Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 też opóźniony!

37 postów w tym temacie

Wolę poczekać dłużej i dostać porządną, dopracowaną grę, niż dostać grę zrobioną pod datę premiery z masą bugów i niedociągnięć, których twórcom w 70% przypadków nie chce się naprawiać, w pozostałych 25% jest to niemożliwe ze względu na konkretne zwalenie kodu gry (takie Gears of War 2 - niby wszystko fajne, a multiplayera łatają, łatają i łatają, i załatać nie mogą...), przy czym 5% producentów naprawdę poprawia gry po wydaniu.. I najczęściej są to łatki, które w ogóle pozwalają uruchomić grę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczynam miec podejrzenia, ze take-two moze miec jakies klopoty. przesuniecie 3 takich produkcji raczej nie jest przypadkiem. miejmy tylko nadzieje, ze zadna z nich nie podzieli losow wiedzmina na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, Take-Two po prostu nie chce się do tego przyznać... Zwyczajnie zwiewają w popłochu przed premierą Modern Warfare 2, taka prawda niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co wyjdzie im z tym nowym Max Payne''m. Mi osobiście nie spodobało się to, że zrezygnowano z ponurego stylu gry (przecież ta gra nawet nie będzie przypominać poprzednich części MP). Ja bardziej czekam na CoD MW2 i Mafia 2. Ale zobaczymy czy gra Rockstara będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje ,że przesuwają premiery swoich gier ze względu na premierę CoD Modern Warfare 2.
KASA.KASA.KASA :) a my będziemy grać w jakieś shity od City Interactiv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A JA wolę, żeby MP3 wyszedł bo jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie(zmiana klimatu,otoczenie, samej postaci). I będę się z niektórych(bam! z większości!) śmiał, bo być może MP3 okaże się najlepszą grą z serii MP. Ale być może. Poczekamy, zobaczymy.

Hmm...Kolejna obsuwa. No trudno. Poczekamy. Jak już wspomnieli koledzy wyżej - wszyscy uciekają przed MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy uda się przynajmniej odtworzyć ten klimat pierwszej części.

Fakt, Brazylia też brudna, ale ten brud jest... brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy każde opóźnienie w premierach gier :) Pomijając takie drobnostki, jak problemy z formalnościami z rodzaju prawno-administracyjnego, umowami z różnymi firmami itd, zwykle ten czas nie idzie na marne i na prawdę lepiej poczekać nawet i parę lat więcej na solidnie dopracowany produkt, niż otrzymać tani wyciskacz do portfeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ta Gra wcale nie wychodzi.. Niech im tam coś wybuchnie i żeby cały projekt MP3 poszedł sobie w zapomnienie i żeby all kopie też poszły się J&%*$& :) I niech robią na nowo coś w stylu 2 :) albo Brudny NY Albo Brudny LA :D a Nie Just Cause 2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logiczne, zę jeśli wychodzą trzy tak wspaniałe gry jak MAfia 2, Bioshock 2, oraz Max Payne 3, to nie wyjdzie wszystko w jednym czasie, chyba że chcecie mieć trzy gry warte tyle to nic za miast trzech wartych tyle co wszystko ;) Ja z cierpliwością poczekam, ponieważ wszystkie trzy pozycje mnie interesują i na wszystkie od dawna oczekuje, więc mam nadzieje że ich nie spierdzielą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować