez mam dostac gre w pudelku (w pudelkach zazwyczaj jest klucz na jakiej nalepce w instrukcji itd) wiec ocb? Klucz do dodanego preorderowego contentu?? co za bezsens przeciez zamawiam wersje preorderowana wiec wszystkie klucze itd powinny byc w srodku...

O CO CHODZI!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 23:22, ToFEK napisał:

Klucz do dodanego preorderowego contentu??
co za bezsens przeciez zamawiam wersje preorderowana wiec wszystkie klucze itd powinny
byc w srodku...


Z tego co sie orientuje jest to klucz do otrzymania dodatkowych przedmiotow, ktore oferuje sklep gram.pl. Rozne przedmioty sa oferowane w roznych sklepach dlatego nie ma ich w pudelku. A sama gra z pudelkiem, instrukcja etc. zostanie wyslana do domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 09:28, Wojman napisał:

Z tego co sie orientuje jest to klucz do otrzymania dodatkowych przedmiotow, ktore oferuje
sklep gram.pl. Rozne przedmioty sa oferowane w roznych sklepach dlatego nie ma ich w
pudelku. A sama gra z pudelkiem, instrukcja etc. zostanie wyslana do domu. :)


Wojman prawdę mówi :)

Przy czym ToFEK nie widzi jeszcze tych kodów do Dragon Age, tylko widzi kod do dema Left 4 Dead 2 - zwróć uwagę, na które zamówienie patrzysz. Kod jest przy zamówieniu na L4D2.

Zamówiłeś Left 4 Dead 2 w pre-orderze, więc jako bonus dostaniesz możliwość wcześniejszego zagrania w demo (wcześniej niż ci, którzy gry nie zamówili). Jak tylko demo będzie dostępne, wyślemy informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem.
Dostałem dzisiaj na emaila potwierdzenie pre-orderu Dragon Age. Podobno ten mail powinien do mnie dojść 5 dni przed planowaną datą wysyłki - a data wysyłki ustalona jest na 05.11 (wg. strony sklep.gram). Za pięć dni będzie 02.11 i teraz pytanie - której daty wysyłki się trzymać? A dokładniej której daty odbioru (bo wybrałem odbiór osobisty, gdyby nie to nie przejmował bym się wyjątkowo kilkoma dniami różnicy - ale skoro muszę konkretnego dnia pojechać do sklepu gram, to muszę dokładnie wiedzieć kiedy...)
Ktoś doradzi kiedy zjawić się po swoje pudełko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania zadawaj do działu obsługi klienta sklepu gramer.pl.

ponieważ to jest duża premiera, maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia zostały wysłane wcześniej.
gra powinna być wysyłana około 4-5.11., w sklepie w metrze będzie około 5-6.11. kiedy gra będzie na miejscu w sklepie w metrze, to dostaniesz powiadomienie mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować