• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Problem z logowaniem w windowsie Xp profesional.Pomocy!

Pytanie

Wszystko się zaczęło od skasowania już daaawno nie używanego przeze mnie konta użytkownika.Miałem dwa ,w tym jedno praktycznie nie używane.I właśnie to konto wczoraj skasowałem .Teraz windows nie chce sie urochomić i bezczelnie pokazuje konto na ktore wczesniej zawsze się logowałem,a teraz nie mogę tego zrobić.

To samo jest w innych trybach(np.awaryjnym) pokazuje się wybor użytkownikow, po czym klikam na konto,pokazuje sie pusty pulpit(widac tylko tapetę).

Czy ktoś wie jak moge sie zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

moglbys uscislic problem?
windows laduje sie i loguje sie automatycznie na nie istniejace konto czy jak? masz wogole ekran logowania jak sie system odpala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

uu rozumiem ,że dałeś kiedyś tam hasło i login dostępu prawda ?
W takim razie jeżeli nie założyłeś nowego kompa a skasowałeś inny dostęp to wszystko poblokowałeś niestety czeka Cie , C:format i enter :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 12:37, penny napisał:

moglbys uscislic problem?
windows laduje sie i loguje sie automatycznie na nie istniejace konto czy jak? masz wogole
ekran logowania jak sie system odpala?

system normalnie probuje sie uruchomić ,pokazuje ekran ładowania,potem pusty pulpit(jedynie tapeta jest widoczna) po czym wywala mnie do ekranu wyboru użytkownikow.Jest tam jedno moje konto(bo stare wywaliłem) wybieram je,znowu pokazuje pulpit,a nastepnie wylogowuje mnie do wyboru użytkownikow. I tak w kołko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 12:59, Kamil.i.Maciek napisał:

uu rozumiem ,że dałeś kiedyś tam hasło i login dostępu prawda ?
W takim razie jeżeli nie założyłeś nowego kompa a skasowałeś inny dostęp to wszystko poblokowałeś
niestety czeka Cie , C:format i enter :(

żadnego hasła nie było,komputer automatycznie włączał się na moje aktualne konto.A stare,ktore sakasowałem też nie miało żadnego hasła,żadnych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 13:00, Darkstar181 napisał:

> moglbys uscislic problem?
> windows laduje sie i loguje sie automatycznie na nie istniejace konto czy jak? masz wogole

> ekran logowania jak sie system odpala?
system normalnie probuje sie uruchomić ,pokazuje ekran ładowania,potem pusty pulpit(jedynie
tapeta jest widoczna) po czym wywala mnie do ekranu wyboru użytkownikow.Jest tam jedno moje
konto(bo stare wywaliłem) wybieram je,znowu pokazuje pulpit,a nastepnie wylogowuje mnie do
wyboru użytkownikow. I tak w kołko!


Może reinstalka Wndows i Format C: ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 12:25, Darkstar181 napisał:

Wszystko się zaczęło od skasowania już daaawno nie używanego przeze mnie konta użytkownika.Miałem
dwa ,w tym jedno praktycznie nie używane.I właśnie to konto wczoraj skasowałem .Teraz windows
nie chce sie urochomić i bezczelnie pokazuje konto na ktore wczesniej zawsze się logowałem,a
teraz nie mogę tego zrobić.

To samo jest w innych trybach(np.awaryjnym) pokazuje się wybor użytkownikow, po czym klikam
na konto,pokazuje sie pusty pulpit(widac tylko tapetę).

Czy ktoś wie jak moge sie zalogować?



Prawdopodobnie skasowałeś konto o uprawnieniach admina.
Jeśli uda ci się zalogować na to drugie konto to spróbuj opcji przywracania systemu.
Jeśli nie możesz tego zrobic to format c:
Nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no dobra a jako administrator mozesz sie zalogowac?
to konto normalnie nie jest widoczne na ekranie logowania. zeby bylo musisz sie odplalic w trybie awaryjnym. ewentualnie w normalnym trybie na ekranie logowania dwukrotnie walnac alt+ctrl+del i wtedy pojawi sie dradycyjne okno do logowania, w ktorym bedzie trzeba podac login i haslo - podaj administrator i haslo, ktore miales dla niego ustawione (jak nie miales to zostaw puste). powinienes sie zalogowac jako admin. ta druga opcja nie zawsze dziala, bo moze byc wylaczona w opcjach systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 13:22, Kamil.i.Maciek napisał:

A to dziwne a skąd masz dojscie do internetu ? :)

Hmmm... z drugiego komputera?

tak trudno sie domyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 18:53, Darkstar181 napisał:

Dobra temat do zamknięcia,udało mi sie zrobić reinstalkę systemu z biosu.Dziękuje wszystkim
za pomoc.


co ma bios do reinstalki Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 18:55, Smugller napisał:

co ma bios do reinstalki Windows?


Ustawiasz butowanie z CD/DVD roma wkładasz płytke do napędu Windows XP i się wszystko elegancko pyta co chcesz zrobić ? i cwiskasz napraw starą wersję systemu Windows i on odnawia pliki systemowe :) i już wszystko jest ok na tym ta zabawa polega :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 18:58, Kamil.i.Maciek napisał:

> co ma bios do reinstalki Windows?

Ustawiasz butowanie z CD/DVD roma wkładasz płytke do napędu Windows XP i się wszystko elegancko
pyta co chcesz zrobić ? i cwiskasz napraw starą wersję systemu Windows i on odnawia pliki systemowe
:) i już wszystko jest ok na tym ta zabawa polega :].


aha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 18:58, Kamil.i.Maciek napisał:

> co ma bios do reinstalki Windows?

Ustawiasz butowanie z CD/DVD roma wkładasz płytke do napędu Windows XP i się wszystko elegancko
pyta co chcesz zrobić ? i cwiskasz napraw starą wersję systemu Windows i on odnawia pliki systemowe
:) i już wszystko jest ok na tym ta zabawa polega :].

Szkoda że nie powiedziałeś tego od razu jakieś trzy godziny temu...zwłaszcza że na początku sugerowałeś format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no coz, prosiles o pomoc w rozwiazaniu problemu - resinstall systemu to poprostu ostatecznosc, ktorej wszyscy staraja sie unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 20:41, penny napisał:

no coz, prosiles o pomoc w rozwiazaniu problemu - resinstall systemu to poprostu ostatecznosc,
ktorej wszyscy staraja sie unikac.

A to dziwne,bo poza instalacją sterownikow to nic wiecej nie musiałem zrobić.Straciłem tylko godzinke na samę reinstalke. To aż tak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 12:25, Darkstar181 napisał:

Wszystko się zaczęło od skasowania już daaawno nie używanego przeze mnie konta użytkownika.Miałem
dwa ,w tym jedno praktycznie nie używane.I właśnie to konto wczoraj skasowałem .Teraz windows
nie chce sie urochomić i bezczelnie pokazuje konto na ktore wczesniej zawsze się logowałem,a
teraz nie mogę tego zrobić.

To samo jest w innych trybach(np.awaryjnym) pokazuje się wybor użytkownikow, po czym klikam
na konto,pokazuje sie pusty pulpit(widac tylko tapetę).

Czy ktoś wie jak moge sie zalogować?


Wiesz, kiedyś czytałem jakiś artykuł o łamaniu haseł, jeżeli chodzi o logowanie, jednakże nie będę tutaj podawał Ci linków (no wiesz, reklama, poza tym to takie troszkę "nieoficjalne", ale uważam, że w takim przypadku to dopuszczalne jest :P). Wpisz sobie na googlach jakąś taką frazę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 22.02.2006 o 21:55, Rohamos napisał:

Wiesz, kiedyś czytałem jakiś artykuł o łamaniu haseł, jeżeli chodzi o logowanie, jednakże nie
będę tutaj podawał Ci linków (no wiesz, reklama, poza tym to takie troszkę "nieoficjalne",
ale uważam, że w takim przypadku to dopuszczalne jest :P). Wpisz sobie na googlach jakąś taką
frazę...

Ekhem,przeczytaj pare postow wyżej. Problem juz rozwiązałem:)))

Tak czy siak,dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2006 o 21:57, Darkstar181 napisał:

Ekhem,przeczytaj pare postow wyżej. Problem juz rozwiązałem:)))

Tak czy siak,dzięki za pomoc.


A w sumie to masz rację, sorry, nie zauważyłem. Ale będziesz mógł moją radę wykorzystać w przyszłości może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować