Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2011 o 22:58, Sector_001 napisał:

witam czy ktos wie co to jest cod black ops beta dostempna wkrotce, czy to kolejne mapy
na multi?

A gdzie o tym słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2011 o 20:10, Firefly94 napisał:

PS. Do tego dziwne zachowuje mi się laptop w każdej grze - po 40 min spadek do 10-15

Laptopy nie są do grania :) A teraz nieco poważniej... najprawdopodobniej laptop się przegrzewa po tych 40 minutach. Ale to już zależy od konkretnego modelu. Laptopy powyżej 2.500 pln (z obecnych lat) powinny utrzymać większość shooterów na średnio-wysokich detalach.

Dnia 02.06.2011 o 20:10, Firefly94 napisał:

FPS. Dual kombo po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ode mnie to zależało to miałbym PC. :P
Aczkolwiek problem rozwiązałem - odkurzyłem wyloty powietrza i jest gites.
Notabene ta mapa lustrzana nadal mnie irytuje. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie Black Ops''a na Xbox''a 360 i szukam ekipy do grania w tryb Zombie.
Najlepiej z mikrofonami i jeszcze lepiej żeby ogarniali taktyki. ^^ Bo ja przyznam się odrazu że nubek jestem tak więc będzie dobrze jak ktoś mi powie co robić itp. ^^ GamerTag w podpisie.

P.S. Pod koniec tego lub na początku następnego tygodnia kupię jeszcze DLC z Call of the dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 22:58, Sector_001 napisał:

witam czy ktos wie co to jest cod black ops beta dostempna wkrotce, czy to kolejne mapy
na multi?


jest to na x boxie kiedy logujesz sie do trybu multi napisane jest w lewym dolnym rogu "elite beta comming soon"
tak samo bylo z zeszlymi mapami do b ops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Folder Steam\steamapps\common, i wywal folder black opsa (w samym folderze steamapps również jest parę plików BO). Też mnie to trochę wkurza w darmowych weekendach, zawsze tak jest że nagle gra wyparowuje z listy steama (a nawet z panelu sterowania), i potem trzeba się bawić właśnie w takie ręczne usuwanie. Moim zdaniem powinni to zrobić tak, żeby gra zostawała na liście, z tym że oczywiście zamiast opcji "graj" było by "kup" i/lub "usuń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, już wiem o co Ci chodzi. CoD Elite to taki serwis społecznościowy dla graczy. Umożliwi komunikację pomiędzy graczami i różne inne pierdoły. Więcej info masz tutaj:
http://gry.interia.pl/informacje/wiecej/news/activision-broni-nowej-uslugi-call-of-duty-elite,1649979,4045
(podał bym link do gramu, ale nie chce się załadować więc daje z interii bo wszystko jest tam opisane)

A tutaj masz oficjalną stronę:
http://www.callofduty.com/elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam 3 towarzyszy do zabawy w trybie Zombie.
Platforma: Xbox 360.
Godzina grania: Kiedy tylko wam pasuje, mam dużo wolnego czasu ostatnio.
GamerTag: GameStation300
Niestety na razie mam tylko 3 mapki standardowe, ale zamierzam w tym tygodniu kupić map packa z Call of the Dead.
Chętni wysyłajcie zaproszenia na xbl lub piszcie tutaj.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:58, Ecko09 napisał:

Da się w to już grać czy może pierdyliard patchy nic niezmienił?


Pierdyliard patchy nic nei zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:58, Ecko09 napisał:

Da się w to już grać czy może pierdyliard patchy nic niezmienił?

Mi ta gra działa od samej premiery bez zarzutów. Ogólnie nie znam nikogo kto narzeka. Może ci co tak wypisują jaka ta gra jest badziewna po prostu ledwo załapali się na minimalne wymagania i czekają aż patch umożliwi im zmianę ustawień z low na ultra. Bo naprawdę ani ja, ani wielu moich znajomych nie widzi żadnych problemów z tą grą od miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o optymalizacje. Nie o te cholerstwa.
U mnie któryś z kolei patch naprawił wszystko. Piękne 120 FPSów na ultra, zero freezów. Potem wyszedł kolejny patch poprawiający optymalizację. Poprawił na 30 FPSów na średnich. Na minimalnych jest jeszcze gorzej więc o 255 fpsach mogę tylko pomarzyć. A tak było fajnie przez trochę jak mogłem robić wszystko 2x szybciej.

Bo famasów nigdy nie zmienią, bo jakoś 11 latkowie muszą się dowartościowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:47, Hartus napisał:

Mi ta gra działa od samej premiery bez zarzutów. Ogólnie nie znam nikogo kto narzeka.
Może ci co tak wypisują jaka ta gra jest badziewna po prostu ledwo załapali się na minimalne
wymagania i czekają aż patch umożliwi im zmianę ustawień z low na ultra. Bo naprawdę
ani ja, ani wielu moich znajomych nie widzi żadnych problemów z tą grą od miesięcy.

To się ciesz, bo ja mając na pokładzie czterordzeniowego Corei5 3.20 ghz, i geforce gtx 570 mogę grać spokojnie dopiero od ostatniego patcha. Podczas premiery nie działało poprawnie przez steam, później jakiś tam patch to naprawił, po czym dwa kolejne znowu wszystko spartoliły.
Dopiero od ostatniego gra przestała mi klatkować. Modlę się by kolejny znowu nie schrzanił gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jedyne co doskwiera to "brak połączenia" Steama podczas gry w multi. Nie jest to częste, ale potrafi wkurzyć gdy wywali podczas meczu do menu tylko dlatego, że Steam zgubił łączność. Dostęp do internetu oczywiśćie cały czas jest więc to wina samego programu. Pomaga dopiero kliknięcie na jego okienko i za moment w cudowny sposób znów jest podłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:30, Hartus napisał:

A zapowiedzieli w ogóle jakiś patch co do broni? Czy to tylko takie marzenia? Bo póki
co multi to Famas i AK 74.

nie koniecznie dużo ludków śmiga z Galilem lub Commando a na HC mozna spotkać dużo osób z pistoletami maszynowymi (Spectra i PM)
Poza tym wystarczy pogrzebać w serwerach i można znaleźć takie gdzie są bany np. za używanie Aksu albo dozwolona jest tylko snajperka albo shotguny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować