Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden z twórców Arcania: A Gothic Tale w ogniu pytań

24 postów w tym temacie

Haha !!! A w Two Worlds II dostaniemy własną łódkę !!! Chłopaki ( a może i parę dziewczyn się znajdzie ;) - Trzymam za was kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 13:16, AmmonB06 napisał:

Gothic 4 również by nie pasował. Bo to już nie jest gothic.

W sumie racja... Ja tez gry nie uznaje w serii Gothic, dla mnie to zuplnie nowy produkt zktory zeruje na popularnosci poprzednich czesci. Co nie zmienia faktu ze tytul jest po prostu głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wywadu dowiedziałem sie raptem tylko kilku szczegółów. A ostatnie pytanie - mógł nic nie mówić, psuje tylko całość.
Dziwi mnie że nie ma pływania, w takich wiekowych grach jak G1 i G2 była to norma. Nie rozumiem w tej decyzji.
Reszta znana z poprzednich części, może prócz tego że można sie wyspac także na matach czego wcześniej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam z uwagą przyglądam się całej sytuacji chociażbym wolał całkowicie nowy tytuł ;] A ja się zagrywam w gothica. Nie ma to jak biec pół mapy na polecenie Diego do Lana aby zdobyć listę z towarami. Lan nam nie wierzy. Znowu zapieprzam do Diego licząc na coś super. A Diego mówi żebym powiedział Lanowi że to on mnie przysyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gothic przestał istnieć po 3 części. Arcania może być 100000000000000000x lepsza ale to i tak nie będzie już ten sam Gothic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 13:28, Bajta2 napisał:

Dla mnie Gothic przestał istnieć po 3 części. Arcania może być 100000000000000000x lepsza
ale to i tak nie będzie już ten sam Gothic...


Tak samo jak ja :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w tym jest urok tej gry Pile ;p Nie ma to jak, przykładowo zrobić mały rajdzik z Klanu Ognia do Ishtar bo mamy takie zadanie ;p Oczywiście takiego zadania nie ma, ale trzeba się sporo nabiegać. Ogółem gra jest świetna, co do wywiadu, to większość już wiedziałem. Powiem wam, że Ci z Arcania Center są trochę niekompetentni, pytają się o to samo kilka razy itd. Co do statku będzie zapewne coś takiego jak w G2, wsiadamy na statek -> Loading... -> TaDa jesteśmy w Irdorath... ^^ W newsie jest mały bląd, powinno być arcania.gram.pl, a jest argania.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio, że pływania nie będzie, ale w sumie w 1,2 i 3 denerwowało mnie to, że avatar miał kilotony sprzętu w "kieszeniach" i jeszcze kozacko pływał.

A tytuł? Hmm...Aż taki zły nie jest. Ale Gothic : Reanimacja też nie pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 13:53, Sarturias napisał:

Pachnie trochę starym Gothikiem ale to tylko sos tak zalatuje, ja bym chciał cały obiad
:)


Smakowita prawda.......tylko że ja to uważam za resztki dla psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Polik66
A po co?

@Leos8
To gra TPP i cRPG (w tej kolejności) i ograniczanie sprzętu byłoby bezsensowne.

@Darkstar181
Żadna z tych gier nie wyszła, za wczesnie na oceny.

Dla mnie wystarczy żeby to był Gothic3 ale z lepszą fabułą (bo ta w trzeciej cziesci była słabiutka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opowiada on o niemal wszystkich aspetkach gry Arcania: A Gothic Tale"
Nowe lub w ogóle jakieś konkretne informacje się w tym wywiadzie nie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noż K$@%!* M$# najważniejszego nie powiedział. Przynajmniej dla mnie takim pytaniem było ile zakączeń będzie mieć gra. Szczerze nienawidzę jak w grach jest wiele zakończeń a ArcaniA powinna mieć jedno jak w g1 i g2. Przykład spartolili fabułę g3 bo dali 3 zakończenia a nie jedno przynajmniej takie jest moje odczucie a g3 poza tym faktem złe nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować