Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: Natal niezbyt drogi

14 postów w tym temacie

Jeśli to zadziała to dam za to i 100$ :] Ale podejrzewam że takie drogie to nie będzie. Z drugiej strony mamy pewną sprzeczność. Taka gitara z GH kosztuje tyle kasy a Natal może być tak tani. Samego sprzętu jest "mniej" ale możliwości biją każdy kontroler ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, do dasha może i przydatne, ale żeby grać w poważniejsze tytuły typu CoD machając ręką, to mi się nie uśmiecha. Projekt w 99% dla casuali, żeby zaczęli grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest przecież możliwość zastosowania tego w brutalniejszych grach. Np. gow - rozglądanie się. CoD - rzut granatem ;] Myślę że natal i pad będą współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że M$ nie będzie chciało użyć samego Natala do bezpośrednich zysków, raczej planują bardziej długofazowe działania: najpierw rozprowadzić go po jak najniższej cenie być może nawet niewiele przekraczającej koszta produkcji, tak aby każdy miał Natala. I teraz dwie pieczenie na jednym ogniu: zarówno szybko zbuduje się podstawę dla nowych rewolucyjnych gier co zapewni bezpośredni zysk, oraz osłabi pozycję Sony i Nintendo, co może być dla M$ większym sukcesem niż zyski z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie ciągnie do kupna mimo że cena jest naprawdę kusząca. Pożyjemy zobaczymy jak się sprawy potoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natal powstaje po to by zdobyć każuali do tej pory kupujących wii(fit :P). Jest to więc niejako "dodatek" mocno promujący samą konsolę. Ale pewnie i hardkorowcy coś dostaną. W końcu te miliony sprzedanych kopii coś znaczy :]

A cena? Idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie święto jak Natal będzie kosztować poniżej 100$. Skoro kamera internetowa dobrej jakości kosztuje ponad 100$ to Natal jako zaawansowana nowość na rynku, tak hardware jak i software, zapewne tańszy nie będzie.
Ale obym sięmylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Nintendo Wii nie przypadło do gustu (może to przez nie za fajną grafikę), a Natal jak narazie w moich oczach prezentuję się całkiem przyzwoicie i może być nową rewolucją w świecie gier i jeszcze do tego gdy cena będzie taka jak jest przypuszczano to na pewno będę musiał to mieć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować