Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zeno Clash w Polsce w wersji pudełkowej

21 postów w tym temacie

Bardzo odważnie ze strony CD Projekt, gra ma mocno specyficzny klimat i stanowi miks (według mnie nieudany) shootera FPP i bijatyki (są nawet znane z bijatyk screeny "VS" przed walką), czyli raczej coś co nie ma prawa się dobrze sprzedać w kraju 3ciego świata jakim jest Polska, gdzie niektórzy nie znają nic poza Quake, Sims i FIFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialbym ze Polska to kraj 3 swiata, ale coz kazdy ma swoje zdanie, co do gry, jest calkiem niezla, nie czesto zdarza sie widziec tak zmyslne bronie, a klimat az bucha z monitora, ale coz mimo wszystko nie kupie xD Gry na PC to juz nie moja dzialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się ostatnio powiększa lista gier, które będę musiał sobie sprawić. Grałem ostatnio w demko Zeno Clash i muszę przyznać, gra ciekawa, a na pewno ma swój klimat. A tu proszę, wychodzi polska wersja i to z całkiem przyzwoitą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe a to dobre Polska krajem trzeciego świata ktoś tu chyba myli pojęcia, szkoda tylko ze ZC wychodzi tak późno swoją "kopie" mam już od dawna <Steam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero, co poznałem tę grę i jestem za pudełkami. Idę obejrzeć trailer. Jak mi się spodoba to i tak będę czekać, aż zejdzie do XK. Ale fajnie, że jest z dodatkiem :)
Obejrzałem trailer - schodzi do XK i biorę z miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że gra jest całkiem niezła (głównie to z recenzji, z Review Territory) i z pewnością ją zakupię, lecz dopiero gdy pojawi się w eXtra Klasyce. Nienawidzę pudełek z TS - udają drogie wydanie, jednak wyglądają jak najtańsza seria wydawnicza (choć nie kosztują). Wolę już design XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 09:01, Arachnos napisał:

przecież pudełka TS i XK wyglądają identycznie. Różnica tylko w kolorze pasków.


No właśnie nie identycznie :), o ile niebieski jest przyjemny dla oka, to ta zieleń jest dla mnie odpychająca.
Co więcej nie podoba mi się logo serii, które bardziej rzuca się w oczy. Wiem, wiem, dla kogoś może wydawać się to dziwne, jednak uważam się za kolekcjonera - większość gier mam w edycjach premierowych (co nie znaczy, że kupuję je w dniu premiery ;)), ponieważ wszystkie oznaczenia tańszych serii są dla mnie szpecące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 09:36, milten6 napisał:


swoją drogą co się stało z pomysłem obustronnie nadrukowanych okładek? Kiedyś pisano, że tańsze serie będą miały po "lewej" stronie oryginalne nadruki więc miało być do wyboru, do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować