Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction: Guerilla - recenzja

25 postów w tym temacie

Czy jakakolwiek gra na gram dostała niżej niż 5? Bo czytam te oceny recek i zawsze trafiam na 5.

W RF grałem demo, kiepska gra jak dla mnie, ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się dowiem, że na PC jest dużo ludu na multiplayerze to kupię :D Do dziś wspominam pierwsze klanowe kroki i wspaniałą scenę pierwszego RF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 21:48, Falkoner napisał:

5.0 na 10 czy na 6.0 czy na ile?

Lucas kiedyś twierdził że na 6, ale już kilka razy było tak że recenzent pisał "wystawiam maksymalną notę" a tam.. 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, to jednak jest prawdziwy Red Faction, a nie jakaś konsolowa umilająca życie rozwałka ? Nie wierzę, proszę powiedzcie. Grając w 1kę i wiedząc jak wspaniałą grą jest mam kupić Guerille ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupie ta gre na x''a jak tylko zaoszczedze kase , a tak po za tym czy ktos jeszcze ma problem z wyswietlaniem obrazkow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym ale może poczekam to wydadzą RF:G goty bo mają być dodatki do gry. W jedynkę grałem dzięki cd-action. Bardzo dobra gra, 3-ójka jest pewnie lepsza ale na razie się wstrzymam.

Cieszy mnie w grach postęp i doprowadzanie wielu tytułów do sand-boxowego stylu, mam nadzieję że kiedyś zobaczę takiego gowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee....a kto to jest DEMOLUTION Man? Ja słyszałem o Demomanie (Team Fortress się kłania) i różnych rozwinięciach, ale co to DEMOLUTION to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 22:16, dark_master napisał:

> 5.0 na 10 czy na 6.0 czy na ile?
>
Lucas kiedyś twierdził że na 6, ale już kilka razy było tak że recenzent pisał "wystawiam
maksymalną notę" a tam.. 5.

Jak to w szkole - 5 jest za najlepszą pracę - 6 oznacza "celujący" i daje do zrozumienia, że autor wykonał pracę ponad oczekiwania.
Ostatnio faktycznie mieliśmy okazję recenzować gry "bdb", tylko po części dlatego, że ukazywały się tytuły udane (nowy właściciel i przeprowadzka do nowej siedziby firmy wpłynęła na moce przerobowe, autorzy łapią najciekawsze ich zdaniem tytuły, niektóre słabeuszy po prostu odpuściliśmy - choć czasem warto skopać leżącego) - celujących nie widać, ale i pał nie wystawiamy. Nie zmienia to faktu, że na przestrzeni kilku miesięcy karygodnych gier było kilka i dostały od nas zasłużone baty. Jak znowu zaskoczą pełne obroty, zajmiemy się i crapami, na razie piszemy głównie o tym, w co sami gramy z radością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 01:36, Lucas_the_Great napisał:

> > 5.0 na 10 czy na 6.0 czy na ile?
> >
> Lucas kiedyś twierdził że na 6, ale już kilka razy było tak że recenzent pisał "wystawiam

> maksymalną notę" a tam.. 5.
>
Jak to w szkole - 5 jest za najlepszą pracę - 6 oznacza "celujący" i daje do zrozumienia,
że autor wykonał pracę ponad oczekiwania.
Ostatnio faktycznie mieliśmy okazję recenzować gry "bdb", tylko po części dlatego, że
ukazywały się tytuły udane (nowy właściciel i przeprowadzka do nowej siedziby firmy wpłynęła
na moce przerobowe, autorzy łapią najciekawsze ich zdaniem tytuły, niektóre słabeuszy
po prostu odpuściliśmy - choć czasem warto skopać leżącego) - celujących nie widać, ale
i pał nie wystawiamy. Nie zmienia to faktu, że na przestrzeni kilku miesięcy karygodnych
gier było kilka i dostały od nas zasłużone baty. Jak znowu zaskoczą pełne obroty, zajmiemy
się i crapami, na razie piszemy głównie o tym, w co sami gramy z radością :P


O widać że odpowiadać można w każdym czasie......tak było, jest i będzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas nie istnieje.

Zdecydowałem się, w sierpniu 3 część będzie moja, zbyt wysokie oceny na konsolach, żeby ominąć ten tytuł, no i oczywiście sentyment do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była świetna i jestem nawet jej posiadaczem. Druga część (minuta ciszy), co do trzeciej to w dalszym ciągu nie jestem przekonany. Demolka to nie jest rzecz, która interesuje mnie najbardziej.

Chyba czas na grywalne demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część byłą idealna, druga niestety nie przypadła mi do gustu ale i tak zagrałem i przeszedłem.... Co do trzeciej hmm.. grałem na ps3 w demko gra chyba moim zdaniem zgubiła klimat z 1cz. to już nie to samo gościu chodzący z młotem i do wyboru widok TPP co jest kurde grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować