Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Co będzie w CD-Action w numerze kwietniowym?

31 postów w tym temacie

Naprawde bedzie Gothic? To swietnie :D Naprawde sie postarali, zawsze chciałem mieć Gothica z logiem CDA na DVD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedyś, w CDA bedzie SC (StarCraft ;]) ... może w XII? Jednak Blizzard takich złotych rybek łatwo z rączki nie wypuszcza... A co do Gothica, był już kiedyś w jakimś piśmie - bodajże w Play''u - ale i tak warto go zdobyć :D zwłaszcza, że nowy numer bedzie moim pierwszym numerem w wersji z DVD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny (bo nie wątpię, że i takie na forum się znajdują!)! Zostawmy Cover DVD w spokoju! Co bedzie w samym piśmie!?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 20:24, Hubi Koshi napisał:

> Jesteś pewien czy to żarty? Bo jak tak no to SUPERRRR!
Pociesze cie, wszystko co Therror napisał o tym numerze CDA to 100% prawda potwierdzona na
Forum Actionum :-] Z tego co wiem to ma być chyba jeszcze więcej pełniaków, ale za to sobie
głowy ogolić nie dam.


Nie będzie więcej pełniaków. Dwie pełne wersje w wersji CD, a na DVD dodatkowo Gothic.
Najpabrdziej cieszę sie ze Splintera :]. Wreszcie poznam początek serii (mam tylko Chaos Theory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 10:52, Therror napisał:

Nie będzie więcej pełniaków. Dwie pełne wersje w wersji CD, a na DVD dodatkowo Gothic.
Najpabrdziej cieszę sie ze Splintera :]. Wreszcie poznam początek serii (mam tylko Chaos Theory).

Mój błąd :-] zasłyszałem gdzieś, nie wiem gdzie jakąś plotkę że ma być 7 pełnych wersji, ale widać coś mi sie pomieszało, mimo to i tak pełne wersje wypasione :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tematy o CDA zakłada pan z CDA.
pan z CDA świetnie sobie sam daje radę i nie ma potrzeby go wyręczać.

eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować