Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 tuż po świętach?

15 postów w tym temacie

z tego co piszą i z poprzednich części to gra będzie fajna, lecz szkoda że na PC nie będzie ale poczekamy to może coś powiedzoą czy będzie na PC :) hm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amazon tam wtyki ma.
Możliwe że to może być data premiery. Po świętach przynajmniej bym kupił.

Myślę że w Kolonii lub na TGS dowiemy się o premierze. Póki co niech tam szlifują żeby było perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie za pół roku. Byłem u wróżki, która jest tak samo wiarygodna jak inni spekulanci. I nie wierzę, że gra jest skończona i jak to mówi Sony "że mogliby ją wydać już teraz". Skoro mogą to niech wydadzą, a nie pitolą od rzeczy. Ja na ten przykład mógłbym mieć Ferrari - mógłbym ale nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29 grudnia to ona będzie na rynku od conajmniej dwóch tygodni, albo stracą kupe kasy, bo wszyscy domowi racerzy zakupią Forzę 3, a wielu z nich X360 + Forza 3 :). Sens wydania GT5 później w ciągu 2010 jest żaden chyba że na kolejną gwiazdkę :). Przecież takie killery są od sprzedawania konsol, Sony jeśli nie wyda tego tytułu w tym roku to będzie miało posprzątane, po przesiadce z Forzy 2 na Forzę 3 ludzi już nie oderwą. Multiplayer, społeczność jaką sobie Forza zbudowała nie pójdzie do tytułu z gorszą fizyką, tymi samymi autami i nadającą się praktycznie tylko do single player. Ja już zapomniałem o GT5 gdy zobaczyłem Forzę 3 zwyczajnie zamknęli mi usta perfekcyjnym produktem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT5 to gra, dla której mógłbym kupić PS3...no i dla MGS4...ale kaski brak, ani HD TV w domciu nie ma. Na wersję na PC bym nie liczył, bo musieliby to wydać chyba na pięciu DVD9, lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze w starsze cześći na PS2 na świetlicy na 2 Joye z kolegami, to była gierka pierwsza klasa, i nie ważne że nie ma jej na PC to po prostu klasyk na PlayStation ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do newsa... "Japonia..." "...i inne kontynenty"... fajnie... od kiedy Japonia to kontynent??
a co do gry... nie powiem fajna... ale mnie nie kręcą realistyczne gry... jak już świat wirtualny to na maksa odjechany... forzy też nie mam i nie kupię... a co do tego że niektórzy dla tej gry kupią PS3... nie jestem człowiekiem który kupi sprzęt żeby zagrać w 3-5 tytułów... dlatego wybrałem X''a i NDS... choć teraz zastanowiłbym sie nad Wii zamiast X''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od tak dawna czekam na GT5 że aż nie chce mi się wierzyć że wyjdzie już w tym roku;) Szczególnie dziwne że dopiero po świętach... To chyba nie jest za prawdziwa informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować