Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft z mikropłatnościami?

70 postów w tym temacie

Za mało kasy leci z abonamentu? Może wprowadźcie oprócz abonamentu dodatkowo mikropłatności... ciekawe ilu graczy by zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zaczną złoto sprzedawać np. 1000g za 10 euro(ew. dolarów). No wtedy to by się dopiero dorobili nieźle i zmonopolizowali cały rynek golda w Wowie ;) I oszczędzili sporo na łączu i sprzęcie w związku z eliminacją farmerów.

Hm to może wcale niezły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem płatności są jak najbardziej w porządku i nie potrzeba tu żadnych zmian. Osobiście ciesze się ze ta gra jest płatna, mogła by być o 20-30 złoty tańsza to prawda, ale dzięki temu nie spotykam na serwerze hołoty bądź dzieci Tibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do póki ocean z kasą od WoWa nie wysycha to model płatności się nie zmieni ;] Zobaczymy jak będzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:57, the_bishop napisał:

moim zdaniem płatności są jak najbardziej w porządku i nie potrzeba tu żadnych zmian.
Osobiście ciesze się ze ta gra jest płatna, mogła by być o 20-30 złoty tańsza to prawda,
ale dzięki temu nie spotykam na serwerze hołoty bądź dzieci Tibi


to znaczy, że ludzie których nie stać na płacenie abonamentu, to co, to hołota ? bo to wynika z twojej wypowiedzi, dla mnie hołotą jest taki mierny gość jak ty, który nie myśli nim coś powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:34, Revan91 napisał:

Za mało kasy leci z abonamentu? Może wprowadźcie oprócz abonamentu dodatkowo mikropłatności...
ciekawe ilu graczy by zostało.


Jeśli zechcą wprowadzić jakieś dodatkowe bajery i sprzedawać je za grosze - mają do tego prawo. Nikt ci nie każe z usługi tego typu korzystać. Utrzymanie Battle.netu i rzeszy ludzi czuwających nad projektem WoW jest koszmarnie drogie, a popularność gry nie będzie trwała wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ,czas zrezygnowac z glupawego abonamentu 30 dniowego i wprowadzic system godzinowy, przynajmniej bedzie wilk syty i owca cala. Mnie osobiscie, jak i wielu innym, ktorzy graja w mmo moze z 15 godzin tygodniowo, bardziej by to odpowidalo a nie wywalic 50 zl za miesiac a pograc 30 godzin.I tak, przy dzisiejszym abonamencie 15 euro za miesiac wyszlo by 0,2 euro za 10 godzin gry i 14 euro za 700 godzin.Czas, by unia europejska wymyslila jakis nakaz bo jest to dla nas graczy od okazji nie sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni zarabiają miesięcznie na WoWie 168 000 000€ (jeżeli dalej za miesiąc jest 14 €, bo nie mogę sobie przypomnieć, czy te 14 € było za miesiąc, czy 2 :) ), więc nie mówcie, że utrzymanie serwerów jest takie drogie, bo za to co zarabiają na abonamencie można utrzymać serwery, ekipę i zawsze zostaje jeszcze kilka-kilkanaście, a nawet może kilkadziesiąt milionów Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłem przeciwnikiem WoW-a no i dalej jestem nawet kupiłem podstawkę i TBC ale po nabiciu aż 8 lvl po poprostu to zostawiłem no ale mniejsza o to. Co do samych mikro transakcji to jest totalna masakra dość że trzeba płacić abonament który nie jest aż tak tani dla przeciętnego Kowalskiego no to jeszcze za uiszczenie pewnej kwoty będziemy mogli skorzystać z ułatwień dodatkowych przedmiotów czy nowych lokacji to jest po prostu totalna masakra. No dobrze nawet jeśli to zostanie wykorzystane to będzie to cios w polskie społeczeństwo graczy u nas jak dalej obowiązuje Polski Złoty a nie Euro tak samo jak w Czechach czy Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe myślenie, muszą skierować swój tok rozumowania w inną stronę. Abonament pozostanie a mikropłatności będą niejakim dodatkiem za jakieś duperele. O wiele więcej kasy a system tylko lekko zmodyfikowany.

Ooo Revan myśli podobnie 8]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:51, Lukiwwo94 napisał:

społeczeństwo graczy u nas jak dalej obowiązuje Polski Złoty a nie Euro tak samo jak
w Czechach czy Grecji.


W Grecji jest Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety taka prawda znam dużo ludzi którzy nie maja pieniędzy i graja na pirackich serwerach, i tak to jest hołota. Widziałem jak wygląda taki piracki serwer i jedyne co tam znajdziesz to hołotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 19:18, Xjumpaytech napisał:

> społeczeństwo graczy u nas jak dalej obowiązuje Polski Złoty a nie Euro tak samo
jak
> w Czechach czy Grecji.


W Grecji jest Euro.

Bardzo przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować