Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft z mikropłatnościami?

70 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2009 o 20:06, Lukiwwo94 napisał:

Bardzo przepraszam za błąd.


Niema za co przepraszać. :)

the_bishop

Faktycznie w Wowie dzięki płatnościom niema dzieci, ale z hołotą się nie zgadzam, bo jest strasznie dużo wk*** Brytyjczyków np. pomyliłem się i zamiast napisać chyba Icy Chill poprawcie mnie jak to pisze się inaczej, ale długo nie grałem z braku czasu napisałem Icy Chili jak mnie gość się uczepił zaczął spamować wyśmiewać mnie to mu powiedziałem co o nim myślę to zaczęło się spamowanie fuc* u u are idiot itd., więc myślę, że ludzie na serwerach pirackich zachowują się lepiej od tych rozwydrzonych Anglików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 20:28, Xjumpaytech napisał:

> Bardzo przepraszam za błąd.
co o nim myślę to zaczęło się spamowanie fuc* u u are idiot itd., więc myślę, że ludzie
na serwerach pirackich zachowują się lepiej od tych rozwydrzonych Anglików.

Co do tego muszę się zgodzić kumple grają na pirackich serwach i tam to wszystko pięknie potrzebujesz 10golda bo brakuje na Mounta zawszę się znajdzie jakiś miły użytkownik który ci podaruje czy coś a na "globalu" jak grałem trochę to raz stoi trochę ludzi a ja obojętnie do kogo napiszę czy pomoże mi w queście to od razu noob idiot albo F*ck off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:19, jac22 napisał:

Moim zdaniem ,czas zrezygnowac z glupawego abonamentu 30 dniowego i wprowadzic system
godzinowy, przynajmniej bedzie wilk syty i owca cala. Mnie osobiscie, jak i wielu innym,
ktorzy graja w mmo moze z 15 godzin tygodniowo, bardziej by to odpowidalo a nie wywalic
50 zl za miesiac a pograc 30 godzin.I tak, przy dzisiejszym abonamencie 15 euro za miesiac
wyszlo by 0,2 euro za 10 godzin gry i 14 euro za 700 godzin.Czas, by unia europejska
wymyslila jakis nakaz bo jest to dla nas graczy od okazji nie sprawiedliwe.



Też popieram taką formę płatności. Zaczął bym wtedy grać w WoWa .Mam nadzieję ,że jeśli w Star Warsach będzie abonament to wpadną na taki pomysł.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś miałoby dwie strony medalu. Z jednej strony możnaby legalnie kupować np Gold i inne bzdety, z drugiej jednak ci bogatsi mieliby w grze lepiej, a tego nie jestem w stanie zatolerować jako ktoś kogo ledwo stać na abonament. Nijak wpłynęłoby to też na tą mniej legalną formę sprzedaży golda, uważam że nadal byłby z tym problem, sprzedawaliby po prostu taniej niż Blizzard (albo chociaż próbowali), tym samym nadal istniałyby też boty do farmy. Może nie w tak dużym stopniu jak teraz, ale nadal. "Chińscy farmerzy" są jak karaluchy, mole i inne irytująco wytrzymałe szkodniki - jak raz je wpuścisz, to już się ich nie pozbędziesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 19:35, the_bishop napisał:

niestety taka prawda znam dużo ludzi którzy nie maja pieniędzy

>i graja na pirackich serwerach, i tak to jest hołota.
>Widziałem jak wygląda taki piracki serwer i jedyne co tam znajdziesz to hołotę.

ojejq, ten post zawiera wieksza dawke glupoty niz wszystkie dotychczasowe posty kiczki116!
sry za ot, ale takiego smiechowego posta zal nie skomentowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

For the Srorde ...
Wole Brytoli niż polaczków już się Faggoty do TF 2 uczepiły i pojęcie "Voice chat" przestało u mnie istnieć a na moim serverze w Hordzie Polaczki są głównym motorem napędowym...I błagam was nie mówcie mi że "50 zł miesiędznie to wiele" bo jeżeli nie zarabia się pewnej sumy na ręke to po prostu się nie gra w MMO z systemami płatności, nie oszukujmy się ale będąc żebrakiem nie kupisz willi - to nie "Menel Game".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mówisz że jak się nie zarabia ileś na rękę to se nie pograsz no spoko ale wyciąganie kasy np tak jak w oblivionie że za każdy mały dodatek płacisz 5-10 $ wiesz to blizz co chwile będzie ci wrzucał peta albo inne gówno za 5-10 euro i to już jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba taki system jak jest w Battlefield Heroes.
Mianowicie - gra jest darmowa. Każdy może się zarejestrować i grać.
W grze obowiązują mikropłatności, ale!:
Jedyne co możesz kupić to:
- elementy WIZUALNE, które ani trochę nie wpływają na rozrywkę [a nawet mogą przeszkadzać, bo ciężko się "wtopić" w otoczenie w białym garniturze Michael Jackson''a].
- boost XP/boost VP [szybciej zdobywasz lvl/szybciej dostajesz itemki, za które kupujesz apteczki i broń - ale tutaj też itemki te dostajesz po prostu normalnie grając i w zupełności wystarczają, więc takie Boost XP/VP jest nie potrzebne]

I to jest dla mnie dobry system mikropłatności - ktoś chce się wyróżnić, pokazać, że zapłacił 25 euro aby fajnie wyglądać - ok. I tak jeśli jestem lepszy to go pojadę, bo koleś nie mógł kupić sobie żadnych rękawiczek +20 do pancerza.

W większości MMORPG niestety można kupować itemiki, które ułatwiają farmienie/pvp, przez co odrzucają graczy hardkorowych jak ja :>
Lubię czystą rywalizację.... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I z abonamentem nie brakuje tam debili czy 10 latków więc nie wyobrażam sobie przejścia na "darmoche"/
Chociaż nawet jeżeli to planują to stanie się to i tak po premierze ich tajemniczego MMO za jakieś 3-5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 12:53, krzym1 napisał:

I z abonamentem nie brakuje tam debili czy 10 latków więc nie wyobrażam sobie przejścia
na "darmoche"/


Nie brakuje też graczy na serwerach "RP-PvP", którzy ciągle piszą teksty typu "stfu", "lol", "lmfao" i nie wiedzą co oznacza "RP" w nazwie serwera.

Dnia 05.07.2009 o 12:53, krzym1 napisał:

Chociaż nawet jeżeli to planują to stanie się to i tak po premierze ich tajemniczego
MMO za jakieś 3-5 lat.


Z tym się w pełni zgadzam.
Wyjdzie ich nowe MMO to WoW zejdzie na niższy poziom. Wtedy WoW będzie F2P, a nowe MMO P2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze, że wow jest płatny - chwała mu za to, przynajmniej 99% graczy to nie 10 letnie dzieci neostrady,
ciężko jest mi sobie wyobazić wowa, w którego grają dzieci tibii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie PL bo Trolls
2. Nie mikorpłatności bo Trolls

Będzie to samo co jest w GW, więc thx but no thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować